Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

A do mycia podłóg i odkurzania i ścierania kurzu to przychodzi raz w tygodniu zatrudniona osoba

ile taka przyjemność Cie wynosi ?

 

40 zł za takie dwugodzinne sprzątanie. Ewentualnie więcej, jak jest coś więcej do zrobienia typu mycie okien itp.

 

ja tu się spodziewałem kwoty 160-200 ziko, normalnie jak za darmoszkę

 

Miesięcznie to wychodzi 160-200 :) A i tak płacę dwa razy więcej, niż ma w firmie, bo to osoba, która sprząta u mnie również w biurze za pośrednictwem firmy sprzątającej i zaproponowałem "dorobienie sobie w sobotę".

 

 

 

A do mycia podłóg i odkurzania i ścierania kurzu to przychodzi raz w tygodniu zatrudniona osoba

ile taka przyjemność Cie wynosi ?

 

 

 

A do mycia podłóg i odkurzania i ścierania kurzu to przychodzi raz w tygodniu zatrudniona osoba

ile taka przyjemność Cie wynosi ?

 

40 zł za takie dwugodzinne sprzątanie. Ewentualnie więcej, jak jest coś więcej do zrobienia typu mycie okien itp.

 

A mieszkasz z partnerką? Ja nie mogę mojej przekonać, że zamiast poświęcać czas na moją część sprzątania wolę za to zapłacić komuś, zwłaszcza że w Kato ceny są porównywalne.

 

Tak. Mieszkam z żoną. Ja przekalkulowałem w prosty sposób. Pani sprzątającej zajmuje to 2 godziny, mi (nie mam wprawy) zajęłoby to przynajmniej 4. W 4 godziny jestem w stanie zarobić znacznie więcej, niż 40 zł, więc deal opłacalny.

 

Niemniej jednak gdybym nie miał takiego kontaktu do tej osoby sprzątającej z firmy, to też miałbym wątpliwości przed wpuszczeniem kogoś obcego do domu. Mimo wszystko jak musisz i tak stać i patrzyć na ręce, czy nie kradnie, to deal przestaje być opłacalny.

Odnośnik do komentarza

Fajne menu, obczaję przy okazji ;)

Menu ma się nijak do tego, co tam mają. Codziennie w menu burgery (2/3 rodzaje) + burrito (pychota), czasem pulled pork, do tego jak skontaktujesz się z nimi dzień wcześniej, to Ci zrobią cokolwiek chcesz, nie tylko z menu.

Super ziomeczki, co parę dni do nich podbijam z zamówieniem dla połowy kancelarii, to z każdym tygodniem porcje są większe i bogatsze w dodatki - a to grillowane warzywa, a to jakiś pęczak czy sałatka z kaktusa.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to total bez znaczenia. Konkubina, kohabitantka, partnerka. Przecież nic nie obraża ;)

Co kogo obraża, a co nie, to już jest indywidualna sprawa. Przykładowo, w środowisku w którym się obracam słowo "suka" też nie ma obraźliwego wydźwięku, a jednak większość kobiet poza takim środowiskiem by obraziło :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...