Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc innym, by zdobyć międzynarodową sławę lub choćby podziw otoczenia jest bardzo egoistyczna. Oczywiście pod warunkiem, że robi to mając siebie w centrum uwagi. Napisałem wyraźnie: zostań bohaterem, a nie niech prawa ręka nie wie, że lewa daje jałmużnę.

Odnośnik do komentarza

Pomoc innym, by zdobyć międzynarodową sławę lub choćby podziw otoczenia jest bardzo egoistyczna. Oczywiście pod warunkiem, że robi to mając siebie w centrum uwagi. Napisałem wyraźnie: zostań bohaterem, a nie niech prawa ręka nie wie, że lewa daje jałmużnę.

 

W sumie na upartego wszystko jest egoistyczne bo znajdziesz egoizm w każdym działaniu ;)

Odnośnik do komentarza

 

Pomoc innym, by zdobyć międzynarodową sławę lub choćby podziw otoczenia jest bardzo egoistyczna. Oczywiście pod warunkiem, że robi to mając siebie w centrum uwagi. Napisałem wyraźnie: zostań bohaterem, a nie niech prawa ręka nie wie, że lewa daje jałmużnę.

 

W sumie na upartego wszystko jest egoistyczne bo znajdziesz egoizm w każdym działaniu ;)

 

zasadniczo tak. I to jest ludzka słabością, że nawet gdy mamy wybór to on jest pozorny, bo każdy wybór dokonujemy w ten sposób aby połechtać swoje ego.

Odnośnik do komentarza

ziomeczki ktorych mam na fb - dostaliscie moze ode mnie ostatnio zaproszenie do polubienia strony?

probowalem wyslac, ale nie wiem czy wybralem za duza grupe docelowa czy o co chodzi i niby cos sie zrobilo, ale zadnego potwierdzenia nie dostalem, ani okienko wyboru znajomych nie zniklo

Odnośnik do komentarza

ziomeczki ktorych mam na fb - dostaliscie moze ode mnie ostatnio zaproszenie do polubienia strony?

probowalem wyslac, ale nie wiem czy wybralem za duza grupe docelowa czy o co chodzi i niby cos sie zrobilo, ale zadnego potwierdzenia nie dostalem, ani okienko wyboru znajomych nie zniklo

dostaniesz info dopiero jesli ktoś lajknie

 

ale jakoś mnie nie dziwi, że nikt tego nie zrobił :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...