Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Ale żem zjadł... jeszcze dokładeczka się studzi :)

Nie wpierdalaj na noc bo bejzbol motzno

Hokej, czy to prawda?
Zależy co się je, generalnie tak ze 3h, dwie jak coś lżejszego przed snem jak się zje to spoko ;P. I raczej mniej od jedzenia przed snem brzuch rośnie a bardziej się "wzdyma", bo się gorzej trawia rzeczy. No i ciężej zasnąć, jakbym chciał teraz opierdolić ciperki to pewnie miałbym problemy ze snem nawet za te dwie godziny.

 

 

no ja z kolei sobie nie wyobrażam iść spać na głodnego, dlatego pierwszy posiłek dzisiaj ojebałem o 15, a przed snem (o 23) Ravioli wejszło. i lulu.

Odnośnik do komentarza

Ociehuj co szklanka na drodze :o

e tam, zadna szklanka - troche deszczu, ale we wrocku asfalt raczej trzymie

wczoraj machnelismy Sniezke od czeskiej strony (z Pecu) - oczywiscie popierdolilismy szlaki i wchodzilismy na gore pod wyciagiem... czyli tam gdzie najkrocej, a wiec najstromiej :D #DGNnapropsie :P

ale weszlo w uda znakomicie ;) dzisiaj piekny zakwas :D ale po pracy ide go rozbic troche na sciance :)

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

Powodzenia, na pewno lepsze godziny pracy :D

 

W Warszawie 3 stopnie na plusie, deszcz pada ale drogi mokrutkie, nie ma szans na szklankę :-k A telefon mi krzyczał, że jutro ma być od 6 do 10 stopni na plusie :o

 

U mnie w Azji śnieg wielkimi płatami padał, że można było bałwana ulepić, samochód musiałem omieść, a w trakcie jazdy wycieraczki na maksa - w połowie podróży pociągiem zamienił się w deszcz. :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...