Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Wujek jesli Polonia przegra kilka meczów w kiepskim stylu to nie zapomnij przerzucic sie na Legie. Oni mają wieksze perspektywy, stadion ładniejszy od Polonii. W ogole nie bedziesz musiał placic za żenadę, którą bedzie prezentowac Polonia.

Do porażek Polonii jestem przyzwyczajony. Niestety widząc kiepską i pozbawioną ambicji grę nigdy nie wspierałem zawodników. Jeżeli nie widzialem woli walki mialem gdzieś dopingowanie. Oni mają mnie gdzieś, ja mam ich gdzieś.

Jeżeli Polonia przegra, ale po walce z przyjemnoscią będę bił brawo zawodnikom. Tak było po meczu z Lechem.

Przykro mi, ale reprezentanci Polski w piłce nożnej nie pokazują ani ambicji, ani woli walki, ani chęci. Zasługują na wsparcie, zasługują na doping? ABSOLUTNIE NIE. Pokażą, ze mają jaja, że walczą, z przyjemnością ich wesprę.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Piłkarze zarabiają olbrzymią kasę i ich obowiązkiem jest walczyć. Oczywiście nie zawsze musi wychodzić, ale mam wrażenie, że nasi kadrowicze nawet nie walczą. A skoro tego nie robią to dlaczego ja mam ich wspierać ponosząc przy tym jeszcze koszty? Dla przykładu, niedługo w Bydgoszczy zagra reprezentacja i jak mają tak grać to mam to w dupie. Byłem na meczu Polska-Grecja, wydałem wtedy stówę na bilet i dałem ryja przez cały mecz bo na to zasługiwali. Teraz oni i cały PZPN zasługuje na jedno wielkie gówno.

Odnośnik do komentarza

Zrozumiałeś co napisałem? Chyba niekoniecznie.

Ok, napiszę jeszcze raz. Kupujesz bilet, idziesz na mecz. Od pierwszych minut widzisz, że piłkarzom nie chce się grać, że mają gdzieś mecz, że nie chce im się biegać, walczyć. Przegrywają. Co robisz? Wspierasz ich dalej? Dopingujesz? Krzyczysz "nic się nie stało"? Biegniesz zrobić pompona? Nie czujesz się zlekceważony, olany? Jeżeli lubisz takie atrakcje, proszę bardzo. Każdemu wedle potrzeb. Mnie to nie rajcuje. Nie mam już ochoty bezsensownie zdzierać gardła. Jeżeli daję z siebie wszystko oczekuję tego samego w zamian.

Odnośnik do komentarza

Ja tu popieram wujka i olfeusza. Nasza kadra to nie produkt, ale polprodukt. Jeżeli ide do teatru (a tak to ostatnio porownuja pilke do teatru) to chcę ogladnac spektakl gdzie aktorzy sa dobbrzy i staraja się by sztuka wyszla dobrze. Jeżeli podczas spektaklu wygladaja jakby pili cala noc przed to wierzcie mi - nie pojde tam juz, no chyba że beda lepsi aktorzy (np Anglia). Domagacie się lojalnosci i dopingu? To pokazcie umiejetnosci i lojalnosc do narodu, a nie robcie nam laske że w ogole przylecieliscie - to takie motto wiekszosci kibicow. Nasi wielcy reprezentanci ostatnio dobrzy sa tylko. W pytaniu o wiecej darmowych biletow, obijaniu się na boisku lub narzekaniu na nowych lub starych selekcjonerow. Brak profesjonalizmu i sodowka.

 

20zl za piach bez ambicji? Nie no sorry - ide do sklepu to kupie adidasa (Anglia) za 50 zeta niż adibosa za 20 (Polska). Jestem klientem i mam prawo odmowic zakupu wadliwego produktu. W dupie mam to, że jest Polski jak nie ma ambicji. I nie pieprzcie o lojalnosci dla kadry jeżeli ona nie potrafi odwzajemnic zaangazowania dla kibicow.

Odnośnik do komentarza

Ty sam napisałeś, ze na Polska Anglia pojdziesz, ale ogladac Anglików. To tak samo jakbys podczas derbów kibicował Legii, bo ta gra lepiej od Twojej ukochanej Polonii.

 

Dalej nie rozumiesz. Tutaj nie chodzi o poziom gry, a o zaangażowanie. Niech Polska przegrywa nawet i 0:10, ale chcę widzieć wolę walki, ambicję, grę na całego. Nie chcę oglądać, o czym wspomniał Mauro, kopania piłki z łaski. Jeżeli w kolejnych meczach naszym piłkarzom dalej nie bedzie chciało się grać, z przyjemnością popatrzę na Anglików. Może im się będzie chciało.

Odnośnik do komentarza

Te pay-per-view Czarnogóra-Polska to dowcip, prawda? Mam dodatkowo płacić z oglądanie naszych leniwych pseudopilkarzy? Pzreparszam bardzoe, ale wystarczy, że płacę za kablówkę. Za oglądanie żenujących występów reprezentacji Polski powinni nam płacić. Za kibicowanie i wspieranie tych darmozjadów też powinni nam płacić.

