Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

pawoj, dlugo juz ta telewizjada dziala? kurwa, swietna stronka, wszystkie najlepsze kanaly w zajebistej jakosci :D az dziwne ze dopiero teraz sie o niej dowiedzialem.

mało osób o niej wie :)

 

 

No nie wiem czy tak mało. Kolesie z Soccer-Live podają do nich namiary w pierwszej kolejności więc myślę, że trochę wejść mają.

Odnośnik do komentarza

Spermołapki? Często laski robią tam chujowe wzory niestety ;) mnie najbardziej robią rękawy i uda.

Na udzie jeszcze nie widziałem. W sumie u kobiet najczęściej spotykam właśnie takie na lędźwiach, albo takie z gatunku "chciałabym tatuaż, ale się boję, więc się skończy na jakiejś kropeczce na kostce/łopatce".

Odnośnik do komentarza

 

mój kumpel otwiera teraz salon we Wrocku, podobno jest dobry i ceniony w 'środowisku'

https://www.facebook.com/kostattoowroclaw/

o, takie w stylu oldschool, moim zdaniem najładniejsze dziary

 

 

To się nazywa Old American i to bardzo stary, klasyczny styl. W Kato robią takie w Chyba Ty. Też mi się podobają, acz jak robię sobie B&W

 

 

 

Spermołapki? Często laski robią tam chujowe wzory niestety ;) mnie najbardziej robią rękawy i uda.

Na udzie jeszcze nie widziałem. W sumie u kobiet najczęściej spotykam właśnie takie na lędźwiach, albo takie z gatunku "chciałabym tatuaż, ale się boję, więc się skończy na jakiejś kropeczce na kostce/łopatce".

 

 

Służę:

 

Ładnym ramieniem i nie tylko

 

Udem i nie tylko

 

Wiem, że tu dużo robi kwestia laski, ale to oczywiste ;) Dla mnie tatuaż może być podkreśleniem urody.

Jak już polecamy to moja tatuatorka też zasługuje na promowanie :P

Odnośnik do komentarza

No bo tak to generalnie wygląda. Drugi rok trochę trudniejszy, ale to przez a) popierdolonego gościa na praso (zero nieobecności :DDD) b) WSM gdzie są pytania o system medialny w Japonii ;). Tak to idzie całkiem przyjemnie, ja na pewno będę musiał się pouczyć na logikę, bo z tego po prostu jestem słaby :P.

Pomóc?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...