Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Reżyseria Tańczącego z Wilkami za cholerę? :ke: Przecież filmowo to jest znakomita robota! Ogarnięcie tak wielkiego projektu zrealizowanego z takim rozmachem to ciężka sprawa, a Costnerowi to wyszło w 100% (ten jeden raz w życiu, jak wiemy później każdy większy i dłuzszy projekt partolił koncertowo).

 

jeden z najnudniejszych filmów jakie widziałem w życiu

Odnośnik do komentarza

Jeju, jakim Spring breakers jest zajebistym filmem :wub:

Nie.

 

Najlepszy nius ostatnich dni jest taki, ze moskiewskiej sprzataczce (!) z jej outlandera (!) skradziono torebke Diora z krokodylej skory (!!), ktorej wartosc wycenila na 4 tys. dolarow, choc producent akcesoriow twierdzi, ze takie torebki sa warte 6 razy tyle (!!!).

Odnośnik do komentarza

 

 

Najlepszy nius ostatnich dni jest taki, ze moskiewskiej sprzataczce (!) z jej outlandera (!) skradziono torebke Diora z krokodylej skory (!!), ktorej wartosc wycenila na 4 tys. dolarow, choc producent akcesoriow twierdzi, ze takie torebki sa warte 6 razy tyle (!!!).

 

Ta pani sprzątała w Gazpromie, więc może ładnie tam zarabiają na tym stanowisku, albo pracownicy sporo kasy gubią ;)

Odnośnik do komentarza

 

Z serialami to się masakra robi. Gdzieś czytałem, że w 2016 za oceanem zadebiutuje 120 czy 150 nowych tytułów. No to nawet jak co dziesiąty czy dwudziesty będzie wart uwagi, to wychodzi ok. 10 do oglądania, a przecież są jeszcze seriale kontynuowane. Doba za krótka na to.

na jakiejś stronce robili zestawienie seriali "must watch" w 2016 roku i było tego chyba ponad 20 :o z czego conajmniej połowa mnie zaciekawiła patrząc na opisy :|

 

Teraz będzie mnóstwo seriali komiksowych, gorzej że Daredevil mi się podobał strasznie. Jessiki jeszcze nie oglądałem, w tym roku choćby Luke Cage...

 

No i jeszcze są przecież seriale z dawnych lat, które warto obejrzeć. No tak jakoś odkąd skończyłem Pacyfik w grudniu to oglądałem tylko nowe odcinki South Parku, Simpsonów i TBBT, a na dysku sporo dobrego "czeka" :/.

Odnośnik do komentarza

 

 

127 godzin zajebiste bylo!

ja się wynudziłem strasznie

 

mi tematycznie bardzo spasowal, dlatego mi sie podobal

 

"Północna ściana" jeżeli nie oglądałeś. Cała historia Eigeru jest również fantastyczna i jeśli Cię zaciekawi to książka "Biały Pająk" została wchłonięta z marszu po zakupie :)

Odnośnik do komentarza

W Spring Breakers był świetny, poza In my time of dying bardzo zacne no i Skowyt całkiem ok. 127 godzin przemęczyłem, ale zagrał świetnie.

 

 

Jeju, jakim Spring breakers jest zajebistym filmem :wub:

 

 

To Spring Breakers jest dobre czy nie? Średnia ocen na takim filmwebie nie zachęca a i obsada jak z jakiegoś serialiku Disneya (Gomez, Hudgens)

 

Ja wytrzymałem z 15 minut i wyłączyłem. :P

Odnośnik do komentarza

rany, co ja podejdę do serialu, to nie mam czasu na kontynuację, jedyne, co ostatnie obejrzałem to House of Cards.

z dziewczyną oglądamy dla relaksu, czy gdy nie ma ochoty robić nic bardziej kreatywnego, Chirurgów. Już 4 rok, a jesteśmy na 8 sezonie dopiero. :D


ale ostatnio nadganiam sporo filmów, obejrzałem po raz pierwszy w życiu dwunastu gniewnych ludzi i jestem zachwycony, nie mogłem się jakoś przełamać do czarno-białych filmoów, ale to jest arcydzieło

Odnośnik do komentarza

 

To Spring Breakers jest dobre czy nie? Średnia ocen na takim filmwebie nie zachęca a i obsada jak z jakiegoś serialiku Disneya (Gomez, Hudgens)

Dobre dupy przecież.

 

Z tym się kłócił nie będę :keke:

 

To Spring Breakers jest dobre czy nie? Średnia ocen na takim filmwebie nie zachęca a i obsada jak z jakiegoś serialiku Disneya (Gomez, Hudgens)

Dobre dupy przecież.

 

Z tym się kłócił nie będę :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...