Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Radek Janukiewicz w kadrze :jupi: Wprawdzie tylko rezerwowa, ale zawsze :) Swoją drogą "scouting" w Polsce jest zerowy, Radek rok temu był kotem, bronił niemal wszystko, o wiele lepiej niż w Ekstraklasie, ale nawet nie mówiono o nim w kontekście kadry, no bo I liga, teraz broni słabiej i lista rezerwowa...

Odnośnik do komentarza

A czy ja tak napisałem? Cieszę się, że został doceniony za formę jaką prezentuje, cieszę się, bo to piłkarz Pogoni, którego bardzo lubię, wiem, że daleko mu do naszych GK - Szczęsnego czy Tytonia, Boruca czy Kuszczaka, ale Skorupski to ta sama półka, więc jako numer trzy w ramach uznania za bycie czołówką (najlepszymi?) bramkarzami naszej Ekstraklasy się należy. Podoba mi się to u Fornalika, coś jak u Leo - nie boi się sięgać po wybijających się z naszej ligi, słabej, bo słabej, ale... alternatywy trzeba szukać, bo "czołówka" kadry pokazała jak potrafi kopać się w czoło.

 

BTW - Moim zdaniem na bliższą obserwację zasłużył też Dąbrowski (Z Pogoni), to co wyczynia na stoperze przeszło moje najśmielsze oczekiwania, pewny punkt drużyny, nasz najlepszy zawodnik z obrony.

Odnośnik do komentarza

Kibicuje Legii, ale z calym szacunkiem dla samego Koseckiego to nie jest zawodnik klasy reprezentacyjnej. Brak techniki (przyjecia na 3 metry), brak sily i tylko przyspieszenie to nieco za malo nawet na. Nasza jakby nie było slaba kadre. W TME przepycha go byle obronca, a w kadrze bedzie tylko gorzej. Powroty do obrony koncza się w wiekszosci faulami, a kondycje to on niestety ma na 65 minut tempa naszej ligi. To jezdziec bez glowy, ktory co prawda strzelil 2 bramki w piatek, ale to za malo by wystepowac z orzelkiem na sercu.

Odnośnik do komentarza

Polanski opuscil zgrupowanie z powodu jakichś spraw rodzinnych, co prawda ostatnio miał kłopot z miejscem w "11" Mainz, ale w kadrze zazwyczaj nie zawodził. Wyglądana to, że z Anglią jako defensywni pomocnicy zagrają Krychowiak z Borysiukiem. Obaj to bardzo dobrzy zawodnicy grający w swoich klubach, tylko ciekaw jestem jak z ich współpracą, skoro w sumie prawie wcale ze sobą nie grali.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...