Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Obejrzalem powtórkę rozdania nagród na najlepszego sportowca. Ania Lewandowska może i intelektem nie grzeszy, ale z łóżka bym jej nie wypuścił :keke:

 

Czemu nie grzeszy :> ?

 

Widziałes jej wypowiedź? Nie dość że puste, oklepane frazesy (jak prawie każdy sportowiec, tylko Tomek Majewski się wyróżniał zawszep ozytywnie), to jeszcze absolutny brak skromności (cnoty, która wg Sokratesa bierze się z mądrości)

 

 

Nope, ale zdarzało mi się czytać jakieś wywiady itepe. Żaden z niej filozof, ale głupia nie jest. No i zna się na tym co robi.

 

A na co jej skromność skoro osiągnęła ogromny sukces?

 

Znaczy się mąż osiągnął ;).

Odnośnik do komentarza

 

Jasne, znam historię doskonale. Zwłaszcza II RP, ale to nie zmienia, że był postacią ważną dla odrodzenia Polski, przynajmniej na początku. A lubię historyczne nawiązaniach w różnych innych rzeczach :D.

Po sezonie przyjdą De La Cuesta, Fabregas, Deco, Zebina, Grosso i Barry :D.

Odnośnik do komentarza

Ja poza grą z koleszką Evertonem zacząłem grać solo Sheffield United (korelacja z wczorajszym meczem przypadkowa) i takie coś sobie skleiłem http://i.imgur.com/vgXFebY.pngpierwszy mecz wprawdzie przejebałem (Gillingham na wyjeździe), ale moim szło nieźle i generalnie rzecz biorąc powinien był ten mecz wygrać. Co myślicie o taksie, hot or not? W ogóle pierwszy raz od daaawna gram zespołem z niższych lig, co jest ważne przy grze w takiej League 1?

Odnośnik do komentarza

ja bym uaktywnił nieco bardziej bocznych obrońców, bo środek masz całkiem ładnie zamurowany. No i rola napastnika mi średni pasuje do gry jednym napastnikiem, ale to chyba tylko ja nie umiem grać napastnikiem z funkcją ataku (zawsze daje kogoś z wsparciem)
O widze, że masz Pennanta, to był talent z CM03/04 nawet :D

Odnośnik do komentarza

Te lolki inaczej nie potrafią na skrzydle niż S atak, boczni obrońcy też są aofensywni :/. Pennanta przylukałem na wolnym transferze i grzechem było go przegapić ;). Kupiłem jeszcze elsona chuja z Holandii bo lipa na skrzydłach, i jeżeli chodzi o transfery to to będzie koniec, bo bieda (chociaż ponad 5 mln funtów stan konta klubu).


Myślałem, żeby zrobić OPL zamiast PL, ale nie pogubią się trzecioligowcy w asymetrycznej taksie?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Obejrzalem powtórkę rozdania nagród na najlepszego sportowca. Ania Lewandowska może i intelektem nie grzeszy, ale z łóżka bym jej nie wypuścił :keke:

 

Czemu nie grzeszy :> ?

 

Widziałes jej wypowiedź? Nie dość że puste, oklepane frazesy (jak prawie każdy sportowiec, tylko Tomek Majewski się wyróżniał zawszep ozytywnie), to jeszcze absolutny brak skromności (cnoty, która wg Sokratesa bierze się z mądrości)

 

 

Nope, ale zdarzało mi się czytać jakieś wywiady itepe. Żaden z niej filozof, ale głupia nie jest. No i zna się na tym co robi.

 

A na co jej skromność skoro osiągnęła ogromny sukces?

 

Znaczy się mąż osiągnął ;).

 

Ona też swoje osiągnięcia ma, więc znowu tak nie jest. Skromność jest przereklamowana, trzeba znać swoją wartość.

Odnośnik do komentarza

chyba dla ciebie. i tak na prawe jesteś jednym z około 8 mld przedstawicieli homo sapiens i nic więcej. Może to zabrzmi socjalizmem, ale pojedynczy człowiek jest jak ziarnko piasku na pustyni.
@ Makk - jak to zrobić, bo mi pokazuje, że nie mogę tego zrobić. Jakaś komenda w stylu -small_screen_widnowed, czy jak?

Odnośnik do komentarza

Nie no pewnie ma, i jeżeli ma jakąś tam wiedzę to ekstra, ale nie ma co się oszukiwać, nikt by o niej nie usłyszał gdyby nie mąż. Nie żeby to było coś złego, po prostu jeżeli przez sukces rozumiemy rozpoznawalność, to nie ma co się czarować, że sukces zawdzięcza sobie. Na końcu wszystko zależy od definicji sukcesu, bo ciężko o uniwersalną.

Odnośnik do komentarza

Nie no pewnie ma, i jeżeli ma jakąś tam wiedzę to ekstra, ale nie ma co się oszukiwać, nikt by o niej nie usłyszał gdyby nie mąż. Nie żeby to było coś złego, po prostu jeżeli przez sukces rozumiemy rozpoznawalność, to nie ma co się czarować, że sukces zawdzięcza sobie. Na końcu wszystko zależy od definicji sukcesu, bo ciężko o uniwersalną.

polemizowałbym, w końcu na coś wyrwała męża. To też jakiś wkład :p

Odnośnik do komentarza

chyba dla ciebie. i tak na prawe jesteś jednym z około 8 mld przedstawicieli homo sapiens i nic więcej. Może to zabrzmi socjalizmem, ale pojedynczy człowiek jest jak ziarnko piasku na pustyni.

@ Makk - jak to zrobić, bo mi pokazuje, że nie mogę tego zrobić. Jakaś komenda w stylu -small_screen_widnowed, czy jak?

Który Cm?

Odnośnik do komentarza

Nie no pewnie ma, i jeżeli ma jakąś tam wiedzę to ekstra, ale nie ma co się oszukiwać, nikt by o niej nie usłyszał gdyby nie mąż. Nie żeby to było coś złego, po prostu jeżeli przez sukces rozumiemy rozpoznawalność, to nie ma co się czarować, że sukces zawdzięcza sobie. Na końcu wszystko zależy od definicji sukcesu, bo ciężko o uniwersalną.

Medialnie na pewno masz rację. Ale już porównując poprzez sukcesy w swoim sporcie, to jednak jest 3-krotną medalistką MŚ. Lewandowski może o takich osiągnięciach mimo wszystko tylko pomarzyć. Nie da się po prostu tego porównać, ale myślę, że Lewandowska też nie ma się czego wstydzić pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...