Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Selekcjoner reprezentacji Polski, Leo Beenhakker został zmuszony dokonać zmiany w kadrze na towarzyski mecz z Grecją, który zostanie rozegrany 12 sierpnia w Bydgoszczy.

W miejsce kontuzjowanego Bartosza Bosackiego, powołany został Grzegorz Krychowiak z Girondins de Bordeaux. Powodem dokonania zmiany jest uraz stawu skokowego, którego nabawił się defensor Lecha Poznań. Jego przerwa w treningach potrwa od 7 do 10 dni.

 

onet.pl

 

Trochę nie ogarniam tej zmiany, pomocnik (i to bez szans na regularną grę w klubie) z obrońcę. Nie wiem czy nie lepiej już było wziąc Golańskiego (na pewno nie Polczaka, chociaż po golu w Ekstraklasie już się bałem że miejsce w składzie będzie miał zagwarantowane :D).

Odnośnik do komentarza

Skład Polski na mecz z Grecją: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger, Euzebiusz Smolarek - Robert Lewandowski.

 

Zrodlo: 90minut.pl

 

:rotfl: Obraniak pewnie wejdzie na 5 minut i okaze sie, ze nie jest international level :x Chociaz jestem Polakiem to mam nadzieje, ze nasi dzis przegraja ten mecz i to bedzie ostatni mecz kadry pod wodza tego patalacha. Jesli ktos dalej uwaza, ze NIE wystawia on swoich zawodnikow to polecam przeczytac koncowke tego artykulu ponizej. Daje do myslenia.

 

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Pokazal-jak-zwolnic-Beenhakkera,wid,11371340,wiadomosc.html?ticaid=188d7

Odnośnik do komentarza

Ale zwyłem haha oczywiście nie ma Obraniaka bo Roger musi być niezależnie od formy. Gość nawet sie nie łapie już do pierwszego składu Legii od dawna, ale wiadomo że jakieś chyba miłosne uczucie jest między Leo a Rogerem więc musi grać. Przeciez to jest parodia by pod jednego gościa który jest bez formy ustawiać cały zespół, bo gdyby nie Roger to byśmy grali 4-4-2.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...