Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

No i wygraliśmy koniec końców. Ze stylu trzeba wyciągnąć wnioski, ale nie podnośmy larum. Widać było, że większość graczy myślała, że mecz się wygra bez wychodzenie na boisko.

Pewnie Teo w Bukareszcie nie wyjdzie. Krychowiaka w obecnej formie i przy absencji Cionka (a może i Pazdana) wystawiłbym na stoperze (ale Nawałka raczej tak nie będzie eksperymentował).

Odnośnik do komentarza

No i wygraliśmy koniec końców. Ze stylu trzeba wyciągnąć wnioski, ale nie podnośmy larum. Widać było, że większość graczy myślała, że mecz się wygra bez wychodzenie na boisko.

Pewnie Teo w Bukareszcie nie wyjdzie. Krychowiaka w obecnej formie i przy absencji Cionka (a może i Pazdana) wystawiłbym na stoperze (ale Nawałka raczej tak nie będzie eksperymentował).

 

My nie musimy podnosić larum. Lewy je podniósl mówiąc w pomeczowym wywiadzie, że coś jest nie tak.

Krychowiaka w obecnej formie w ogóle bym nie wystawiał, bo to osłabienie zespołu.

 

Myślałem, że Teodorczyk zaskoczy, ale nie udało się. Ogromne rozczarowanie to Wszołek. Jako kibic Polonii po cichu liczyłem, że coś pokaże, ale to było zero.

Odnośnik do komentarza

 

Osobiście miałem już dość honorowych porażek. Teraz czas na fartowne zwycięstwa

0_1_58607_Nic_sie_nie_stalo_przez_abando

 

Ok też wolę fartowne zwycięstwa, ale graliśmy z osłabioną Armenią grającą w 10.

 

Ktora postawila autobus w polu karnym i wiekszosc czasu grala systemem 1-7-2.

 

 

Tak naprawde jedyny pilkarz, jaki nie dal rady to Krychowiak. Wygladal jak człapak Yaya Toure z zeszlego sezonu. Az zal bylo patrzec bo sam wiedzial ze gra bardzo slabo.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...