Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym wyjść na Keitha, ale też nie uważam, że Kazachstan to żaden rywal. Oczywiście, powinniśmy z nimi wygrać, nawet więcej niż jedną bramką, ale to jest zespół, który może i nie będzie się liczył w kontekście awansu, ale jakieś punkty tym którzy będą na pewno u siebie urwie. Zwyczajnie trzeba się postarać, abyśmy to nie byli my :)

 

W el. ME jak już przegrywał to często tylko jedną bramką, potrafił też coś wcisnąć tym lepszym zespołom, chyba nawet wyrwał remis w Islandii...

Odnośnik do komentarza

Lewczuk? Bożetymuj, przecież to nie jest zawodnik na reprezentację, nawet jeśli z Kazachami sobie poradzi (choć już amatorzy z Dundalk okazali się dla niego groźnymi rywalami).

 

To samo mówiono o Pazdanie przed Euro i co było potem? Dajcie im spokojnie grac, a Nawałce selekcjonować. Zaufanie ma, nie zawiódł. Poczekajmy z oceną do końca meczów.

Odnośnik do komentarza

Solidnym owszem, ale potrafił babole takie robić, że głowa mała. Za czasów gry w Jagiellonii tez chyba nie miał najlepszej prasy. Zgadzam się z jmk, Nawałka nie zawiódł i trzeba mu ufać. Ja byłem jednym z najzagorzalszych przeciwników Nawałki jako selekcjonera, mimo że zawsze darzyłem go sympatią to uważałem, że nic nie wygrał i ogólnie nie nadaje się na tą funkcję. Na szczęście się myliłem i teraz nie mam zamiaru narzekać, chyba że jego decyzje negatywnie zweryfikuje boisko. Jestem skłonny uwierzyć, że nawet Lewczuk pod jego wodzą nagle zacznie grać jak ...profesor ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Za czasów gry w Jagiellonii tez chyba nie miał najlepszej prasy

 

Nieomylny nie był, ale bez przesady. Zawsze był ważnym elementem drużyny.

 

Co nieoznacza, że miał dobrą prasę :)

 

No raczej za dobrą grę by go nie opierdalali ;) On zaczynał w Jadze jako defensywny pomocnik i był dobrze postrzegany, a jak przeszedł na obronę to było jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

Wy tutaj gadu gadu o jakimś głębokim rezerwowym, a nasz selekcjoner nie powołał podstawowego środkowego pomocnika kadry na Euro.

Czy brak Mączyńskiego wynika z jakiejś kontuzji po turnieju?

No i główne pytanie kto obok Krychy? Kolejna szansa dla Zielińskiego, nieprzewidywalny Jodłowiec czy wracający na wyższy poziom Linetty, który na Euro nawet się chyba nie zaczął rozgrzewać? A może jakaś kombinacja z Pazdanem na DMC i przesunięcie Krychowiaka troszkę wyżej?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...