Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

chyba dla ciebie. i tak na prawe jesteś jednym z około 8 mld przedstawicieli homo sapiens i nic więcej. Może to zabrzmi socjalizmem, ale pojedynczy człowiek jest jak ziarnko piasku na pustyni.

@ Makk - jak to zrobić, bo mi pokazuje, że nie mogę tego zrobić. Jakaś komenda w stylu -small_screen_widnowed, czy jak?

Który Cm?

 

03/04, oczywiście. A mam monitor panoramę i CM jakoś dziwnie mi się rozjeżdża w domyślnej rozdzielczości.

@ makk http://prntscr.com/9oapkk

Odnośnik do komentarza

 

Po sezonie przyjdą De La Cuesta, Fabregas, Deco, Zebina, Grosso i Barry :D.

 

Piękny pierwszy stycznia 2004, kiedy można wyciągać tylu zajebistych piłkarzy na wygasającym. Oj, a jak się jeszcze dobry load wczytał i Arsenal nie przedłużał kontraktu z Henrym, Inter z Emre lub Juve z Davidsem. Najlepszy dzień CMowy ever. :wub:

Odnośnik do komentarza

Te lolki inaczej nie potrafią na skrzydle niż S atak, boczni obrońcy też są aofensywni :/. Pennanta przylukałem na wolnym transferze i grzechem było go przegapić ;). Kupiłem jeszcze elsona chuja z Holandii bo lipa na skrzydłach, i jeżeli chodzi o transfery to to będzie koniec, bo bieda (chociaż ponad 5 mln funtów stan konta klubu).

Myślałem, żeby zrobić OPL zamiast PL, ale nie pogubią się trzecioligowcy w asymetrycznej taksie?

Dlaczego mają się pogubić? Na każdym poziomie możesz odtworzyć każdą taktykę - trzeba tylko brać pod uwagę ograniczenia swoich zawodników (typu podejmowanie chujowych decyzji), ale na każdym poziomie ligowym są pewne standardy - zawodnicy kreujący przestrzeń, atakujący z głębi pola, kreatywni itd. itp.

 

Ja wolę się skupiać na taktyce niż na zawodnikach - dobra gra zespołowa może zamaskować słabość poszczególnych zawodników. A z biegiem czasu będzie działać lepiej, bo będziesz miał lepszych grajków.

Odnośnik do komentarza

 

Misie z MT, może tak nowa Marynia? ;)

zgodnie z wytycznymi nowego rządu, stosujemy zasadę: "pamiętaj, aby dzień święty święcić"

 

 

No ładnie, JarosławPolskęZbaw już nawet na CMF swoje wpływy rozszerzył ;)

 

No tak, ale nie wiem czy chce być znana z upolowania męża.

Kierując się tym, to Lewandowski w Polsce mógłby się ożenić tylko z Dodą, albo z Kaczyńskim :)

 

 

Na ten pomysł już jeden piłkarz swego czasu wpadł :keke:

Odnośnik do komentarza

 

No tak, ale nie wiem czy chce być znana z upolowania męża.

Kierując się tym, to Lewandowski w Polsce mógłby się ożenić tylko z Dodą, albo z Kaczyńskim :)

 

Dlaczego? Sukces przecież nie musi równać się szczęściu, indywidualny sukces nie równa się sukcesowi w oczach ludzi dookoła. Więc może ożenić się z kim tylko chce.

Odnośnik do komentarza

 

 

No tak, ale nie wiem czy chce być znana z upolowania męża.

Kierując się tym, to Lewandowski w Polsce mógłby się ożenić tylko z Dodą, albo z Kaczyńskim :)

 

 

Na ten pomysł już jeden piłkarz swego czasu wpadł :keke:

 

Ale tam było odwrotnie. Znaczy to Doda medialnie wypromowała Majdana :keke:

Odnośnik do komentarza

 

przypominam iż Siwiec też miała męża piłkarza ;)

Ja tam się mogę mylić, ale ona z Gorawskim ślubu chyba nie miała.

 

pewnie masz rację, ale i tak go puściła z torbami ;)

 

tak sobie właśnie przejrzałem nominację do tytułu FMowicza roku, chyba mało kto czytał opis tej kategorii :) w przyszłym roku trzeba będzie to przeredagować.

Odnośnik do komentarza

Ano ma. Marinę. Ale ona odkąd się z nim związała, to chyba ani nic nie nagrała, ani w niczym nie zagrała. Może Jahu się orientuje lepiej, bo się interesuje wieloma segmentami showbizu ;)


Tak po wczorajszym meczu można się zastanowić: czy Francja nie liczy się w jakimś sporcie zespołowym? Basket, siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna, nawet chyba potrafią grać w rugby... Zasługa imigrantów? ;)

 

W hokeja raczej nie wymiatają.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...