Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dobra, przeplywka i odma wymienione. Telepania brak i jest moc. Tym razem mial szczescie, bo szrot juz czekal...

 

http://i.imgur.com/4jd1GUB.jpg

No kurwa, fajna bejca!

Fenks. Chętnie Ci ją w przyszłym roku sprzedam ;)

A właśnie - kto to od nas pracuje na Lotosie? Bo mam pytanie - na Lotosie jest tylko zwykły diesel czy jeszcze jakiś lepszy? Bo byłem dzisiaj na stacji i mieli tylko ten jeden :-k

 

Ja nie pracuje na Lotosie, ale mi Lotos (pośrednio, choć głównie) płaci. I tak, masz na Lotosach paliwa "premium", czyli Dynamic diesel i NoPB98. Sęk w tym, że nie ma ich na stacjach Lotos Optima. Są tylko na tych dużych.

Odnośnik do komentarza

 

 

A do mycia podłóg i odkurzania i ścierania kurzu to przychodzi raz w tygodniu zatrudniona osoba

ile taka przyjemność Cie wynosi ?

 

40 zł za takie dwugodzinne sprzątanie. Ewentualnie więcej, jak jest coś więcej do zrobienia typu mycie okien itp.

 

ja tu się spodziewałem kwoty 160-200 ziko, normalnie jak za darmoszkę
Odnośnik do komentarza

 

Taktyka

Tabela

Stuart Hegarty

 

Specjalnie dla SZU

Tom Davies - kręgosłup mojego Plymouth, wychowanek Evertonu

Propsuję, ale czemu masz skrzydłowych na automatic?

 

Automatic = zmienia się nastawienie razem z nastawieniem globalnym. Domyślnie więc są przy standard na supporcie, a jak zmieniam w czasie meczu na defensive/counter, to oni automatycznie stają się też defensywni :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

A do mycia podłóg i odkurzania i ścierania kurzu to przychodzi raz w tygodniu zatrudniona osoba

ile taka przyjemność Cie wynosi ?

 

40 zł za takie dwugodzinne sprzątanie. Ewentualnie więcej, jak jest coś więcej do zrobienia typu mycie okien itp.

 

ja tu się spodziewałem kwoty 160-200 ziko, normalnie jak za darmoszkę

 

pytanie ile bierze w gratisach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...