Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie nie ma orginalnego fm 12 mam od kumpla po instalacji na poczatku wszystko dobrze dzialalo a teraz przy uruchamianiu gry wyskakuje błąd o treści: NON WELL-FORMED ( INVALID TOKEN) at line of sound_cache_mode.xml dodam ze kumplom normalnie dziala caly czas i na innym kompie tez nie mam problemów proszę o pomoc.

 

myśle nad tym, ale co jeżeli problem znowu będzie taki sam bo wczesniej wszystko było w porządku

 

Pomoc jedna: Trzeba kupic oryginał. Kupić, kupić i tyle!

Odnośnik do komentarza

Panowie przepraszam jesli zasmiecam forum, ale ma ogromny problemz FM 2012 (oryginal kupiony w empiku) otoz w trakcie meczu wyskakuje mi taka informacja w okienku

 

Microsoft Visual C++ Runtime Library Error!

 

"Program:...iles/steam/steamapps/common/football manager 2012/fm.exe This application has requested the Runtime to terminate in an unusual way. Please contact the application's support team for more informations".

 

i musze wyjsc z gry przy pomocy alt+ctrl+delete i wylaczyc aplikacje fm 2012.

 

Blagam niech ktos kto mial ten problem i wie jak sie z nim uporac pomoze mnie biednemu.

Odnośnik do komentarza

Panowie przepraszam jesli zasmiecam forum, ale ma ogromny problemz FM 2012 (oryginal kupiony w empiku) otoz w trakcie meczu wyskakuje mi taka informacja w okienku

 

Microsoft Visual C++ Runtime Library Error!

 

"Program:...iles/steam/steamapps/common/football manager 2012/fm.exe This application has requested the Runtime to terminate in an unusual way. Please contact the application's support team for more informations".

 

i musze wyjsc z gry przy pomocy alt+ctrl+delete i wylaczyc aplikacje fm 2012.

 

Blagam niech ktos kto mial ten problem i wie jak sie z nim uporac pomoze mnie biednemu.

 

Problem był juz omawiany w tym temacie...

Prawdopodobnie wgrałeś jakąś grafikę lub inne dodatki. Usuń je i sprawdź.

Odnośnik do komentarza

Nie interesowałem się dotychczas zbytnio najnowszym FMem, stąd moje pytanie. Wszyscy pamiętamy, że w ostatnich latach gra była początkowo pełna bugów i uchybień (crashe, zbyt duża liczba kartek, fatalna skuteczność napastników itd.), a naprawdę grywalna stawała się zazwyczaj dopiero po wyjściu patcha xx.3.0 w okolicach lutego. Czy tym razem jest podobnie, czy może te kilka patchów wydanych niedługo po premierze rozwiązało większość irytujących problemów? Jednym słowem: warto już grać, czy lepiej jeszcze się wstrzymać?

Odnośnik do komentarza

Jestem po dłuższej rozgrywce i mam kilka uwag :)

Ktoś na forum SI opisywał jaką strategię wyjściową ustalać przed spotkaniem mając podane notowania bukmacherów. Wygląda to tak:

 

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 4.00<, Ofensywna & Płynna/Bardzo Płynna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 3.00-4,00, Defensywna/Kontry& Sztywna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 2.50–3.00, Kontratak/Standard & Zrównoważona/Płynna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 2.20–2.50, Standard/Kontrola & Zrównoważona/Sztywna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 1,80 - 2.20, Kontrol & Sztywna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 1.80>, Ofensywna & Bardzo sztywna

Jeżeli szanse Twojego rywala na zwycięstwo to: 5.00<, Defensywna/Kontratak & Płynna/Bardzo płynna

 

(w ustawieniach musicie zmienić format na "dziesiętny", żeby tak było widać szanse)

A więc chciałem uprzedzić, że w żadnym wypadku nie można się posługiwać tym schematem, bo często on nie zadziała ;) Gram III ligę łódzką, i przed meczem z Ostrołęką byłem faworytem i notowania na mnie były 2.0, a więc co - idealnie pasuje Kontrola&sztywna :) Problem w tym, że oni na 8 meczów żadnego nie przegrali mając bilans bramek 27:2, do tego grałem na wyjeździe :D Po 20 minutach było 0:2 i żadnych oznak, że się coś zmieni, bo we wszystkim przeważali. Dla mnie od początku był to co najmniej Kontratak&Zrównoważona, ale mówię: "przetestuję jeszcze raz" ;) (Wcześniej w podobnej sytuacji wtopiłem u siebie 1:4) Skończyło się na 2:5, a chyba tylko dlatego, że w 2 połowie nie wytrzymałem i zmieniłem taksę, co zaowocowało dwiema bramkami ;)

I czemu się tak dzieje? Te notowania odnoszą się chyba do przedsezonowych prognoz dotyczących szans zespołów, Ostrołęce dali 16 pozycję i dlatego pewnie byłem faworytem ;) Brakuje mi tutaj dynamicznych kursów bukmachera :( Dla przykładu niech mam szanse 3.0 - nie ustawię przecież Kontra&Sztywna grając z drużyną z dołu tabeli, która 3 ostatnie mecze przegrała, mająca mega słabe morale i jeszcze może któryś z mocniejszych grajków jest kontuzjowany :) Bukmacherka bazuje tylko na tych przedsezonowych prognozach nie uwzględniając, że drużyna wzmocniła klub 14 zawodnikami czy tym, o czym pisałem.

