Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

"Big Short" obejrzany. Zajebisty jest, także me_who wal do kina, jak Duda do podpisywania ustaw ;)

 

 

A propos lokalnej kuchni, to kilka tygodni temu rodzicielka wpadła na pomysł, żeby słoniny zasolić. Za dzieciaka na wakacjach na wsi się tym zajadałem. Już szmat czasu nie miałem okazji spróbować. Poleżakowała na balkonie coś ponad miesiąc i ostatnio przyszedł czas na konsumpcję. Niech klękają narody i Gordon Ramsay, jakie to było dobre. Jakby to powiedział Food Emperor "kutasy leciały z nieba" ;)

I słoninę można zaliczyć do superfudsów, więc dobre zdrowie będzie dane dla Ciebie.

 

 

Serio? Spodziewałbym się czegoś wręcz odwrotnego. Coś więcej napiszesz?

 

 

A propos lokalnej kuchni, to kilka tygodni temu rodzicielka wpadła na pomysł, żeby słoniny zasolić. Za dzieciaka na wakacjach na wsi się tym zajadałem. Już szmat czasu nie miałem okazji spróbować. Poleżakowała na balkonie coś ponad miesiąc i ostatnio przyszedł czas na konsumpcję. Niech klękają narody i Gordon Ramsay, jakie to było dobre. Jakby to powiedział Food Emperor "kutasy leciały z nieba" ;)

daj przepis

 

 

Brachu, masz np. tutaj. Koleś robi wedle sztuki czyli w drewnianej skrzynce z masakryczną ilością soli. U mnie tej soli było znacznie mniej, w glinianym garnuszku i też wyszło kozacko.

Odnośnik do komentarza

http://prntscr.com/9nlv9vtak myslę, czy takie ustawienie ma sens, czy też go nie ma :-k

Trochę lichy środek pola. No i enganche raczej lepiej się sprawdza w bardziej centralnej roli, kiedy inny go obiegają :)

 

http://prntscr.com/9nlv9vtak myslę, czy takie ustawienie ma sens, czy też go nie ma :-k

http://i.imgur.com/G7ohZQK.jpgja gram coś takiego, wygląda to bardzo efektownie :D.

 

Lucas, ty kiedyś grałeś inaczej niż 4-2-3-1? :D Nie nudzi cię to?

 

No i wszystkiego najlepszego!

Odnośnik do komentarza

A grek? I kogo masz tam w składzie?

Greka sprzedałem od razu na początku, bo się z nim ściąłem :) Na początku trzeciego sezonu w składzie mam Hummelsa, Gintera (ale ciągle ma fochy, więc chyba też się go pozbędę), Suboticia i dwa nabytki z poprzedniego sezonu: Stonesa i Riedewalda (ale ten lepiej na flance śmiga).
Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze Gergo łączony jest z nami :P

a niech idzie ostatnio pod forma :P

Ja mam nadzieję na napastnika.

A jakie talenty sciagasz?

@lad- bo mam pomysl by grać bez klasycznego środka, bo mam slabych Pś. Jednocześnie mam tylko jednego bdb napastnika i nie za bardzo wiem jak to pogodzić.

 

Dla mnie gra bez środka pola to przepis na samobójstwo. Przecież to najważniejsza część boiska.

Odnośnik do komentarza

 

A grek? I kogo masz tam w składzie?

Greka sprzedałem od razu na początku, bo się z nim ściąłem :) Na początku trzeciego sezonu w składzie mam Hummelsa, Gintera (ale ciągle ma fochy, więc chyba też się go pozbędę), Suboticia i dwa nabytki z poprzedniego sezonu: Stonesa i Riedewalda (ale ten lepiej na flance śmiga).
tah może?

@jmk, zobacz ilr za Ottla by sobie Bayern zyczyl może. ALBO matias Fernandez jako ops

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...