Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co teraz z torrentów się używa. Tylko nie mówcie, że qbittorrent, bo tym ścierwem sobie tyle syfu zaciągnąłem, że matko bosko.

bezproblemowo u mnie.

 

 

mikrotorrent (utorrent)

Thx ;)

 

to jest kopalnia syfu

 

no właśnie ja zamieniłem u na qb według przykazać Smetka i na razie jestem zadowolon
Odnośnik do komentarza

 

 

Jahu, a właściwie...jaki masz plan, ale tak serio, na rozwój?

Skończyć studia i pracować w swojej dziedzinie a jak nie to wyemigrować do Madrytu :)

Dobra, doprecyzuje...JAK?

Co jak?

Samolotem :keke:

Keith jutro wrzuce. Piotruh spoko, kibole zawsze razem ;)

A moze tez sobie.talenciora.do Leeds siagne...Jahu nie migruj do Hiszpanii bo wkroczysz na.kryminalna.sciezke ;)

Puta Barca!

;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak zamierzasz to osiągnąć :> ? Kończysz studia i magicznie dostajesz zawód?

To przecież napisałem że jak nie będzie pracy to wyjadę :P
tylko po co jak w Hiszpanii jeszcze większe bezrobocie :P

 

Kurdebele, jak Loeb wymiata na swoim pierwszym Dakarze :o

 

Nie wiadomo jak będzie za 4 lata ;)

Odnośnik do komentarza

Byłem na tym Sherlocku. Nie oglądałem ani jednego odcinka serialu, ale sam film wydał mi się dosyć słaby, momentami żenujący. Nie polecam nieserialowiczom ;)

Jak dla mnie puszczanie tego w kinach to oszustwo jednak odrobinę, ten odcinek jest standalone wyłącznie pozornie.
Odnośnik do komentarza

Najbardziej jednak żenadłem na czymś w stylu 'making-of', który puścili po filmie i który polegał na tym że aktorów się pytano 'a co wg ciebie sprawiło że nasz serial jest AŻ TAK ZAJEBISTY?'

 

 

 

PS. @verlee, Ty klepiesz kod zawodowo, dobrze kojarzę? Jeśli tak to jakich języków używasz głównie i czym się konkretnie zajmujesz? :)

Odnośnik do komentarza

Robię web development, czyli aplikacje internetowe — języki to po kolei Ruby (mocny skill w Ruby on Rails), JS (podstawowy skill w node.js, lepszy w Angulara.js), SQL, HTML i CSS na poziomie użytkowym. W życiu nakodziłem też jedną appkę na iPada, która najwyraźniej była taka dobra, że od razu wstawili ją do muzeum. :keke:https://github.com/thion/bialoszewski.app

(Była to wystawa o Białoszewskim, kolega kolegi poprosił o appkę-dyktafon z sychronizacją do Dropboxa).

 

Kiedyś rypałem też w PHP, Visual Basicu i Delphi, ale to raczej prehistoria. :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...