Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

I jedziemy z hejtem! Tłumaczę. Strzyżenie maszynką, nożyczkami, masaż głowy, jakieś żele, odżywki i tym podobne. Golenie "na leżąco", ciepły ręcznik z olejkami na oczy, maszynka + brzytwa, masaż brody, odżywki jak wyżej. Nigdy nie trwało to krócej niż godzinę, zawsze wychodzę jak spod linijki. Rzadko kiedy mogę skorzystać z proponowanego alkoholu, bo jestem samochodem, ale jeśli już jestem gdzieś w centrum z Olką to i whisky się napiję.

 

No ja mam za 80zł dokładnie to samo ;)

 

Domyślam się, że dorzucasz trochę więcej bo magia nazwiska + Stolyca. Myślałem, że do 150zł liczą, ale IMO kosmos...

Odnośnik do komentarza

 

Może za mało kumaty jestem ;), ale jakie listy? "Obecności" kto jest na wyjeździe? Kibice Lecha też muszą KK kupować, więc przynajmniej w teorii wiadomo kto jest na meczu ze strony gospodarzy, więc czemu goście mieliby wchodzić na stadion anonimowo?

 

Michu, to pewnie nie kwestia nawet danego stadionu co konkretnych ochroniarzy, jeden przymknie oko na szampana czy butelkę coli w plecaku, a drugi powie, że możesz wnieść fajki, ale bez zapalniczki, bo nią można rzucać w piłkarzy :keke:.

na Lecha można pójść bez karty kbica
W sumie fakt, zapomnialem o tym. No ale tam tez podaje sie dane i mogą chciec sprawdzić je z dowodem (ale nie widziałem nigdy, zeby kogos sprawdzano)
Odnośnik do komentarza

 

I jedziemy z hejtem!

 

Ja nie hejtuję. Chetnie bym poszedł do jakiegoś "barber shopu" na strzyżenie i golenie w stylu tureckim (z gorącymi ręcznikami, golenie brzytwą, usuwaniem włosków nitką czy masażem twarzy) ale nie ma czegoś takiego w Kaliszu.

To nie hejt, spodziewałem się "osz ty kurwa w dupje ci siem pojebało xd". W Ostrołęce też nie mamy takich salonów. Pierwszy raz poszedłem tam przed ślubem, efekt mi się podobał i o, tak zostało.

 

I jedziemy z hejtem! Tłumaczę. Strzyżenie maszynką, nożyczkami, masaż głowy, jakieś żele, odżywki i tym podobne. Golenie "na leżąco", ciepły ręcznik z olejkami na oczy, maszynka + brzytwa, masaż brody, odżywki jak wyżej. Nigdy nie trwało to krócej niż godzinę, zawsze wychodzę jak spod linijki. Rzadko kiedy mogę skorzystać z proponowanego alkoholu, bo jestem samochodem, ale jeśli już jestem gdzieś w centrum z Olką to i whisky się napiję.

 

No ja mam za 80zł dokładnie to samo ;)

Domyślam się, że dorzucasz trochę więcej bo magia nazwiska + Stolyca. Myślałem, że do 150zł liczą, ale IMO kosmos...

Są opcje za 100, 150, no przeróżne.

Odnośnik do komentarza

 

 

Może za mało kumaty jestem ;), ale jakie listy? "Obecności" kto jest na wyjeździe? Kibice Lecha też muszą KK kupować, więc przynajmniej w teorii wiadomo kto jest na meczu ze strony gospodarzy, więc czemu goście mieliby wchodzić na stadion anonimowo?

 

Michu, to pewnie nie kwestia nawet danego stadionu co konkretnych ochroniarzy, jeden przymknie oko na szampana czy butelkę coli w plecaku, a drugi powie, że możesz wnieść fajki, ale bez zapalniczki, bo nią można rzucać w piłkarzy :keke:.

na Lecha można pójść bez karty kbica
W sumie fakt, zapomnialem o tym. No ale tam tez podaje sie dane i mogą chciec sprawdzić je z dowodem (ale nie widziałem nigdy, zeby kogos sprawdzano)

 

byłem w tej rundzie na Sarajewie na bezimiennym bilecie :>

Odnośnik do komentarza

 

 

I jedziemy z hejtem!

Ja nie hejtuję. Chetnie bym poszedł do jakiegoś "barber shopu" na strzyżenie i golenie w stylu tureckim (z gorącymi ręcznikami, golenie brzytwą, usuwaniem włosków nitką czy masażem twarzy) ale nie ma czegoś takiego w Kaliszu.

