Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wam obiecałem opisać dziwną sytuajcę z pociągu, to opiszę. Od razu uprzedzam, że to nie jest copypasta

A więc wracam wczoraj z roboty ostatnim pociągiem w stronę Jarocina, pociąg podstawiony na peronie trzecim poznańskiego dworca. Wchodzę do pociągu, patrzę znajomy siedzi, student GP, to sobie pogadamy. Gadamy o różnych pierdołach, ale głównie o tematyce badawczej naszych magisterek. Potem zaczynam gadać o metodyce postepowania kartograficznego, kumpel doradza mi objechać mapy krzywą beziera, ja się upieram przy agregacji powiatów w ArcGis. Nagle podchodzi jakiś wąsaty i pewnie nietrzeźwy koleś, który pewnie usłyszał że chcemy dzieliść Polskę na jednostki niższego rzędu. Koleś rzuca tekstem: Jakie głupoty pierdolicie, wy kurwa chcecie Polskę dzielić.
Zignorowaliśmy gościa, a gość dalej swoje i zaczyna nam wygrażać. My do niego, zeby się uspokoi bo wezwiemy kogo trzeba. A facet na to, wezwijcie, to zobaczycie, mnie nie skażą, a was za zdradę Ojczyzny powinni zamknąć. My w śmiech, gościu się chwile uspokoił, ale tylko na chwilę. Po chwili podszedł i uderzył mnie w twarz. Nie wytrzymałem, poszedłem do kierownika pociągu, gościa wyjebali na stacji w Pierzchnie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...