Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

PS. zajebista broda, Kamtek :) Do pracy pewnie juz nie musisz brac drugiego sniadania, bo zawsze cos w niej znajdziesz ;)

Przede wszystkim terroryzuję swoich pracowników, więc muszę wyglądać odpowiednio. A dzięki brodzie mam też wszystkie kebsy i inne arabiny za darmochę w całym mieście.

 

 

btw ile zapuszczałeś to brodzitsu? Nie chciałoby mi się to na pewno :D

 

 

U mnie taka rosła ze trzy miesiące zaczynając od ground zero. Ale dla mnie była nieco za długa już.

Odnośnik do komentarza

 

 

PS. zajebista broda, Kamtek :) Do pracy pewnie juz nie musisz brac drugiego sniadania, bo zawsze cos w niej znajdziesz ;)

Przede wszystkim terroryzuję swoich pracowników, więc muszę wyglądać odpowiednio. A dzięki brodzie mam też wszystkie kebsy i inne arabiny za darmochę w całym mieście.

 

 

btw ile zapuszczałeś to brodzitsu? Nie chciałoby mi się to na pewno :D

 

Zasadniczo z zarośniętą twarzą żyję już ze 3 lata, choć do połowy ubiegłego roku był to raczej kilku-kilkunastodniowy zarost. Od września dysponuję już poważniejszą długością, przycinając tylko co jakiś czas, żeby się w zamek od kurtki nie wkręcała ;)

 

 

O, znowu dyskusja odległościowa :popcorn:

Uważaj, żeby Ci się w kudły nie wplątał, hehe.
Dziękuję za radę Pan Kamtek.

 

Pan? Szacuneczek i plusik.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

PS. zajebista broda, Kamtek :) Do pracy pewnie juz nie musisz brac drugiego sniadania, bo zawsze cos w niej znajdziesz ;)

Przede wszystkim terroryzuję swoich pracowników, więc muszę wyglądać odpowiednio. A dzięki brodzie mam też wszystkie kebsy i inne arabiny za darmochę w całym mieście.

 

 

btw ile zapuszczałeś to brodzitsu? Nie chciałoby mi się to na pewno :D

 

 

U mnie taka rosła ze trzy miesiące zaczynając od ground zero. Ale dla mnie była nieco za długa już.

 

 

meh, nie chciałoby mi się. U mnie to był maks 2 miesiące i wtedy i tak była tylko 1/3 z tego co ma Kamtek ;)

Odnośnik do komentarza

Może za mało kumaty jestem ;), ale jakie listy? "Obecności" kto jest na wyjeździe? Kibice Lecha też muszą KK kupować, więc przynajmniej w teorii wiadomo kto jest na meczu ze strony gospodarzy, więc czemu goście mieliby wchodzić na stadion anonimowo?

 

Michu, to pewnie nie kwestia nawet danego stadionu co konkretnych ochroniarzy, jeden przymknie oko na szampana czy butelkę coli w plecaku, a drugi powie, że możesz wnieść fajki, ale bez zapalniczki, bo nią można rzucać w piłkarzy :keke:.

na Lecha można pójść bez karty kbica

Odnośnik do komentarza

Kwestia zarostu, długości itepe. Ja kiedyś sam o to dbałem, ale poszedłem z ciekawości do właśnie takiego fryzjera (Cyrulik Śląski w Katowicach) i zauważyłem mega różnicę na plus. Poza tym fajny klimat jest w tym miejscu i to też mnie przekonuje ;)


To znaczy sorry, miałem napisać "nie no, to pedalstwo i lewacka propaganda, ale wkręciłem się :( "

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...