Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

03.03(Mar) - Mexico

08.03(Mar) - Australia, Croatia, France, Germany, Greece, Hungary, Israel, N. Ireland, Russia, Scotland, Switzerland, Turkey, Ukraine, Wales

13.03(Mar) - Austria, England

17.03(Mar) - Slovakia

18.03(Mar) - Belgium, Czech Republic, Denmark, Indonesia, Italy, Poland, Portugal

19.03(Mar) - Bulgaria, Romania, Slovenia

25.03(Mar) - Holland

28.03(Mar) - Serbia, Spain

02.04(Apr) - Argentina, India, South Africa

19.04(Apr) - Hong Kong, Uruguay

19.08(Aug) - Sweden

02.09(Sep) - Malaysia

14.09(Sep) - South Korea

19.09(Sep) - Chile

20.09(Sep) - Brazil, Ireland

23.09(Sep) - Iceland

25.09(Sep) - Finland

28.09(Sep) - Colombia, Singapore

08.10(Oct) - China, Norway

16.10(Oct) - Peru

02.11(Nov) - Belarus

Odnośnik do komentarza

Nie uważacie, że przydała by się opcja transferu z wypożyczeniem? Chodzi mi o to, że można by było kupić zawodnika, jednocześnie zostawiając go na pół sezonu lub sezon w obecnym klubie. Takie praktyki stosują szczególnie większe kluby przy zakupie utalentowanej młodzieży. Kupują 17, 18 latka, ale równocześnie go wypożyczają do tego samego klubu, z którego go kupili, aby tam się mógł ograć. Kiedyś była opcja pierwokupu, wystarczyło by ją lekko zmodyfikować.

Odnośnik do komentarza

Kupując zawodnika wiosną jest to bez sensu. Przez pół sezonu obserwuję młodzika grającego w miarę porządnym klubie ligi. Chce go kupić na wiosnę, ale wolałbym aby ze względu na wiek jeszcze przez jakiś rok się ograł. Kupując go w tym momencie mam dwie możliwości wyboru terminu: najbliższy możliwy(natychmiastowy - jeżeli jest akurat okienko) lub koniec sezonu. Czyli w lipcu do mnie ten zawodnik trafi, a ja widzę dla niego miejsce w składzie dopiero za rok. Oczywiście mogę go wypożyczyć, ale nie mam pewności, że dostanę ofertę od równie dobrej drużyny, jak ta z której do mnie on przeszedł.

Odnośnik do komentarza

Kupując zawodnika wiosną jest to bez sensu. Przez pół sezonu obserwuję młodzika grającego w miarę porządnym klubie ligi. Chce go kupić na wiosnę, ale wolałbym aby ze względu na wiek jeszcze przez jakiś rok się ograł. Kupując go w tym momencie mam dwie możliwości wyboru terminu: najbliższy możliwy(natychmiastowy - jeżeli jest akurat okienko) lub koniec sezonu. Czyli w lipcu do mnie ten zawodnik trafi, a ja widzę dla niego miejsce w składzie dopiero za rok. Oczywiście mogę go wypożyczyć, ale nie mam pewności, że dostanę ofertę od równie dobrej drużyny, jak ta z której do mnie on przeszedł.

 

 

Możesz dac ogłoszenie, że go wypożyczasz i po prostu czekać na najlepszą dla Ciebie ofertę.

Odnośnik do komentarza

PROSZĘ O POMOC !! GRAJAC MECZ KIEDY W MOMENCIE KIEDY KLIKAM NA "TAKTYKA" ZEBY WEJSC DO EKRANU TAKTYCZNEGO POJAWIA MI SIĘ TEN BŁĄD " NOT WELL FORMED (INVALID TOKEN) AT LINE OF VIEWS- V1- OPPOSITION- TACTIC- VIEWS.XML. JAK TO NAPRAWIC ?? Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC

Edytowane przez Dudek
Nie pisz z włączonym caps lockiem.
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie (może nie orientuję się w zasadach) ale dlaczego w jednym sezonie Sporting Lizbona gra ze mną LM w fazie grupowej, odpadają z 3ciej pozycji, a następnie grają w Lidze Europejskiej zaczynając od 1rwszej rundy eliminacyjnej?

 

 

beztytuuzoi.png

 

 

Jak widzę to wszystkie zespoły z 3ch miejsc trafiły do LE, szkoda, że w zasadach nie ma o tym mowy.

Odnośnik do komentarza

Rok 2012. Polska vice mistrzem Europy. Takie rzeczy tylko w grze.

 

Screen:

http://i40.tinypic.com/16m4sat.jpg

 

Możesz pokazać drogę Polski do finału, bo jestem jej ciekaw?

 

Mam takie pytanie (może nie orientuję się w zasadach) ale dlaczego w jednym sezonie Sporting Lizbona gra ze mną LM w fazie grupowej, odpadają z 3ciej pozycji, a następnie grają w Lidze Europejskiej zaczynając od 1rwszej rundy eliminacyjnej?

 

 

beztytuuzoi.png

 

 

Jak widzę to wszystkie zespoły z 3ch miejsc trafiły do LE, szkoda, że w zasadach nie ma o tym mowy.

 

Zespół, który zajmie 3 miejsce w grupie LM, gra w LE w tej fazie, która następuje po grupie LE. W Fm-ie jest niefortunnie określona jako 1. Runda Eliminacyjna - jak zobaczysz w Lidze Mistrzów, to tam też jest tak określona. W tym przypadku 1. Runda El. to faza między grupą a ćwierćfinałem, przynajmniej tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...