Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jarmolenko :kekeke: Wkupienie się w łaski (ewentualnie) nowego klubu 20 :D

"Oczywiście, można przejść do Barcelony, zrobić sobie selfie z Messim, wrzucić na instagrama, mieć miliony lajków i być z tego powodu szczęśliwym. Ale ja nie jestem takim typem. Ja wolę grać w Evertonie"

 

Chyba, że to diss na Chyhryńskiego ;)

Odnośnik do komentarza

ATS ma szanse być fajnym symulatorkiem kiedyś, ale mikroskopijna mapa, niewiele trucków i towarów natenczas trochę przeszkadza. Myślałem, że im sie nie uda odróżnić ATS od ETS2, ale niemal wszystkie różnice między drogami w Kalifornii, a naszymi europejskimi są oddane :) Brakuje tylko All-way stop.

Jakby dociągnęli choćby do Missisipi, to to będzie monstrualna gra. Bo jazdy coast-to-coast nie wyobrażam sobie nawet.

Odnośnik do komentarza

Ja to po obronie mam pół roku wolnego. :D Chce sobie chwile przerwy zrobić od studiowania i wrócić wypoczęty w październiku. :)

 

Też o tym myślałem, ale niestety interesujący mnie kierunek raczej nie wystartuje od października, bo będzie za mało chętnych :/. Większość jeśli już chce iść na magisterskie, to zaraz po inżynierce

Odnośnik do komentarza

No ja to jeszcze nie dokonałem wyboru czy chcę zostać w Opolu na drugi stopień, czy wyjechać gdzieś. Dobrze mi się tu żyje, a to dodatkowe pół roku prawdopodobnie pomoże mi podjąć decyzję. Kierunek studiować będę inny, bo gospodarka przestrzenna sama w sobie jako dziedzina mieści się w tym inżynierskim toku, a drugi raz studiować to samo, tyle że z mgr to trochę lipa. Jest u nas na wydziale preferowany kierunek 2st po mojej gospodarce, na który są dwa etapy rekrutacji, w październiku dla licencjatów ekonomii, a w lutym/marcu dla inżynierów, gdzie oni będą musieli nadrobić ten jeden semestr w jakiś sposób. Tak czy siak kierunek jaki wybiorę na mgr jest dla mnie mało istotny, bo i tak wiem, że chcę zrobić kursy na 3ds maxa i iść w wizualki, bo obecne, które robię w sketchupie są może ładne, prawie fotorealistyczne i wystarczające dla środowiska urbanistycznego, ale chciałbym bardziej rozwijać się w tym kierunku i robić wizualizacje o wyższym stopniu zaawansowania, np. całe filmy wizualizujące dane rozwiązania projektowe.

Odnośnik do komentarza

No ja to jeszcze nie dokonałem wyboru czy chcę zostać w Opolu na drugi stopień, czy wyjechać gdzieś. Dobrze mi się tu żyje, a to dodatkowe pół roku prawdopodobnie pomoże mi podjąć decyzję. Kierunek studiować będę inny, bo gospodarka przestrzenna sama w sobie jako dziedzina mieści się w tym inżynierskim toku, a drugi raz studiować to samo, tyle że z mgr to trochę lipa. Jest u nas na wydziale preferowany kierunek 2st po mojej gospodarce, na który są dwa etapy rekrutacji, w październiku dla licencjatów ekonomii, a w lutym/marcu dla inżynierów, gdzie oni będą musieli nadrobić ten jeden semestr w jakiś sposób. Tak czy siak kierunek jaki wybiorę na mgr jest dla mnie mało istotny, bo i tak wiem, że chcę zrobić kursy na 3ds maxa i iść w wizualki, bo obecne, które robię w sketchupie są może ładne, prawie fotorealistyczne i wystarczające dla środowiska urbanistycznego, ale chciałbym bardziej rozwijać się w tym kierunku i robić wizualizacje o wyższym stopniu zaawansowania, np. całe filmy wizualizujące dane rozwiązania projektowe.

Sporo ludzi mi właśnie mówiło, że nie opłaca się iść na mgr na ten sam kierunek, bo praktycznie nic nowego się nie nauczysz. Ja teraz jestem na mechanice i budowie maszyn, a na magisterskie bym chciał iść na automatykę i robotykę. Pewnie bym musiał pewne rzeczy nadrobić, ale u siebie miałem jakieś podstawy automatyki i robotyki, więc raczej nie powinno być problemów z ogarnięciem.

Odnośnik do komentarza

 

No, ale to nie ferie, u mnie zawsze był tydzień przerwy, a potem poprawkowa :P.

pozdawałem w zerówkach, albo w pierwszym terminie. Tak się szczęśliwie terminy sesji ułożyły, że mam całe dwa tygodnie wolnego :D

 

Ja rok temu miałem trzy tygodnie wolnego :D. No ale teraz tak dobrze nie ma, może będzie tydzień ;).

Odnośnik do komentarza

ja miałem dobry egamin w czwartek, profesor na koniec egzaminu zagrał nam na pianinie, które było w Auli :P

A co do logiki, u nas może też były losowane, bo jedyne 5 ja dostałem, więc może o to chodziło :-k

Czyli ten slynny wpis byl z logiki...

Odnośnik do komentarza

 

ja miałem dobry egamin w czwartek, profesor na koniec egzaminu zagrał nam na pianinie, które było w Auli :P

A co do logiki, u nas może też były losowane, bo jedyne 5 ja dostałem, więc może o to chodziło :-k

Czyli ten slynny wpis byl z logiki...

 

nie tamten wpis był z geoekologii.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...