Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Estończycy i Szwajcarzy oczywiście byli juz w pełni sezonów, a nie dopiero po okresach przygotowawczych. Kolor trawy w Estonii był bardziej zielony niż w Polsce, co też zaskoczyło naszych orłow, a dało przewagę przeciwnikom.

Gdyby Ci ludzie, zwani piłkarzami kadry narodowej, mieli choc odrobinę przyzwoitości to po kompromitacji na Euro wypruliby sobie żyły żeby się zrehabilitować. Bo chyba nie są aż tak głupi, że uwierzyli grupie idiotów (takich pierdolniętych zawsze usmiechnietych), którzy krzyczeli im "Dziękujemy: i "Nic się nie stało", i nie widzieli portrzeby rehabilitacji

Odnośnik do komentarza

Właśnie. Może po prostu przeceniamy faktyczną siłę reprezentacji Polski, dla której porażki z ekipami pokroju Estonii mogą być nie wypadkiem przy pracy, a efektem takiego, a nie innego poziomu sportowego, jaki prezentują nasi kadrowicze jako drużyna?

Odnośnik do komentarza

Estończycy i Szwajcarzy oczywiście byli juz w pełni sezonów, a nie dopiero po okresach przygotowawczych. Kolor trawy w Estonii był bardziej zielony niż w Polsce, co też zaskoczyło naszych orłow, a dało przewagę przeciwnikom.

Gdyby Ci ludzie, zwani piłkarzami kadry narodowej, mieli choc odrobinę przyzwoitości to po kompromitacji na Euro wypruliby sobie żyły żeby się zrehabilitować. Bo chyba nie są aż tak głupi, że uwierzyli grupie idiotów (takich pierdolniętych zawsze usmiechnietych), którzy krzyczeli im "Dziękujemy: i "Nic się nie stało", i nie widzieli portrzeby rehabilitacji

Jakos nie widziałem, zeby Estonia grała z polotem. BYli tak samo słabi jak Polska tylko, ze jednemu wyszedł strzał zycia w ostatniej minucie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o naszą reprezentację to nie chodzi tylko o postawę podczas meczu z Estonię. W moich oczach zaczęli oni tracić już podczas Euro. Do tej imprezy żyłem nadzieję, że coś pokażemy. Przede wszystkim wolę walki. Nie liczylem na sukces, ale na dobrą postawę chłopaków. Przeliczyłem się. Jak się później okazało ważniejsze dla nich były inne rzeczy, sprawy. Później doszło coraz bardziej gwiazdorskie zachowanie niektórych piłkarzy. Tak jak napisał Mauro, mecz z estonią przelał czarę. Chłopaki mieli szansę na dorbną chociaż rehabilitację. Nie zrobili NIC, żeby odzyskać zaufanie kibiców. Jestem ciekawy co pokażą w meczu z Czarnogórą. Mam nadzieję, że będą grali na 150%. Wtedy znowu zacznę im kibicować. .

Odnośnik do komentarza

Bardzo możliwe, że w barwach Czarnogóry nie zagra Vucinic, który nie brał udziału we wczorajszym treningu z powodu urazu. Jeśli to się potwierdzi to nasze szanse na wygraną rosną, bo to ich najważniejszy zawodnik obok Joveticia.

 

tu potwierdzenie:

http://www.vijesti.me/sport/vucinic-se-povrijedio-neizvjestan-poljsku-clanak-90675

Odnośnik do komentarza

Wg mnie sprawa sprzedania praw przez PZPN do pokazywania meczów naszej reprezentacji powinien zając sie prokurator. Sprzedali prawa za 6 mln złotych na 10 lat, gdzie Sportfive chce niby 50 mln za pokazanie 23 meczów przez 2 lata. Jeden mecz towarzyski Polska- Niemcy kosztował TVP 4mln zł.

Odnośnik do komentarza

Wg mnie sprawa sprzedania praw przez PZPN do pokazywania meczów naszej reprezentacji powinien zając sie prokurator. Sprzedali prawa za 6 mln złotych na 10 lat, gdzie Sportfive chce niby 50 mln za pokazanie 23 meczów przez 2 lata. Jeden mecz towarzyski Polska- Niemcy kosztował TVP 4mln zł.

 

 

Skąd masz info o 6 mln?

 

Ja mam o 100 mln i to euro.

 

PZPN sprzedał prawa telewizyjne i marketingowe firmie Sportfive za sto milionów euro. Umowę na lata 2010-2020 podpisano w środę w Warszawie.

http://wiadomosci.ga...na_kolejne.html

+ klik

Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak mowia wszystkie zrodla. Zreszta pod prokurature idzie fakt, ze zostaly one sprzedane az na tak dlugi czas jak 10 lat. Wcz2sniej czy pozniej jednak jezeli transmisje beda na pay per view to sponsorzy reprezentacji sie wycofaja, bo nie za taka promocje I sponsoring placa.

Odnośnik do komentarza

1. US to nie prokuratura

2. mieszkania bardzo łatwo porównać, jest ich mnóstwo na rynku, jest wielu rzeczoznawców, a mecze reprezentacji z czym porównasz? krzykacze sprzed monitora są odpowiednimi fachowcami, by móc powiedzieć, że 100M€ to dużo lub mało?

Odnośnik do komentarza

znowu mylisz pojęcia :roll:

 

ustawa nie mówi o żadnym "dobru narodowym", tylko o "ważnym wydarzeniu" - prawa do transmisji należą do PZPN i ono nimi dysponuje, sprzedając je (poza podatkami) nie musi przecież odpalać nic Skarbowi Państwa, w ramach "dobra narodowego"

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...