Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

no nie wiem, nie wiem...

 

sprawa złożona. w sumie Keith być może zwyciężył, bo wąsaty do tej chwili szlajach się po łąkach :-k

a to prawdopodobne, bo w Pierzchnie nie ma 24h dworca, są tylko perony. A jako, że to był ostatni pociag, to z 6h w tym zimnie musiał czekać.

 

 

A jak coś mu się teraz stało to co? Myślisz, że był to lepszy sposób niż oddanie? ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przymusowa praca zdalna, bo remont w biurze :keke; Dla wszystkich martwiących się czy GoldenLine przypadkiem nie umiera - wyburzamy ścianę, żeby przejąć kolejny pokój + tworzy się nowy pokój do piłkarzyków i PlayStation :>

U mnei zdążyli piętro wyremontować, po czym wyjebali pół firmy i z 4 pięter zredukowali stan posiadania do jednego, więc wiesz :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Umowa o dzieło jednak ma swoje plusy, piątek o 14 jestem już w domu, bo dawno wyrobiłem założoną sobie normę (żeby na luzie skończyć przed czasem umowy), a tak bym musiał siedzieć jeszcze. Minusem to wiadomo, jak trafię znowu do szpitala do gówno wielkie.

Odnośnik do komentarza

A piraci w Nigerii zaatakowali szczeciński statek. Czarny piątek...


 

A co do.meczu to nie identyfikuje sie z jakimis Wilkami a na meczu kosza nigdy nie bylem :P Zdziwil mnie tylko fakt nazwania Anwilu legenda.

Predzej Slask w kosza chyba bym tak nazwal albo Pruszkow, jesli w ogole mozna tak mowic w kontekscie PL druzyn.

 

Anwil to najdłużej grający klub w Ekstraklasie obecnie. Od sezonu 92/93 bez przerwy w najwyższej klasie rozgrywkowej, w tym tylko raz nie załapali się do PO. Śląsk jak najbardziej jest legendą, ale Mazowszanka? :> Anwil: 11 medali (1 mistrzostwo) i 3 PP, do tego Anwil dochodził do ćwierćfinałów i półfinału Pucharu Saporty (coś jak w piłce Liga Europy), Mazowszanka: 4 medale (2 mistrzostwa) i 2 PP. Możesz sam ocenić :) Także, jeśli już nadawać taki status drużynie z Pruszkowa to... Anwil jednak też zasługuje ;)

 

 

Oczywiście masz rację. To Znicz Pruszków jest teraz Mazowszanką? :D A ich sukcesy nie pokrywały się czasem z czasami grupy pruszkowskiej?

 

Dobrze, że są na forumku jeszcze ludzie, którzy potrafią tłumaczyć bez stylu #mecenas.

Odnośnik do komentarza

 

Wczoraj wam obiecałem opisać dziwną sytuajcę z pociągu, to opiszę. Od razu uprzedzam, że to nie jest copypasta

 

A więc wracam wczoraj z roboty ostatnim pociągiem w stronę Jarocina, pociąg podstawiony na peronie trzecim poznańskiego dworca. Wchodzę do pociągu, patrzę znajomy siedzi, student GP, to sobie pogadamy. Gadamy o różnych pierdołach, ale głównie o tematyce badawczej naszych magisterek. Potem zaczynam gadać o metodyce postepowania kartograficznego, kumpel doradza mi objechać mapy krzywą beziera, ja się upieram przy agregacji powiatów w ArcGis. Nagle podchodzi jakiś wąsaty i pewnie nietrzeźwy koleś, który pewnie usłyszał że chcemy dzieliść Polskę na jednostki niższego rzędu. Koleś rzuca tekstem: Jakie głupoty pierdolicie, wy kurwa chcecie Polskę dzielić.

Zignorowaliśmy gościa, a gość dalej swoje i zaczyna nam wygrażać. My do niego, zeby się uspokoi bo wezwiemy kogo trzeba. A facet na to, wezwijcie, to zobaczycie, mnie nie skażą, a was za zdradę Ojczyzny powinni zamknąć. My w śmiech, gościu się chwile uspokoił, ale tylko na chwilę. Po chwili podszedł i uderzył mnie w twarz. Nie wytrzymałem, poszedłem do kierownika pociągu, gościa wyjebali na stacji w Pierzchnie

Dobrze Ci kurwa powiedział. Jakbyście jak normalni ludzie rozmawiali o dupach, imprezach albo grach komputerowych to by nie było problemu.
No proste. Jeszcze by sie przysiadl, wzbogacil rozmowe wlasnymi doswiadczeniami, pewnie tez poczestowal fajeczka albo amarena

.

Odnośnik do komentarza

Jmk: Tak. Klub z Pruszkowa ogłosił bankructwo po sezonie 02/03 (lub 03/04, nie pamiętam), w tamtym czasie nazywał się Old Spice Pruszków. W jego miejsce powstał obecny Znicz (zaczynali od II ligi, teraz są w I).

 

A co do finansowania i tego jak mafia bawiła się w sport/koszykówkę, to w kwietniu był wywiad z Masą właśnie na ten temat: KLIK.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...