Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szkoła ma w dupie interpunkcje.

Może MT po czymś takim przemyśli założenie tematu, który byłby połączeniem kącika absurdalnego i quotez ;)

 

 

pomijając to, że Jahu pisał nie na temat, to niestety ale w tym twierdzeniu jest sporo prawdy. Mnie interpunkcji na poziomie dopuszczalnym (w skali szkolnej) nauczyło forum dopiero, bo w szkole na polskim wystarczy że przeczytasz lekturę, ogarniasz w miarę historię i możesz błyszczeć pseudointelektem.

Odnośnik do komentarza

 

To komentarz internetowy? Czy jakąś siedzibę mają?

 

Komentarz internetowy. OIDP to już stamtąd ktoś sobie poszedł do profesjonalnych mediów, generalnie da się wybić, bo najlepsze relacje (np. dobrze zrobione Gran Derby, mimo że sam mecz to przecież wiocha straszna) mają po tysiąc czy więcej słuchaczy.

Wyszukaj sobie na fejsie: https://www.facebook.com/RadioGolpl/?fref=ts

Jak chcesz spróbować, to napisz na ten fanpage, albo odezwij się bezpośrednio do Artura Kwiatkowskiego (jest też dostępny na twitterze). Kiedy ja to zrobiłem, to kazali mi przesłać bodaj kwadrans komentarza próbnego z dowolnej dyscypliny.

Nie współpracuję z nimi już ponad pół roku, ale to naprawdę fajni goście (Twoi rówieśnicy albo młodsi), do tego dobrze zorganizowani - ichnia wierchuszka to ludzie, którzy naprawdę chcą się wybić w zawodzie, więc starają się nie tylko komentując, ale też dbając o ramówkę i ogólny porządek. Tyle że nie wiem, czy się coś nie zmieniło po fuzji z Radiem Gol.

Ja ich dobrze wspominam, ale totalny brak czasu spowodował brak czasu na przygotowanie się odpowiednio do relacji, a wolę nie robić wcale niż robić na odwal się.

 

komentują tylko nogę, czy jakieś inne sporty również?

Odnośnik do komentarza

Inne sporty również. Też masę niszowych jak np. żużel.

żużel niszowy :-k rozumiem jakbyś mówił o Sepak Takraw, czy o jeździe po muldach :keke:

 

@jmk - ja nie twierdzę, że studia geograficzne są trudne, bo bym kłamał (mam porównanie z Mechatroniką). A i tak połowa osób po pierwszym roku miała wylot. Świadczy to tylko o zidioceniu społeczeństwa

Odnośnik do komentarza

 

Inne sporty również. Też masę niszowych jak np. żużel.

żużel niszowy :-k rozumiem jakbyś mówił o Sepak Takraw, czy o jeździe po muldach :keke:

 

Dla mnie żużel to jeden z najdurniejszych sportów, mam go też za mocno niszowy, a pod względem atrakcyjności plasuję go pomiędzy bierkami a olimpiadą specjalną (ta jest chociaż czasem śmieszna). Pięć lig na krzyż na całym świecie + nawet w takich krajach jak nasz, gdzie jest podobno niezła liga, popularnością oscyluje między rugby a skokami narciarskimi.

Odnośnik do komentarza

popularność miedzy rugby a skokami narciarskimi, Gacku proszę się nie ośmieszaj. Żużel jest popularny, ale tylko w ośrodkach, gdzie występuje, np. w Toruniu regularnie są komplety (jak nie ma protestu), w Lesznie też parę razy nie dostałem biletu ze względu na wykupienie biletów. Zresztą tu masz artykuł u frekwencjach
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/568870/frekwencja-na-stadionach-zuzlowych-gdzie-chodzi-najwiecej-kibicow-na-mecze

A co do oglądalności w tv, się nie wypowiem, bo rzadko oglądam żużel w TV

Odnośnik do komentarza

popularność miedzy rugby a skokami narciarskimi, Gacku proszę się nie ośmieszaj. Żużel jest popularny, ale tylko w ośrodkach, gdzie występuje,

Czyli nie jest popularny. Tyle. Nawet w większych miastach jest to sport drugorzędny, a jarają się nim miasta drugo czwartorzędne. Rugby też jest popularne gdzie występuje, a skoki narciarskie przyciągają wiele razy więcej widzów co tydzień przed tv + masę ludzi pod Krokiew. Żużel to sport interesujący góra sto tysięcy ludzi w 40 milionowym kraju (i tak nie ogarniam tego). Jak się zastanowić, to podobną popularność ma table soccer każdego tygodnia, ale w ramach rozgrywek amatorskich. I to odpowiada powadze żużla.

Poza tym to sport niszowy również dlatego, że uprawia go pięć krajów na krzyż, a ogląda go niewiele więcej. Nie ma startu do rugby, krykieta*, nie mówiąc o bardziej "globalnych" sportach.

Stawiam diamenty przeciwko orzechom, że jak wrzucisz do Leszna poważny klub piłkarski, to na tę motocyklową szopkę pójdą ci tylko emerytowani zawodnicy w przerwie między rozgrywkami piłkarskimi.

 

 

*Jak się chcesz z tym kłócić, to porównaj sobie ludność Delhi z populacją Leszna, a później Zielonej Góry i Bombaju.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze ze kolo odpowiedzialny jest fanem Realu. Ciagle mu sugeruje dopisanie Hala Madrid do maila :D

 

Heheszki.

 

Weź Feno do współpracy.

 

 

Inne sporty również. Też masę niszowych jak np. żużel.

żużel niszowy :-k rozumiem jakbyś mówił o Sepak Takraw, czy o jeździe po muldach :keke:

 

@jmk - ja nie twierdzę, że studia geograficzne są trudne, bo bym kłamał (mam porównanie z Mechatroniką). A i tak połowa osób po pierwszym roku miała wylot. Świadczy to tylko o zidioceniu społeczeństwa

 

 

Nie zrozumiałeś chyba żartu :P

 

 

Żużel? Jak żużel to... cwel cwel cwel Falubaz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...