Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fragmentu z Pitbulla, tego w którym Despero w stroju strażaka wbija przez balkon do typa, on się pyta "Gdzie się pali", a Sławek odpowiada "u ciebie w dupie".

 

Potrzebuję, żeby odpowiedzieć GyzzBurnowi w polityce wewnętrznej.

 

Uwaziej, bo bana wyrwiesz. Jedna strona może porównywać do Jahów, Lucasów itepe, a drugiej nie można zwrócić uwagi, bo się kij włącza;).

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, ze w Polsce jak ktos sie dorobil znaczy ze ukradl


Kurwa siedze se w robocie, a ze chuja robie w pracy to ogladam izaka. No i nagle podchodzi laseczka - 9/10. I powiada "widze ze praca wre". A ja sie wyszczerzylem do niej....

 

...bez jedynki :P

 

Niezly fail :D

 

PS. To prawda

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, ze w Polsce jak ktos sie dorobil znaczy ze ukradl

Kurwa siedze se w robocie, a ze chuja robie w pracy to ogladam izaka. No i nagle podchodzi laseczka - 9/10. I powiada "widze ze praca wre". A ja sie wyszczerzylem do niej....

 

...bez jedynki :P

 

Niezly fail :D

 

PS. To prawda

https://www.youtube.com/watch?v=vmWZl-Fm5GYtak mi się skojarzyło ;)

Odnośnik do komentarza

Ja muszę w przyszłym roku zabrać się z powrotem za czytanie. W tym roku za mną ledwie 5-10 książek, co jak na mnie to wynik dramatyczny i jest mi wstyd :(.

 

Usprawiedliwić się mogę tylko tym, że czytałem głównie b. długie rzeczy lub trudniejsze. No i 95% książek jest przechowywanych w kraju u teściów, a nie chce mi się tego zwozić, to przywożę pojedyncze sztuki i wymieniam na te, co przeczytałem. W tym przypadku mam nadzieję, że pomoże czytnik.

Tanie wymówki, czytaj po hiszpańsku tfu katalońsku :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...