Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Widzę że wracamy do mojej sprawy z prehistorii spoko może się dowiem nowych faktów :)

A co do Johnissa jak byłem w związku też się do mojej girl dojebywał :P

A ona o tym związku z Tobą to wiedziała?
Przeczytała na fejsie.

 

A w ogóle to zajebiście Wam się nudzi, żeby takie gównoburze sobie urządzać wieczorami :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

Melerowi żona nie daje bo kupuje jej tanie prezenty na święta. Nie wiń go.

 

 

Mnie się po prostu wydaje, że twoja "laska" to jakiś paszczur i strach Cię obleciał, że ktoś kiedyś w końcu wrzuci jej zdjęcie tutaj i będzie beka, stąd taka "prewencja"... :-k

 

A to byłeś Ty w takim razie? :D No kurwa, był ktoś komu laska kupiła jakiś tam prezent, pochwalił się tym w maryni a któryś z dowcipnisiów mu napisał, że chyba go nie kocha skoro mu takie gówno kupiła.

No mogłem się pomylić. W takim razie sry Meler :) kaderr opiekun nie zmienił ci pieluchy? (tak trzymając się gównoburzy i żartów analnych)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Twoja matka to samo mówiła o Twoim ojcu (z szacunkiem) jak ode mnie wychodziła. Wróciła już do domu? xDDDDD


Chelsea w Superpucharze cudem ograne 2:1. Mamy 5 sezon i chyba to będzie początek końca tej kariery bo zaczyna się tworzyć samograj z Alemanii.

Odnośnik do komentarza

Vami, ja wczoraj po prostu spać nie poszedłem ;). Chociaż na chwilę się położyłem to nie mogłem zasnąć i dalej grałem, odespałem w dzień po zajęciach :-k. Dobrze że dziś wolne, no ale ide spać chyba, bo trochę się na hali zmęczyłem :P.

 

Pójdziesz do pracy to nie będziesz tak kozaczył ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...