Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Scorpio oddał pierwszy mecz walkowerem 0-3, w związku z tym, ze u mnie na konsoli gra przeszła w tryb instalowania się. Po jego stronie było wszystko okej, ale HUJ (Hockey Ultimate Justice) przyznało wygraną mnie.

Także użytkownik Scorpio jeset mojo pierszo ofiaro gry na konsoli.

Odnośnik do komentarza

 

NHL16 jest zajebiste, ale gra na wyższym poziomie to po prostu sprowadzenie mojego bramkarza do poziomu totalnej pierdoly, która wpuszcza co drugi strzał. A po drugiej straconej bramce to już w ogóle trzeba robić zmianę w klatce, bo co strzał to bramka :doh!: Miszczem swiata moze nie jedtem ale 1:8 z Buffalo to trochę przesada...

Ogram Cię.

 

o, od kiedy grasz online :) ? :D

 

O 6 w niedzielkę? Pojebało?

jak bede miał furę to 4.30....
Odnośnik do komentarza

Byłem na imprezce u znajomej, którą uważam za fantastycznego człowieka. Trochę mnie zmogło i dostałem ofertę noclegu. Dziś się budzę, a obok łóżka szklanka wody, paracetamol i bite dwie strony z opisem, co gdzie jest w mieszkaniu jakbym czegoś potrzebował, jak się włącza TV, etc. :) Dziewczyna jest po prostu fenomenalna :D

Odnośnik do komentarza

Scorpio oddał pierwszy mecz walkowerem 0-3, w związku z tym, ze u mnie na konsoli gra przeszła w tryb instalowania się. Po jego stronie było wszystko okej, ale HUJ (Hockey Ultimate Justice) przyznało wygraną mnie.

Także użytkownik Scorpio jeset mojo pierszo ofiaro gry na konsoli.

Play-offy sa do czterech zwyciestw, wiec, jako cudowne dziecko dwoch pedalow stickow, jestem spokojny o koncowy wynik ;)

Odnośnik do komentarza

Byłem na imprezce u znajomej, którą uważam za fantastycznego człowieka. Trochę mnie zmogło i dostałem ofertę noclegu. Dziś się budzę, a obok łóżka szklanka wody, paracetamol i bite dwie strony z opisem, co gdzie jest w mieszkaniu jakbym czegoś potrzebował, jak się włącza TV, etc. :) Dziewczyna jest po prostu fenomenalna :D

Poczuła w Tobie piniądz.

 

Fenomenalna powiadasz? Opowiada suchary?

Odnośnik do komentarza

Byłem na imprezce u znajomej, którą uważam za fantastycznego człowieka. Trochę mnie zmogło i dostałem ofertę noclegu. Dziś się budzę, a obok łóżka szklanka wody, paracetamol i bite dwie strony z opisem, co gdzie jest w mieszkaniu jakbym czegoś potrzebował, jak się włącza TV, etc. :) Dziewczyna jest po prostu fenomenalna :D

Widać, że nie pierwszy raz nocuje faceta :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...