Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

A to już wedle uznania. Milutko spędzaliśmy czas przy Helldivers, ale szymkowi z kreską zablokowali konto [*], a michu ostatnio konsolę włączył lata temu (towarzyszy nam głosowo na PS Vita), wczoraj wróciliśmy z przyjemnością do Destiny, czasem jakiś mecz w FIFĘ pykniemy. Z gier typowo single player Wiedźmin obowiązkowo ;), świetne jest też Tales From The Borderlands, GTA (fajne też w multi), Fallout i... i tak dalej.

Ja z tej ekipy to już wykluczon jestem na stałe? :D
Odnośnik do komentarza

Wziąłem Bolton. Sytuacja finansowa fatalna. Debet 2 mln, a na transfery i tak zarząd wyczarował 0.5 mln funciaków. trzeba będzie kogoś sprzedać.

 

Też mi proponowali pracę, ale jak zajrzałem do kasy, to wolałem De Graafschap.

 

Odnośnik do komentarza

 

Wziąłem Bolton. Sytuacja finansowa fatalna. Debet 2 mln, a na transfery i tak zarząd wyczarował 0.5 mln funciaków. trzeba będzie kogoś sprzedać.

jakie talenty kupujesz?

 

Ci na których mnie stać nie otrzymają pozwolenia, więc chcę sprzedać kilku graczy i uzbierać na Gamsta Pedersena

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Wziąłem Bolton. Sytuacja finansowa fatalna. Debet 2 mln, a na transfery i tak zarząd wyczarował 0.5 mln funciaków. trzeba będzie kogoś sprzedać.

jakie talenty kupujesz?

 

Ci na których mnie stać nie otrzymają pozwolenia, więc chcę sprzedać kilku graczy i uzbierać na Gamsta Pedersena

 

 

 

ile on kosztował. Około miliona chyba?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...