Ciekawe po ile będą bilety na mecz Polska-Anglia. Rozmawiałem ostatnio o tym z Johnissem i doszliśmy do wniosku, że pewnie zażyczą sobie ze 200 zł. Ża co pytam się, za co? Aaa chyba, że mam płacić za oglądanie i możliwość pokibicowania Anglikom. 200, 100, a nawet 50 złotych za oglądanie naszych kopaczy nie dam. Wolę tę kasą wydać na alkohol i dziwki. Przynajmniej jakąś przyjemność będę mial.

Bilety na Anglię , najtańsze! Kosztują 90 zł :)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem i to bardzo dobrze. Jestem inny. Wole wcale nie isc na taki mecz. 20zł tez nie zapłace, bo jeleniem nie jestem, chociaz karte kibica reprezentacji wyrobiłem:) Trzeba dobitnie pokazac, ze bez kibiców nie ma ani PZPN ani reprezentacji.

Nie jestes jeleniem i chcesz udowadniac cos PZPN, a przy okazji wyrobiles karte kibica. Ja pier***e.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem i to bardzo dobrze. Jestem inny. Wole wcale nie isc na taki mecz. 20zł tez nie zapłace, bo jeleniem nie jestem, chociaz karte kibica reprezentacji wyrobiłem:) Trzeba dobitnie pokazac, ze bez kibiców nie ma ani PZPN ani reprezentacji.

Nie jestes jeleniem i chcesz udowadniac cos PZPN, a przy okazji wyrobiles karte kibica. Ja pier***e.

Wyrobilem karte kibica chca obejrzec mecz jakis mecz na Euro. Po losowaniach uefowskich byla to ostatnia szansa zeby mecz obejrzec.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem i to bardzo dobrze. Jestem inny. Wole wcale nie isc na taki mecz. 20zł tez nie zapłace, bo jeleniem nie jestem, chociaz karte kibica reprezentacji wyrobiłem:) Trzeba dobitnie pokazac, ze bez kibiców nie ma ani PZPN ani reprezentacji.

Nie jestes jeleniem i chcesz udowadniac cos PZPN, a przy okazji wyrobiles karte kibica. Ja pier***e.

Co jest misiu kolorowy, odbraziłeś się? : D

Odnośnik do komentarza

Rozumiem i to bardzo dobrze. Jestem inny. Wole wcale nie isc na taki mecz. 20zł tez nie zapłace, bo jeleniem nie jestem, chociaz karte kibica reprezentacji wyrobiłem:) Trzeba dobitnie pokazac, ze bez kibiców nie ma ani PZPN ani reprezentacji.

Nie jestes jeleniem i chcesz udowadniac cos PZPN, a przy okazji wyrobiles karte kibica. Ja pier***e.

Co jest misiu kolorowy, odbraziłeś się? : D

A co to znaczy?

Odnośnik do komentarza

My tu piszemy, ze im sie nie chce, ale tak na ścisłość to opieramy sie o jeden mecz Estonia - Polska, w którym grali zawodnicy, którzy byli po okresach przygotowawczych i wiadomo co sie z tym wiąże. Niemcy równiez przegrali swoj mecz towarzyski ze słabą Szwajcaria i tam nikt nie pisze, ze im sie nie chciało. Nie pisze tu o Euro, bo chyba tylko skrajny pesymista wierzy, ze na Euro im sie nie chciało.

Odnośnik do komentarza

My tu piszemy, ze im sie nie chce, ale tak na ścisłość to opieramy sie o jeden mecz Estonia - Polska, w którym grali zawodnicy, którzy byli po okresach przygotowawczych i wiadomo co sie z tym wiąże. Niemcy równiez przegrali swoj mecz towarzyski ze słabą Szwajcaria i tam nikt nie pisze, ze im sie nie chciało. Nie pisze tu o Euro, bo chyba tylko skrajny pesymista wierzy, ze na Euro im sie nie chciało.

Chciałbym, żeby nasza reprezentacja była tak słaba, jak reprezentacja Szwajcarii...

Odnośnik do komentarza

Prawda, my jesteśmy słabsi od Szwajcarii, no ale jednak Niemcy też ich dużo przewyższają poziomem, więc porażka w tym meczu to na pewno niespodzianka. Tak czy siak nasza piłka obecnie nic nie oferuje, więc pretensję są uzasadnione, chociaż brak nam trochę chłodnej głowy.

 

Smiem jednak twierdzic, ze wygrana solidnej druzyny szwajcarii nad faworyzowanymi niemcami jest mniejsza niespianka, anizeli porazka Polakow z krajem ktory moze sie poszczycic Levadia Talin, a w pilke kopie sie tam amatorsko, a sami reprezentanci czesto sa odrzutami z pilki finskiej.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...