 

 

No ja mam za 80zł dokładnie to samo ;)

Domyślam się, że dorzucasz trochę więcej bo magia nazwiska + Stolyca. Myślałem, że do 150zł liczą, ale IMO kosmos...Są opcje za 100, 150, no przeróżne.

 

ale w cenie "100" to pewnie częstują tylko Żubrem :/

Odnośnik do komentarza

 

 

I jedziemy z hejtem!

Ja nie hejtuję. Chetnie bym poszedł do jakiegoś "barber shopu" na strzyżenie i golenie w stylu tureckim (z gorącymi ręcznikami, golenie brzytwą, usuwaniem włosków nitką czy masażem twarzy) ale nie ma czegoś takiego w Kaliszu.

To nie hejt, spodziewałem się "osz ty kurwa w dupje ci siem pojebało xd". W Ostrołęce też nie mamy takich salonów. Pierwszy raz poszedłem tam przed ślubem, efekt mi się podobał i o, tak zostało.

 

I jedziemy z hejtem! Tłumaczę. Strzyżenie maszynką, nożyczkami, masaż głowy, jakieś żele, odżywki i tym podobne. Golenie "na leżąco", ciepły ręcznik z olejkami na oczy, maszynka + brzytwa, masaż brody, odżywki jak wyżej. Nigdy nie trwało to krócej niż godzinę, zawsze wychodzę jak spod linijki. Rzadko kiedy mogę skorzystać z proponowanego alkoholu, bo jestem samochodem, ale jeśli już jestem gdzieś w centrum z Olką to i whisky się napiję.

No ja mam za 80zł dokładnie to samo ;)

Domyślam się, że dorzucasz trochę więcej bo magia nazwiska + Stolyca. Myślałem, że do 150zł liczą, ale IMO kosmos...

Są opcje za 100, 150, no przeróżne.

 

A jest opcja z masowaniem czegoś hehe innego niż broda i głowa?

Odnośnik do komentarza

A robiła Ci kiedyś fajna dupeczka masaż głowy? Wiesz jak to relaksuje? Cała reszta też poprawia wygląd, ułatwia golenie itepe. Próbowałeś chociaż ;) ?


 

 

 

I jedziemy z hejtem!

Ja nie hejtuję. Chetnie bym poszedł do jakiegoś "barber shopu" na strzyżenie i golenie w stylu tureckim (z gorącymi ręcznikami, golenie brzytwą, usuwaniem włosków nitką czy masażem twarzy) ale nie ma czegoś takiego w Kaliszu.



No ja mam za 80zł dokładnie to samo ;)
Domyślam się, że dorzucasz trochę więcej bo magia nazwiska + Stolyca. Myślałem, że do 150zł liczą, ale IMO kosmos...Są opcje za 100, 150, no przeróżne.

 

ale w cenie "100" to pewnie częstują tylko Żubrem :/

 

 

No ja miałem do wyboru lemoniadę albo prosecco, także tak jak mówiłem - pedalstwo :/

Odnośnik do komentarza

Nie, ale wygląda to na te wszystkie gratisy co to dodają za jedyne kilka zł i nagle z 50 robi się 150 ;) No, ale w promocji i zaoszczędzone ;)

 

Nie do końca, policz to tak:

 

U fryzjera trochę lepszego + lokalizacja płacisz za męskie strzyżenie 20-30zł, może więcej jeśli Krk/W-wa. Sama broda to jest naście minut pracy, maszynką, nożyczkami, brzytwą często. Więc też 20/30zł. Olejki takie do brody to wydatek kilkudziesięciu złotych, pozostałe kosmetyki podobnie. Plus dorzucasz godzinę pracy gościa bo broda wymaga chwili czasu. To nie kosztuje kilka złotych bo np. u Cyrulika stosują kosmetyki trochę lepszej jakości, pewnie nie testowane na zwierzętach itepe - ergo droższe. To wszystko ma swoje uzasadnienie i dlatego wyglądam zajebiście ;)

Odnośnik do komentarza

ja też jestem z tych, co płacą 15 zł za fryzjera. Z panią Anią mogę sobie pogadać, jako stały klient mogę poprosić o kawkę, czy herbatkę, więc nie zamierzam poszerzać swojej strefy komfortu.
BTW - mej szpetnej mordzie nie pomógłby taki golibroda, a co najwyżej chirurg plastyczny, więc mam kolejny powód, aby nie chodzić do takiego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...