Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie powinno, ale dobrze wiemy, że homoseksualizm w sporcie dalej ma ogromne znaczenie. Ilu sportowców się ujawniło, hm? Takie inicjatywy, bardzo odważne, mogą innych zachęcić do podobnej odwagi. Ja tu widzę same plusy i żadnego dyskryminowania.

 

Jahu to wiem, że matoł, ale Seju - nie znasz kontekstu tego pocałunku :> ?

Ja za FM dałem ciulu :P

 

 

Kościół chyba rekrutuje tylko fizycznie i psychicznie zdolnych do założenia rodziny (nie wiem jak to sprawdzają) więc o dyskryminacji gejów nie ma mowy :keke:

Jakby to powiedzieć... Nie są chyba psychicznie zdolni do założenia rodziny, skoro wybierają seminarium :keke:

 

Ze związków piłkarzy to mi się jeszcze przypomniało, że chyba żonę Terryego pół szatni Chelsea dymało. Też kiedyś taka afera mi się o uszy obiła.

To nie było odwrotnie? Chyba Terry przerobił połowę żon kolegów z szatni, no ale pewności nie mam. Trzeba spytać eksperta od plotek na tym forum - JAHU?
Terry brał wszędzie żone( narzeczoną) Bridgea ;)

 

Brał wszędzie. Nie spodziewałem się, że media aż tak konkretnie się intymnych szczegółów dogrzebią.

Odnośnik do komentarza

 

Co zrobiło? Skasowało sejwa?

nie, ale wszystkie wskaźniki są bardziej niż ok, a ludzie spierdalaja z miasta

 

zaawansowany sejw? może po prostu ludzie umierają, a atrakcyjność miasta nie jest aż tak duża, by uzupełnić ubytki

Odnośnik do komentarza

Nie powinno, ale dobrze wiemy, że homoseksualizm w sporcie dalej ma ogromne znaczenie. Ilu sportowców się ujawniło, hm? Takie inicjatywy, bardzo odważne, mogą innych zachęcić do podobnej odwagi. Ja tu widzę same plusy i żadnego dyskryminowania.

Jahu to wiem, że matoł, ale Seju - nie znasz kontekstu tego pocałunku :> ?

 

Stary, przegladam na kacu marynie, a tu dwoch typow sie caluje. Takie trudne slowo jak kontekst nie daloby rady przemknac przez moje poskrecane zwoje mozgowe. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...