Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

kim tu zagrać :-k

Kusi Bayern, żeby powtórzyć sezon bez straty gola (tak udało mi się coś takiego), kusi jakaś Skandynawia, żeby jakieś talenty posprowadzać i zrobić demolkę.

 

Grałem w tę wersję Bayernem i ściągnąłem Brożka, strzelał jak szalony :D

Ja miałem taki skład:

Kahn - Reiziger (Lell), De La Cuesta, Demichelis, Nesmachnyi - Helder Barbosa, Schweinsteiger (Ottl), Gorlitz, Giuly - Tevez, Makkay

Teveza kupiłem za ponad 25 milionów, ale miałem kasę, to szastałem :P

@Gacek, to ty napisałeś tą karierę? http://web.archive.org/web/20041210234801/centrumcm.org/czytaj.php?goto=czytaj&TID=1&WID=6&ID=393

Tak. To nie Ty pisałeś w sprawie tej kariery do mnie jakieś dwa, trzy lata temu? Był ktoś taki, co mnie prosił o przesłanie plików word z tego cyklu.
Odnośnik do komentarza

Już tak przesiąkłeś tym Poznaniem, że wielbisz ziemniaka? ;) I pewnie frytki też z ziemniakami jesz? :D

FYM Ci już odpowiedział w sumie ;). Babcia mi zrobiła i przywiozłem, wczoraj większość poszła, bo kumpel nigdy tego nie jadł i był ciekawy, a zostało mi też na dzisiejszy obiad ;).

Odnośnik do komentarza

 

 

 

kim tu zagrać :-k

Kusi Bayern, żeby powtórzyć sezon bez straty gola (tak udało mi się coś takiego), kusi jakaś Skandynawia, żeby jakieś talenty posprowadzać i zrobić demolkę.

Grałem w tę wersję Bayernem i ściągnąłem Brożka, strzelał jak szalony :D

Ja miałem taki skład:

Kahn - Reiziger (Lell), De La Cuesta, Demichelis, Nesmachnyi - Helder Barbosa, Schweinsteiger (Ottl), Gorlitz, Giuly - Tevez, Makkay

Teveza kupiłem za ponad 25 milionów, ale miałem kasę, to szastałem :P

@Gacek, to ty napisałeś tą karierę? http://web.archive.org/web/20041210234801/centrumcm.org/czytaj.php?goto=czytaj&TID=1&WID=6&ID=393

Tak. To nie Ty pisałeś w sprawie tej kariery do mnie jakieś dwa, trzy lata temu? Był ktoś taki, co mnie prosił o przesłanie plików word z tego cyklu.

 

nie, to chyba nie ja. ja tylko pisałem do Wiochiego kiedyś, aby baze talentów z CCM dał mi do wglądu, mam to gdzieś na startym kompie :p

 

Już tak przesiąkłeś tym Poznaniem, że wielbisz ziemniaka? ;) I pewnie frytki też z ziemniakami jesz? :D

FYM Ci już odpowiedział w sumie ;). Babcia mi zrobiła i przywiozłem, wczoraj większość poszła, bo kumpel nigdy tego nie jadł i był ciekawy, a zostało mi też na dzisiejszy obiad ;).

 

ja też nigdy nie jadłem, a chętnie bym spróbował.

A. Koledze smakowało?

Odnośnik do komentarza

Baza talentów (jak i cała baza danych CCM) została rozeslana do bodaj trzech osób poza mną, ale Wiochi (przez ówczesny brak kontaktu z Piotrkiem) jedna z nich nie był. Na bank kopie ma Fidel, Dapsz na swojej zakładał CFM, moja zaginęła w akcji.

Odnośnik do komentarza

 

Już tak przesiąkłeś tym Poznaniem, że wielbisz ziemniaka? ;) I pewnie frytki też z ziemniakami jesz? :D

FYM Ci już odpowiedział w sumie ;). Babcia mi zrobiła i przywiozłem, wczoraj większość poszła, bo kumpel nigdy tego nie jadł i był ciekawy, a zostało mi też na dzisiejszy obiad ;).

 

 

Inne danie by nie przeszło przez granicę Wielkopolski :P.

Odnośnik do komentarza

Baza talentów (jak i cała baza danych CCM) została rozeslana do bodaj trzech osób poza mną, ale Wiochi (przez ówczesny brak kontaktu z Piotrkiem) jedna z nich nie był. Na bank kopie ma Fidel, Dapsz na swojej zakładał CFM, moja zaginęła w akcji.

Wiochi miał od Dapsza ją, z tego co mi wiadomo. Ja byłem jakiś czas w redakcji CFM, więc co nieco wiem.

Odnośnik do komentarza

A propos lokalnej kuchni, to kilka tygodni temu rodzicielka wpadła na pomysł, żeby słoniny zasolić. Za dzieciaka na wakacjach na wsi się tym zajadałem. Już szmat czasu nie miałem okazji spróbować. Poleżakowała na balkonie coś ponad miesiąc i ostatnio przyszedł czas na konsumpcję. Niech klękają narody i Gordon Ramsay, jakie to było dobre. Jakby to powiedział Food Emperor "kutasy leciały z nieba" ;)

Odnośnik do komentarza

 

A to już wedle uznania. Milutko spędzaliśmy czas przy Helldivers, ale szymkowi z kreską zablokowali konto [*], a michu ostatnio konsolę włączył lata temu (towarzyszy nam głosowo na PS Vita), wczoraj wróciliśmy z przyjemnością do Destiny, czasem jakiś mecz w FIFĘ pykniemy. Z gier typowo single player Wiedźmin obowiązkowo ;), świetne jest też Tales From The Borderlands, GTA (fajne też w multi), Fallout i... i tak dalej.

Ja z tej ekipy to już wykluczon jestem na stałe? :D

 

Grałeś z nami raz :D.

Odnośnik do komentarza

Ten Netflix to jest niezły myk - stwierdziłem, że może dzisiaj obejrzę sobie Interstellar. Patrzę na Netflixie amerykańskim - nie ma. Ale nie chciało mi się uwierzyć, więc pogrzebałem w necie i okazało się, że jak przełączyłem VPN na Szwecję, to tam jest ;) Wiedziałem, że w różnych krajach różne oferty, ale takie hity też trzeba wygrzebać ;)

Odnośnik do komentarza

To działa tak, że kupujesz raz i po prostu dzięki zmianie IP możesz mieć dostęp do Netflixa z różnych krajów? :o I czy jest tam opcja wgrania swoich napisów?

Napisy jakimiś własnymi mykami można zrobić. Co do zmiany IP - oczywiście, nie do końca legalne (ale w sumie za to płacę :P), ale działa, sam korzystam z amerykańskiego, bo na hiszpańskim bieda (i tylko napisy hiszpańskie).

Odnośnik do komentarza

To działa tak, że kupujesz raz i po prostu dzięki zmianie IP możesz mieć dostęp do Netflixa z różnych krajów? :o I czy jest tam opcja wgrania swoich napisów?

To nie jest opcja Netflixa, ale wystarczy prosty plugin do Chrome'a ;) Ja w ten sposób korzystam z Netflixa już od ponad roku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...