Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fenomen, ja nie pamiętam ile Ty masz lat, ale podejrzewam że mniej więcej jesteśmy rówieśnikami. Więc co jest nie tak w 20- latkach? :D Mi tam się regularnie zdarza, że dziewczyna w tym wieku przykuje moja uwagę :)

hmm, w sumie racja - on pisal o technikum, ale IV klasie, wiec to juz prawie 20-latek

jakos tak sobie wyobrazilem, ze skoro technikum to pewnie max 16 :P

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pobiłem swój rekord w NT :) Dotarłem do 3-3, także gdzieś z 1/3 gry. Niestety nie umiem grac inną postacią niż Kryształ.

No i oblukałem pierwszy epizod GoT. Nie taki chujowy, jak pisali choćby w CDA (gdzie miał bodaj 3+) aczkolwiek animacje i grafa wołają o pomstę do nieba.

Odnośnik do komentarza

Nie zdążyłem Ci odpisać Timon, ale jakbym był to bym odpisał ;).


Wczoraj pobiłem swój rekord w NT :) Dotarłem do 3-3, także gdzieś z 1/3 gry. Niestety nie umiem grac inną postacią niż Kryształ.

No i oblukałem pierwszy epizod GoT. Nie taki chujowy, jak pisali choćby w CDA (gdzie miał bodaj 3+) aczkolwiek animacje i grafa wołają o pomstę do nieba.

 

NT?

Odnośnik do komentarza
W związku z tym, że chcemy zachować na tej stronie wyjątkową i przyjazną atmosferę, która wyróżniała ją od początku, zmuszona jestem pożegnać na stałe kilku użytkowników. Pucek, Bolson, Readbook (na własną prośbę), Sysol. Panom już dziękujemy!

 

 

:kekeke:

 

 

 

Pod tym ostatnim tekstem nikity jest taka sympatyczna gownoburza, ze az chwyta za serce :D

 

Daj linka :P

 

http://myfootballmanager.pl/zza-bramki/ekstraklasa/49/ekstraklasa-sie-zbroi-kto-okaze-sie-krolem-polowania/8#comments

 

Ale już dawno wykastrowana, bo trochę osób biorących udział w dyskusji (krytykujących) poleciało w niebyt ;)

 

Zauwazylem, bo sa odwolania do Pucka, ktorego w komentarzach w ogole nie ma :)

Ja pierdole, przeciez te komentarza zywcem sa wyciagniete z jakiegos slabego serialu. Przeciez normalni ludzie tak nie rozmawiaja :D np:

 

"W związku z tym że nagrody menagera miesiąca budza tyle emocji na różnych stronach, jako osoba zainteresowana informuję: Tak zrzekłem się nagrody finansowej, a Mahdi w zamian ofiarował mi klucz do nowego FM'a, mimo że tego nie oczekiwałem. W celu rozwiania wątpliwości kilku intrygantów informuję że nikt mnie nie zmuszał do napisania tego posta."

Odnośnik do komentarza

 

 

Po prostu uznałam, że odejście Rakelsa, osłabi na tyle ofensywę Pasów, że zabraknie w niej dawnego "ognia".

 

 

Te cudzysłowy mnie rozbrajają :rotfl:

 

(zauważmy, że to Nikita, trzecia osoba poza Mahdim i jakimś tam gościem, która w taki "fajny" sposób używa cudzysłowów)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...