Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie Romo ukuł -2 także po plejofach.

Witaj w klubie, trzeci sezon, pewnie trzeci raz nie załapie się do lepszych PO :)

 

A co do McCarhy'ego - sam nie wiem. Niby jest dobrze, ale zawsze czegoś brakuje. W tym sezonie niestety trochę jednak Rodgers zawodzi (dużo za długich piłek rzuca) i nie dogaduje się z receiverami (a to już dziwne, szczególnie jeśli chodzi o współpracę z Cobbem). Największą bolączką jest Offensive Line. Tak jak kiedyś Szczurek pisałeś, wbite sztachety zapewniłyby większą ochronę. Miałabyć najsilniejsza ofensywa w lidze, a są stany bardzo średnie. I nie wiem, czy byłaby jakaś większa poprawa, gdyby Nelson był zdrowy.

 

A co do meczu z Bears. Jeszcze Rodgers tłumaczy, że od 3 kwarty nie miał czucia w lewej dłoni i musiał grać tylko prawą...

 

Pięknie święto Favre'a uczcili ;)

Odnośnik do komentarza

A co do.meczu to nie identyfikuje sie z jakimis Wilkami a na meczu kosza nigdy nie bylem :p Zdziwil mnie tylko fakt nazwania Anwilu legenda.

 

Predzej Slask w kosza chyba bym tak nazwal albo Pruszkow, jesli w ogole mozna tak mowic w kontekscie PL druzyn.

 

Pogram chyba dzis w Total War.

Odnośnik do komentarza

A co do.meczu to nie identyfikuje sie z jakimis Wilkami a na meczu kosza nigdy nie bylem :P Zdziwil mnie tylko fakt nazwania Anwilu legenda.

 

Predzej Slask w kosza chyba bym tak nazwal albo Pruszkow, jesli w ogole mozna tak mowic w kontekscie PL druzyn.

 

Anwil to najdłużej grający klub w Ekstraklasie obecnie. Od sezonu 92/93 bez przerwy w najwyższej klasie rozgrywkowej, w tym tylko raz nie załapali się do PO. Śląsk jak najbardziej jest legendą, ale Mazowszanka? :> Anwil: 11 medali (1 mistrzostwo) i 3 PP, do tego Anwil dochodził do ćwierćfinałów i półfinału Pucharu Saporty (coś jak w piłce Liga Europy), Mazowszanka: 4 medale (2 mistrzostwa) i 2 PP. Możesz sam ocenić :) Także, jeśli już nadawać taki status drużynie z Pruszkowa to... Anwil jednak też zasługuje ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

A u mnie Romo ukuł -2 także po plejofach.

 

Mnie wkurwia Murray. Dwa ostatnie mecze z prognozami po 15 punktów. Rzeczywistość? 6 i 3 :(

 

To nie Murray tylko ESPN powinien cie wkurwiać ;). W tym roku dają prognozy kompletnie z dupy :P

 

 

ESPN też. Ale i tak Murray cyrki odpierdala. Co wyrabiał w poprzednim sezonie, a co w tym. Niebo, a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...