Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W salonie chciałem położyć panele. Ściany są potynkowane. Nie wiem czy trzeba je jeszcze czymś pokryć, ale jest na nich taki biały proszek kredowy.

 

 

a jakiś dobry fejk ? :D

 

 

grafiki nie ma na torrnety :/

Na sousie nie ma chyba torrenów ale można bardzo szybko ściągać czesci z chmury, wiec ta droga próbuj.

http://i.imgur.com/NOaOvhU.pngjak nie ma jak są?

No i fajno. Pawoj się ucieszy.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Czyli pewnie gipsowe tynki. Miekkie. Ale za to gładkie i w sumie innych się teraz nie robi :P

Podłogi to jeszcze też jest chuj, zobaczysz jakie jest oszustwo praktykowane przy sprzedaży kibli, wanien, zlewów i innych sanitariatów :P

Odnośnik do komentarza

Czyli pewnie gipsowe tynki. Miekkie. Ale za to gładkie i w sumie innych się teraz nie robi :P

Podłogi to jeszcze też jest chuj, zobaczysz jakie jest oszustwo praktykowane przy sprzedaży kibli, wanien, zlewów i innych sanitariatów :P

Oszustwo? W jakim sensie? :)

Odnośnik do komentarza

 

Lucas- warung sumatra wart zwiedzenia, lokal ma 2 wady, jest maly i trudno go znaleźć. Pozatym jedzonko b.smaczne dostałem dzisiaj.Sprawdze jeszcze kiedys inne dania na pewno

Warung byli zajebiści parę miesięcy temu. Niestety, pani z Indonezji zaszła w ciążę, urodziła i lokal obecnie prowadzą przyuczeni przez nią młodzi chłopcy z Polski. Starają się, ale było lepiej. No i mieli kopi luwak....
nie wiem jak bylo dawniej, niemniej smaczny i w miarę tani obiad tam zjadłem. Z uczelni mam blisko, wiec pewnie skorzystam, a jak wróci pani z Indonezji to zweryfikuje
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

Czyli pewnie gipsowe tynki. Miekkie. Ale za to gładkie i w sumie innych się teraz nie robi :P

Podłogi to jeszcze też jest chuj, zobaczysz jakie jest oszustwo praktykowane przy sprzedaży kibli, wanien, zlewów i innych sanitariatów :P

Oszustwo? W jakim sensie? :)

 

Czego byś nie dotknął to chińszczyzna. Castoramy, Obi i inne sieciówki są pełne takiego gówna, że ręce opadają. Możesz się tam przejść tylko w celu obczajenia tego co być może wpadnie Ci w oko i szukania tego w mniejszych sklepach. Ale znowu z drugiej strony mam kumpla, który też ma biuro projektowe i odpierdolił całą łazienkę w chińszczyźnie. Stwierdził, że mu różnicy nie robi gdzie będzie srał :keke: A kolejny ściąga z Maroka kibel aktualnie (ręcznie malowany) bo wanna żeliwna z Londynu już przyszła :keke:

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej uświadamiam sobie, że Vami to największy hipster jakiego znam. :-k Wszystko alternatif. Nie traktuj tego Vami jako zaczepkę ani nic, po prostu zaskakujesz mnie na każdej możliwej płaszczyźnie. ;)

 

Zrujnuję Ci mój obraz: kupiłem kurtkę zimową w Reserved, dżinsy Lee i buty w Deichmannie.

BTW kupiłem wczoraj zajebisty wypiekany na miejscu chleb żytni z miodem i słonecznikiem. Czuć miód mocno, a do tego zwartą konsystencję żyta. Mniam!

Odnośnik do komentarza

Właściwie to nie mam ochoty, hehe, drążyć tematu ;)

 

Ale w sumie obaj się mylicie, żaden nie ma racji. Z tego co zrozumiałem Vami poszedł do iluś tam restauracji i wydał większy hajs, ale jednak się najadł. Podejrzewam, że głodny by wieczoru nie kończył...bo to nie ma sensu. No chyba, że zakładamy, że trzeba się najeść w JEDNEJ restauracji, a nie można w paru ;)

zawsze mozna na koniec skoczyc na kebsa :)

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

 

Coraz bardziej uświadamiam sobie, że Vami to największy hipster jakiego znam. :-k Wszystko alternatif. Nie traktuj tego Vami jako zaczepkę ani nic, po prostu zaskakujesz mnie na każdej możliwej płaszczyźnie. ;)

 

Zrujnuję Ci mój obraz: kupiłem kurtkę zimową w Reserved, dżinsy Lee i buty w Deichmannie.

BTW kupiłem wczoraj zajebisty wypiekany na miejscu chleb żytni z miodem i słonecznikiem. Czuć miód mocno, a do tego zwartą konsystencję żyta. Mniam!

 

 

Frajer, wszystko mogłeś uszyć sam ;)

Odnośnik do komentarza

Bry

 

Wczoraj albo przedwczoraj nawet przez chwilę mi gry-online działały w pracy. Niby normalnie rzadko tam zaglądam, ale była nadzieja, że kolejna strona dojdzie do listy nieblokowanych, ale to widocznie był tylko chwilowy kaprys FortiGuarda ;]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...