Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Osobiście miałem już dość honorowych porażek. Teraz czas na fartowne zwycięstwa

0_1_58607_Nic_sie_nie_stalo_przez_abando

 

Ok też wolę fartowne zwycięstwa, ale graliśmy z osłabioną Armenią grającą w 10.

 

Ktora postawila autobus w polu karnym i wiekszosc czasu grala systemem 1-7-2.

 

 

Tak naprawde jedyny pilkarz, jaki nie dal rady to Krychowiak. Wygladal jak człapak Yaya Toure z zeszlego sezonu. Az zal bylo patrzec bo sam wiedzial ze gra bardzo slabo.

 

 

No i co, że autobus? Jeżeli ktoś się będzie bronił grając przeciwko nam mamy stanąć i płakać?

Blady strach padł na Polską reprezentację. Drżyjmy przed słabymi przeciwnikami murującymi bramkę.

Wygraliśmy, a mogliśmy z tymi murującymi przegrać. Jakim cudem?

Odnośnik do komentarza

Sam sobie odpowiedziales.

 

A, z tego co zauwazylem, Polacy nie staneli i nie zaczeli plakac. Gdyby taki Teodorczyk juz na poczatku meczu wykorzystal patelnie, ktora dostal na glowe, to w ogole by pewnie nie bylo tych wszystkich lamentow.

 

 

Prawda jest taka, ze nam nigdy nie szlo w ataku pozycyjnym, tym bardziej przy tak skomasowanej obronie rywala. To nie byl dobry mecz Polakow, ale nie popadajmy od razu w depresje.

Odnośnik do komentarza

Sam sobie odpowiedziales.

 

A, z tego co zauwazylem, Polacy nie staneli i nie zaczeli plakac. Gdyby taki Teodorczyk juz na poczatku meczu wykorzystal patelnie, ktora dostal na glowe, to w ogole by pewnie nie bylo tych wszystkich lamentow.

 

 

Prawda jest taka, ze nam nigdy nie szlo w ataku pozycyjnym, tym bardziej przy tak skomasowanej obronie rywala. To nie byl dobry mecz Polakow, ale nie popadajmy od razu w depresje.

 

Powiedz to Lewemu, który stwierdził, że zabrakło u nas woli walki. Kapitan reprezentacji to stwierdził, więc nie tylko o problemy z atakiem pozycyjnym chodziło.

Depresji nie ma, bo wygraliśmy. Mamy naprawdę dużo szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem ten artykuł i zawiera mnóstwo insynuacji, ale żadnych faktów. Że żona odwiedziła piłkarza jest problemem? Chyba ktoś na głowę upadł.

 

Krychowiak był w obu meczach ociężały, ale kłopot z formą fizyczną ma obecnie nie tylko w meczach reprezentacji.

 

Nie miałem styczności z PS od lat, ale jeżeli reprezentatywnym przykłaem jest ten artykuł, to jest to naprawdę rynsztok.

Odnośnik do komentarza

denerwują mnie te głosy malkontentów. Owszem, reprezentacja zagrała trzy słabsze mecze, ale żadnego z nich nie przegrała. Wiecie, że aktualnie notujemy najdłuższą w historii serię 11 meczów o punkty bez porażki? W dodatku 5 z tych jedenastu to mecze na wielkim turnieju. Sezon się niedawno zaczął, kilku naszych kadrowiczów jest pod formą. Nie należy wszystkich od razu odsądzać od czci i wiary. Mamy dobrego trenera, dajmy mu czas, żeby wszystko poukładał. Udowodnił już, że dobrze mu to wychodzi.

Odnośnik do komentarza

U Smudy zjazdy się zaczęły od winka bodajże. Czytałem i nie jestem w 100% przekonany do jego wiarygodności, stąd te wszystkie "jeśli". W każdym razie piwko (pewnie nie jedno) 2 dni przed ważnym meczem (w którym ruszaliśmy się jak muchy w smole) nie jest dobrym prognostykiem. Ale nie znam się na fizjologii, zasadach panujących u Nawałki, podejścia graczy do tematu etc, także hejtować na pewno na razie nie planuje. Ale obawy mogę mieć.

Odnośnik do komentarza

denerwują mnie te głosy malkontentów. Owszem, reprezentacja zagrała trzy słabsze mecze, ale żadnego z nich nie przegrała. Wiecie, że aktualnie notujemy najdłuższą w historii serię 11 meczów o punkty bez porażki? W dodatku 5 z tych jedenastu to mecze na wielkim turnieju. Sezon się niedawno zaczął, kilku naszych kadrowiczów jest pod formą. Nie należy wszystkich od razu odsądzać od czci i wiary. Mamy dobrego trenera, dajmy mu czas, żeby wszystko poukładał. Udowodnił już, że dobrze mu to wychodzi.

