Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Napisałem Ci, że za te teksty PACNĘ CIĘ W BERET. Ty do mnie, że mi jebniesz bo Cię wkurwiam. Potem mnie nazywasz prostakiem. Nie mam tego pw tak samo jak tego po tym jak dostałem warna za jakiegoś posta od Feanora. Wleciałeś mi na pw z jakimś chamskim tekstem w stylu "jesteś za głupi i się nie wychylaj poza marynie". Coś w ten deseń. Nie wiem co Ci się ujebało w tej małej główce, serio. Zmień lekarza człowieku :)

Odnośnik do komentarza

Człowieku 4 posty temu piszesz, że odchodzisz z forum, za chwilę piszesz że jednak nie odchodzisz :lol: Nie ogarniam :D Do mnie zarzut, że jestem prostak a od 3 postów nazywasz mnie mentalnym szczylem, banalnym do manipulacji, sugerujesz, że zależy mi na wyborach do MT... Pokaż gdzie Cię pierwszy obraziłem. Albo wiesz co. Po prostu się odpierdol :) Dla swojego zdrowia :) Psychicznego :) A jak nie dostaniesz się do MT to też odejdziesz? :kekeke:

To że czytać nie umiesz to już dawno ustalone. Nie odchodzę tylko się wycofuję. Also już dawno wycofałem swoją kandydaturę do MT więc kolejny strzał w płot.

 

Serio mam zalinkować? Proszę, pierwszy przykład z brzegu - do tego bez żadnej prowokacji z mojej strony:

 

http://forumcm.net/index.php/topic/7769-marynia-483-starcie-miedzy-lewakami-i-prawakami/?p=1724686

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

No bo bez przesady, zaraz mi może napisze, że to ja byłem tą babą która mu kobietę obraża? Meler nie masz dystansu do siebie, jak napisałeś o tym, że żona Ci kupiła jakiś tam prezent, ktoś to wyśmiał, że taniocha, zrobiłeś to samo. Atak z agresją. A potem niby " ;) " i jest spoko, ojjj zagotowałem się. Nie przypierdalaj się do mnie po prostu i tyle. Ty pokazujesz klasę i szczyt obrażając mnie i prowokując. Po chuj? :)

Odnośnik do komentarza

Bo łżesz, obrażasz moją rodzinę i mnie. Nie mogę cię zbanować, bo ci wolno w Maryni, ale jak plują to nie będę udawał że deszcz pada. Co więcej - jak ci zwrócę uwagę to zaczynasz łgać tak, że aż szczypi a jak ci pokazuję posty i fakty, to piszesz mi o zmianie lekarza. No to jak to nazwać jak nie żałosnym i żenującym zachowaniem?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

A nie zagotowałeś się wtedy i nie wyskoczyłeś na tę osobę, która się z tego śmiała? :) O wszystkim tak informujesz? Chcesz się wycofać, to się wycofaj. Po chuj ta informacja i teatr? :)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Zazdroszczę obu panom problemów w życiu :) czasem trzeba odejść od monitora i powdychać świeżego powietrza, polecam :)

Dawno nie było takiej dyskusji :P Ja mam do tego dystans, Meler ma przerost ego. Wyszedł na balkon, wymyślił że odejdzie z forum, wrócił do kompa i wydał oświadczenie :D Świeże powietrze nie pomaga :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...