Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kup sobie 5 piw:

 

- dobre IPA (np. Pinta Modern Drinking)

- dobrego weizena (np. Paulaner Hefe-Weissbier)

- dobrego stouta (np. Pracownia Piwa Crack)

- dobrego Belga (np. Westmalle Dubbel)

- dobrego kwacha (np. Boon Mariage Parfait Oude Gueuze)

 

I to wytyczy Ci dalszą drogę :) To, które Ci posmakuje najbardziej, pokaże, w którą stronę iść.

Odnośnik do komentarza

Bo cyckami się zębów nie leczy :D

Btw. Ja też bym nie poszedł do stażysty żadnego medycznego kierunku. Studenta medycyny to najwyżej się mogę poradzić, do którego lekarza się wybrać. Niemniej jednak jakbym nie miał pieniędzy a by mnie ząb bolał to chyba bym wolał iść niż czekać miesiąc na termin na NFZ :D

Pamiętam jak mi kroplówkę podawali ze dwa miesiące temu gdy byłem z nagłym bólem pleców na ostrym, to mnie stażystka nakłuwała - siedem razy próbowała się wbić w żyłę po czym się poddała i zawołała pielegniarkę. Tyle gul mi się narobiło na ręce że przepraszała z płaczem niemal :D

Zrobiła chociaż jakąś ustną rekompensatę? :keke:

Brak, nie o take Polske mój dziad walczył :(

Odnośnik do komentarza

APA -> IPA -> SRIPA, a potem już jedziesz z innymi gatunkami

 

ja ostatnio piłem Pintę z oskołą, bardzo fajna. w marcu jadę na wieś zbierać i będę robić wino z oskoły.

 

No właśnie, ale raczej nie wejdę do osiedlowego sklepu i nie powiem - "poproszę jakiegoś APA i dwa SRIPY". A chodzić po jakichś specjalnych sklepach żeby się w takie rzeczy zaopatrzać mi się w sumie nie chce :/. No a w zwykłych sklepach to AFAIK lagery, portery i jakieś desperadosy, miodowe.

wniosek o wizę do USA 670 złotych :D no chyba ich pojebało zdrowo!

 

może by tak sobie dolar staniał, co?

 

Jeśli planujesz NY, to poczekaj aż tam wejdziesz do sklepu/knajpy. Nagle te 670 PLN na wizę wydadzą się kropelką w morzu ;). Kurewsko drogie miasto.

Odnośnik do komentarza

Przecież Paulaner jest w każdym niemal większym supermarkecie :) Nie wiedziałem, że to się weizen nazywa, dzięki Vami :) Ja potrafię pić tylko to teraz i okolice Czarnej Fortuny/Ciemnego Książęcego, strefę komfortu mam więc bardzo wąską, bo nawet te wszystkie Lechu i Warki do niej nie wchodzą (chyba, ze strasznie gorąco jest).

Odnośnik do komentarza

@@Feanor, musisz spróbować Vamiowego tego sour ale z avatara, będziesz wiedział więcej o granicy swojej strefy komfortu ;)

 

Ale ja wiem, że ona jest bardzo mała i nie chcę jej za bardzo rozszerzać, bo mi generalnie bardzo mało rzeczy smakuje :) Mógbym żyć na gołąbkach, sosie pomidorowym, ziemniakach, mleku, serku wiejskim, chlebie, krakowskiej i wędzonej do końca moich dni :)

 

I zupie rybnej. I ogórkowej :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...