Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Pracowałem dla agencji we Wrocławiu, najpierw jako developer, a potem jako product manager/UX designer. Obecnie jadę z własnym startupem. :) Wyobrażam sobie, że developerka w UK to raj na ziemi biorąc pod uwagę stawki?

 

Dla której?

 

Jak agencja we wroclawiu to pewnie Cocomo :keke:

 

 

Elo rap :kawa:

Normalnie mi potargało jelita taki z Ciebie śmieszek :keke:

Zapomniałeś wzmocnić wypowiedź.

 

 

Peżot!

Odnośnik do komentarza

 

 

Pracowałem dla agencji we Wrocławiu, najpierw jako developer, a potem jako product manager/UX designer. Obecnie jadę z własnym startupem. :) Wyobrażam sobie, że developerka w UK to raj na ziemi biorąc pod uwagę stawki?

Dla której?

 

Monterail, mają teraz piękny neon na Oławskiej. :keke:

 

 

Nie rzucili mi się w uszy :-k ciekawe :-k

Odnośnik do komentarza

Dzięki Counter ;).

 

Dobra trochę FM-a, potem jeszcze zakupy i ogarnianie się, bo wieczorem mają znajomi wbijać. Jak sąsiedzi nie będą wzywać policji to będę zadowolony :keke:.

 

Swoją drogą strasznie zazdroszczę ludziom urodzonym w te "ciepłe" miesiące :(. Sporo ludzi u mnie robiło urodziny nad Wartą, gdzie przychodził w sumie kto chciał z roku + jeszcze można było swoich znajomych przyprowadzić, a mi w styczniu musi wystarczyć pokój 15m2 :/.


http://aukcje.wosp.org.pl/krawat-od-prezydenta-aleksandra-kwasniewskiego-i2534705z tym krawatem nigdy nie będziecie mieli kaca, pewne info.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą strasznie zazdroszczę ludziom urodzonym w te "ciepłe" miesiące :(. Sporo ludzi u mnie robiło urodziny nad Wartą, gdzie przychodził w sumie kto chciał z roku + jeszcze można było swoich znajomych przyprowadzić, a mi w styczniu musi wystarczyć pokój 15m2 :/.

Lipiec pozdrawia

Odnośnik do komentarza

 

kim tu zagrać :-k

Kusi Bayern, żeby powtórzyć sezon bez straty gola (tak udało mi się coś takiego), kusi jakaś Skandynawia, żeby jakieś talenty posprowadzać i zrobić demolkę.

 

Grałem w tę wersję Bayernem i ściągnąłem Brożka, strzelał jak szalony :D

 

Ja miałem taki skład:

Kahn - Reiziger (Lell), De La Cuesta, Demichelis, Nesmachnyi - Helder Barbosa, Schweinsteiger (Ottl), Gorlitz, Giuly - Tevez, Makkay

 

Teveza kupiłem za ponad 25 milionów, ale miałem kasę, to szastałem :P

 

@Gacek, to ty napisałeś tą karierę? http://web.archive.org/web/20041210234801/centrumcm.org/czytaj.php?goto=czytaj&TID=1&WID=6&ID=393

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą strasznie zazdroszczę ludziom urodzonym w te "ciepłe" miesiące :(. Sporo ludzi u mnie robiło urodziny nad Wartą, gdzie przychodził w sumie kto chciał z roku + jeszcze można było swoich znajomych przyprowadzić, a mi w styczniu musi wystarczyć pokój 15m2 :/.

Lipiec pozdrawia

 

Plenerki najlepsze :(.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...