+milijon

 

nasi tacy slabi, ale w pazdzierniku zajma najwyzsze w historii miejsce w rankingu FIFA :D do tego lider grupy eliminacyjnej bez porazki na jesieni - no dramat normalnie :D

Odnośnik do komentarza

U Smudy zjazdy się zaczęły od winka bodajże. Czytałem i nie jestem w 100% przekonany do jego wiarygodności, stąd te wszystkie "jeśli". W każdym razie piwko (pewnie nie jedno) 2 dni przed ważnym meczem (w którym ruszaliśmy się jak muchy w smole) nie jest dobrym prognostykiem. Ale nie znam się na fizjologii, zasadach panujących u Nawałki, podejścia graczy do tematu etc, także hejtować na pewno na razie nie planuje. Ale obawy mogę mieć.

 

 

Porównanie do Smudy jest tak bezsensu, że nie powinno się komentować. Inni ludzie, inna atmosfera, ZUPEŁNIE inna kadra :roll:

Odnośnik do komentarza

 

denerwują mnie te głosy malkontentów. Owszem, reprezentacja zagrała trzy słabsze mecze, ale żadnego z nich nie przegrała. Wiecie, że aktualnie notujemy najdłuższą w historii serię 11 meczów o punkty bez porażki? W dodatku 5 z tych jedenastu to mecze na wielkim turnieju. Sezon się niedawno zaczął, kilku naszych kadrowiczów jest pod formą. Nie należy wszystkich od razu odsądzać od czci i wiary. Mamy dobrego trenera, dajmy mu czas, żeby wszystko poukładał. Udowodnił już, że dobrze mu to wychodzi.

+milijon

 

nasi tacy slabi, ale w pazdzierniku zajma najwyzsze w historii miejsce w rankingu FIFA :D do tego lider grupy eliminacyjnej bez porazki na jesieni - no dramat normalnie :D

 

lider jak lider, mamy więcej bramek straconych niż Czarnogóra ;) Armenia strzela nam pierwszą bramkę w tych eliminacjach ;)

 

A tak się ruszali na tym meczu, jak kurwa my na zlotach na kacu, więc heheszki z artykułu, a tu jednak wszystko się dodaje (joke) :P

Odnośnik do komentarza

Trochę śmieszny ten artykuł. Tylko jeden fragment go tłumaczy:

(...)ale teraz przestała się podobać rządzącym w PZPN.

 

Włodarczyk dostał rozkaz z PZPN (nic nowego), tylko tym razem, aby gasić pożar, miał go wzniecić. Innego wyjaśnienia powstania tego czegoś nie potrafię znaleźć. A te informacje dotyczące zgrupowań przed i podczas EURO to już jakiś totalny odlot. Można zapytać, dlaczego nie pisał o tym w czerwcu i lipcu, kiedy te wydarzenia miały miejsce? Nie wiedział (lol...), czy nie otrzymał pozwolenia od Basałaja, aby to publikować? Serio, nie traktowałbym poważnie pracy osoby, która pisze w zależności jakie polecenie otrzyma w mailu.

 

Cisza na innej tubie PZPN-u- Weszło- podnosi kolejne pytania. Wyobrażacie sobie ciszę na tym portalu w temacie imprezujących kadrowiczów za prezesury Grzegorza Laty?

Odnośnik do komentarza

Cisza na innej tubie PZPN-u- Weszło- podnosi kolejne pytania. Wyobrażacie sobie ciszę na tym portalu w temacie imprezujących kadrowiczów za prezesury Grzegorza Laty?

Na razie tylko widziałem tam komentarz Bońka

 

Artykuł w „Przeglądzie Sportowym” o atmosferze w kadrze, to też rodzaj terapii szokowej.

 

Jeśli dzieje się coś złego, to nie będzie na to naszego przyzwolenia. Rozmawiałem z trenerem Nawałką. Na pewno wnikliwie przyjrzy się, co kto robił i kiedy. Ale nie przesadzajmy – każda 30-osobowa grupa jest żywa, ma swoją dynamikę, ci zawodnicy trzy lata temu byli w innym miejscu niż są dzisiaj. Natomiast na pewno przyzwolenia na jakieś wynaturzenia nie ma. I jeśli kogoś trzeba będzie sprowadzić na ziemię, to trener Nawałka to zrobi.

 

Czy kadra zamieniła się w turnus wakacyjny?

 

Alarmu nie ma. Gdyby działo się coś naprawdę poważnego, na pewno bym o tym wiedział. Z drugiej strony jest jasne, że cieszymy się z sześciu punktów w tych dwóch meczach. Ale też oprócz sukcesów ważne są zasady. Zapewniam, że te były i będą przestrzegane.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...