Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Co to ma do rzeczy?

Zluzuj pałę. Czy ja to pisałem złośliwie? Nie kurwa. Głupi żart po prostu. Jestem prosty? Tak kurwa jestem prosty i nikomu nigdy nie jechałem ani jechał nie będę po żonie, matce, dziewczynie czy innej kobiecie. Napisałem to bez złośliwości, była emotka na końcu, mam kurwa dopisywać za każdym razem <żart>? Albo faktycznie przestanę żartować bo mam być może chujowe poczucie humoru, które bawi tylko mnie. Reasumując, powtórzę po raz drugi, jak poczułeś się urażony tym tekstem to serio PRZEPRASZAM. Myślałem po prostu, że masz ciut więcej dystansu do tego.

Odnośnik do komentarza

 

Zazdroszczę obu panom problemów w życiu :) czasem trzeba odejść od monitora i powdychać świeżego powietrza, polecam :)

Dawno nie było takiej dyskusji :P Ja mam do tego dystans, Meler ma przerost ego. Wyszedł na balkon, wymyślił że odejdzie z forum, wrócił do kompa i wydał oświadczenie :D Świeże powietrze nie pomaga :D

 

Znaczy... Nie wiem o czym mówisz, może dlatego, że z forumowych wojen wyrosłem parę lat temu ;) oczywiście no offence, poprostu trochę śmieszy mnie wyzywanie i jazdy po rodzinach osób, którę znają się tylko z nicka i avatara ;)

 

edit:

no chyba, że znacie się w realu, to zmienia postać rzeczy :P

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

LEL, ty masz dystans :) Paradne :) no ale ok, ja nie wstawiałem emotek co drugie zdanie więc jestem pojebanym agresorem :D

Pewnie, że kurwa nie mam. Zagotuję się od czasu do czasu bez powodu. Gdzie ja mówię, że ja mam dystans? Przykładem na to, że go nie mam jest ta dyskusja. I jej koniec.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

 

Zazdroszczę obu panom problemów w życiu :) czasem trzeba odejść od monitora i powdychać świeżego powietrza, polecam :)

Dawno nie było takiej dyskusji :P Ja mam do tego dystans, Meler ma przerost ego. Wyszedł na balkon, wymyślił że odejdzie z forum, wrócił do kompa i wydał oświadczenie :D Świeże powietrze nie pomaga :D

 

Znaczy... Nie wiem o czym mówisz, może dlatego, że z forumowych wojen wyrosłem parę lat temu ;) oczywiście no offence, poprostu trochę śmieszy mnie wyzywanie i jazdy po rodzinach osób, którę znają się tylko z nicka i avatara ;)

 

To jak nie wiesz o czym mówię to się nie wpierdalaj. Tyle.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zazdroszczę obu panom problemów w życiu :) czasem trzeba odejść od monitora i powdychać świeżego powietrza, polecam :)

Dawno nie było takiej dyskusji :P Ja mam do tego dystans, Meler ma przerost ego. Wyszedł na balkon, wymyślił że odejdzie z forum, wrócił do kompa i wydał oświadczenie :D Świeże powietrze nie pomaga :D

 

Znaczy... Nie wiem o czym mówisz, może dlatego, że z forumowych wojen wyrosłem parę lat temu ;) oczywiście no offence, poprostu trochę śmieszy mnie wyzywanie i jazdy po rodzinach osób, którę znają się tylko z nicka i avatara ;)

 

To jak nie wiesz o czym mówię to się nie wpierdalaj. Tyle.

 

Uważasz, że im więcej inwektyw użyjesz tym będziesz groźniejszy i ktoś się przestraszy? :keke: chłopcze wyluzuj

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...