Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

O kurde, ostatnie, co pamiętam, to mecz Manchesteru. Nawet nie widziałem drugiej bramki, złożyło mnie gdzieś w pierwszej połowie i otworzyłem oczy o 5 nad ranem, w ciuchach, przy zapalonym świetle, morgen maryniarze

miałem tak 2x w ubiegłym tygodniu, nic fajnego...
Ale przecież Manchester nie grał dwa razy w zeszłym tygodniu

 

;)

Odnośnik do komentarza

Ej, Maniac chyba w końcu nie napisał co to za knajpę prowadzi, wstydzi się nas? :-k

W sumie po tym jak słyszałem o akcji z jmk to mam opory z podzieleniem się konkretami :p

 

A co do Los Pollos to nie wiem, skąd to info. Ja nawet nie znam takiego lokalu i nie prowadzę franczyzy.

Odnośnik do komentarza

Fenomen, ja nie pamiętam ile Ty masz lat, ale podejrzewam że mniej więcej jesteśmy rówieśnikami. Więc co jest nie tak w 20- latkach? :D Mi tam się regularnie zdarza, że dziewczyna w tym wieku przykuje moja uwagę :)

 

Skończy ci się jak ci córka urośnie do tego wieku :D

Odnośnik do komentarza

ależ lizanie pisiorków na tej stronie mahdiego :/ przydałaby im się taka Marynia, gdzie ludzie swobodnie mogliby obrażać swoje matki, życzyć sobie nawzajem śmierci itp. (a po wszystkim lizać pisiorki oczywiście)

 

Mnie tam fascynuje "używanie" cudzysłowów :D

 

 

to świetnie prosperujący projekt „Rozgrywki Mistrzów” który obserwuję od samego początku, jako „zwykły kibic”. (...)

Wiadomo – każdy chce być najlepszy, a dzięki takiemu turniejowi, dosłownie każdy gracz ma szansę konkurowania z „prawdziwymi“ rywalam i przekonania się na co go stać.

 

:keke:

Pierwszy tekst Mahdiego z brzegu i mamy podobne "użycie" cudzysłowów: http://myfootballmanager.pl/post/353/solihull-moors-polski-klub-fm-maniakow-w-anglii-sezon-nr-3-201617

 

 

 

Tymczasem... okazało się, że jest wyjście z sytuacji! Jakie? No cóż - nie będziecie mi zazdrościć... Wystarczyło „tylko“ wycofać sześciu rezerwowych z ławki i pozostawić sześć „pustych“ miejsc!

 

:> :kekeke:

 

Chyba że inspiracja wieszczem :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...