Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Przypadek Boenischa jest aż . Nikt ze związku nawet nie ma ochoty się pofatygować do Niemiec. Z takimi piłkarzami trzeba pogadać i dawać wciąż do zrozumienia, że jesteśmy zainteresowani. To nie jest wbrew pozorom taka prosta sytuacja dla osoby, które niemal całe życie spędziła w innym kraju. Panowie z PZPNu myślą chyba, że sam się zgłosi błagając, a oni się zastanowią. Oczywiście to wersja pozytywna, bo istnieje duża szansa, że nawet nie mają pojęcia o nim, tylko coś ta prasa czasem wymyśla.

Odnośnik do komentarza

Boenisch powiedział że nie zagra w polskiej młodzieżówce, że musi mieć zagwarantowane miejsce w kadrze seniorów. Niech spierdala - łaski nie robi.

O to, to. Coś takiego właśnie kojarzyłem.

Z takim podejściem niech spier****a do szwabskiej kadry, gdzie za nim specjalnie nie tęsknią :keke:

Odnośnik do komentarza

@ Brudinho - tak, wierzę, że Beenhakerowi jeszcze na tyle zależy na osiągnięciu wyniku z kadrą, że będzie wystawiał na najważniejsze mecze w najbliższym okresie optymalny skład. I bardzo dobrze byłoby, żeby do tego czasu Jeleń się wykurował i był w dobrej formie.

Wierzę, że selekcjonerowi zależy, że jest na tyle profesjonalistą, mimo że od awansu na austriacko-szwjcarskie EURO kierownictwo PZPN robi co może, żeby mu tą pracę zohydzić do najwyższego możliwego stopnia.

Engel może i był wyciągnięty z kapelusza, ale przynajmniej jakieś osiągi (o ile dobrze pamiętam, mistrzostwo z Polonią) miał. Majewski nawet tego nie ma.

Po San Marino wyrażałem nadzieję, że na jesieni kadra zamknie usta wszystkim krytykom, i uda sie jej awansować na MŚ, i dalej ją wyrażam. I naprawe chciałbym, żeby wszyscy krytycy musieli odszczekiwać to co mówią/pisza teraz.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio coraz więcej pojawia się osób, które "od początku wiedziały!!11" jak to będzie. Prawda jest taka, że Leo miał dobry okres, w eliminacjach do ME. Może bez fajerwerków, ale nie był to okres stracony. Nie doszukiwałbym się jakiś teorii spiskowych, które aktualnie wszędzie krążą. Jak dla mnie to po prostu się wypalił. Dla piłkarzy spowszedniał, dla kibiców również. Na dodatek trochę się pogubił i chyba również nie jest to już takie wyzwanie jak wcześniej. Ma nieźle płatną pracę, to się jej trzyma (o to pretensje trudno mieć). Przydałby się ktoś inny, jakiś obcokrajowiec (byle młodszy ;])z reputacją, który zrobi kilka zmian. Niestety, gdy Holender wypadnie z gry jego miejsce zajmie Majewski, więc jednak wole żeby siedział "dziadek", choć mógłby się trochę ogarnąć.

 

No Leo wniósł w naszą reprezentacje spory powiew, początki miał świetne. Reprezentacja prezentowała jakiś styl, powoływani byli rzeczywiście najlepsi w wywiadach wiało zachwytami nad grą reprezentacji, ale później gdzieś coś pękło. I proszę mi nie pisać, że mamy dać Leo trochę luzu czy coś, bo obcokrajowiec to od razu musimy kopać. Engel wyleciał za jakieś śmieszne sprawozdanie i "wożonko" po MŚ, Janas za powołania (które w sumie patrząc na kariery zawodników niepowołanych okazały się trafione) i za beznadziejne, komentarze na konferencjach. Leo jak na razie popełniając błędy poprzedników nadal prze w zaparte, robi z nas idiotów itp. itd. I nie, że zaraz ktoś wyleci z zajebistym argumentem, ale że co chcesz Stefana? A gdzie ja k***a napisałem coś o Stefanie? PZPN stać na podwyżki dla siebie to i na trenera z zagranicy będzie nas stać. I to trenera z ambicjami a nie wypalonego, który największe sukcesy święcił w tak wyśmiewanych przez siebie "Piechniczkowych czasach".

Odnośnik do komentarza
PZPN stać na podwyżki dla siebie to i na trenera z zagranicy będzie nas stać.

 

Nie lubię tego, ale cóż trudno, zrobię - :rotfl::rotfl:doh.gif - to jedyny komentarz, na jaki zasługuje ten cytat.

Z całym szacunkiem ale najpierw zarzucasz mi naiwność (w domyśle), a potem sam piszesz takie rzeczy??

Prezes Lato odkąd został prezesem kombinuje, jakby się tu pozbyć Beenhakera, wcześniej dobitnie wyraża się o tym, co sądzi na temat zatrudniania obcokrajowca, Piechniczek i spółka twardo mówią że po Holendrze nie ma mowy o następnym stranieri, a Ty nie dość, że zakładasz, ze zatrudnią kogoś spoza kraju, to jeszcze sądzisz, że będą chcieli na to jakieś sensowną kasę przeznaczyć? Bo "niewypalonego" raczej za grosze nie znajdziesz. Dla siebie zawsze znajdą na podwyżki.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...