 

Z innej beczki. Jako że, ostatnim eFeM-em w jakiego grałem był '07 :), ten jest dla mnie czymś nowym, ogrom całkiem nowych opcji i mam pytania:

1) "Znajomość taktyki" - jak podnieść współczynnik mentalności?

2) Przy defensywnych rożnych jeden z zawodników nie stosuje się do polecenia krótkiego krycia, na początku jak zaczynałem to kilka razy był na swoim miejscu, a od dłuższego czasu nie słucha.

3) Jest coś takiego jak wybór bramki, jedenastki miesiąca itp.?

Odnośnik do komentarza

Jestem po dłuższej rozgrywce i mam kilka uwag :)

Ktoś na forum SI opisywał jaką strategię wyjściową ustalać przed spotkaniem mając podane notowania bukmacherów. Wygląda to tak:

 

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 4.00<, Ofensywna & Płynna/Bardzo Płynna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 3.00-4,00, Defensywna/Kontry& Sztywna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 2.50–3.00, Kontratak/Standard & Zrównoważona/Płynna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 2.20–2.50, Standard/Kontrola & Zrównoważona/Sztywna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 1,80 - 2.20, Kontrol & Sztywna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 1.80>, Ofensywna & Bardzo sztywna

Jeżeli szanse Twojego rywala na zwycięstwo to: 5.00<, Defensywna/Kontratak & Płynna/Bardzo płynna

 

(w ustawieniach musicie zmienić format na "dziesiętny", żeby tak było widać szanse)

A więc chciałem uprzedzić, że w żadnym wypadku nie można się posługiwać tym schematem, bo często on nie zadziała ;) Gram III ligę łódzką, i przed meczem z Ostrołęką byłem faworytem i notowania na mnie były 2.0, a więc co - idealnie pasuje Kontrola&sztywna :) Problem w tym, że oni na 8 meczów żadnego nie przegrali mając bilans bramek 27:2, do tego grałem na wyjeździe :D Po 20 minutach było 0:2 i żadnych oznak, że się coś zmieni, bo we wszystkim przeważali. Dla mnie od początku był to co najmniej Kontratak&Zrównoważona, ale mówię: "przetestuję jeszcze raz" ;) (Wcześniej w podobnej sytuacji wtopiłem u siebie 1:4) Skończyło się na 2:5, a chyba tylko dlatego, że w 2 połowie nie wytrzymałem i zmieniłem taksę, co zaowocowało dwiema bramkami ;)

I czemu się tak dzieje? Te notowania odnoszą się chyba do przedsezonowych prognoz dotyczących szans zespołów, Ostrołęce dali 16 pozycję i dlatego pewnie byłem faworytem ;) Brakuje mi tutaj dynamicznych kursów bukmachera :( Dla przykładu niech mam szanse 3.0 - nie ustawię przecież Kontra&Sztywna grając z drużyną z dołu tabeli, która 3 ostatnie mecze przegrała, mająca mega słabe morale i jeszcze może któryś z mocniejszych grajków jest kontuzjowany :) Bukmacherka bazuje tylko na tych przedsezonowych prognozach nie uwzględniając, że drużyna wzmocniła klub 14 zawodnikami czy tym, o czym pisałem.

 

Z innej beczki. Jako że, ostatnim eFeM-em w jakiego grałem był '07 :), ten jest dla mnie czymś nowym, ogrom całkiem nowych opcji i mam pytania:

1) "Znajomość taktyki" - jak podnieść współczynnik mentalności?

2) Przy defensywnych rożnych jeden z zawodników nie stosuje się do polecenia krótkiego krycia, na początku jak zaczynałem to kilka razy był na swoim miejscu, a od dłuższego czasu nie słucha.

3) Jest coś takiego jak wybór bramki, jedenastki miesiąca itp.?

 

AD.1 Wpływa na to zgranie. Im dłużej grasz tą samą taktyką, tym bardziej ją rozumieją zawodnicy

AD.2 Musi to być jakiś bug, sprawdź ustawienia stałych fragmentów, u mnie wszystko jest dobrze

AD.3 Jest wybierania jedenastka tygodnia, bramka tygodnia, manager miesiąca, zawodnik miesiąca i wiele, wiele innych wyróżnien w zależności od ligi

Odnośnik do komentarza

1) Ciekawe, 2 mecze z rzędu ustawiałem, żeby trenowali zgranie i nie zmieniło się, taktyki też nie zmieniam 2) W ustawieniach patrzyłem, wszystko tak jak powinno być, a nie jest na wyznaczonej pozycji. 3) Grając III polską ligę, do tej pory nie spotkałem się właśnie z bramką miesiąca itp., dlatego pytałem :) Może coś w subskrycjach muszę przestawić :-k

Odnośnik do komentarza

Weź pod uwagę, że grasz w słabej niskiej lidze, masz gorszych zawodników i trenerów, to wpływa na szybkość zgrywania.A nagrody są różne w różnych krajach/ligach.

Z tymi rogami też miałem kiedyś problem, ale w ofensywie, bo zawodnik wyznaczony do umożliwienia krótkiego rozegrania nie zawsze się stosował do tego polecenia.

Odnośnik do komentarza

 

Jestem po dłuższej rozgrywce i mam kilka uwag :)

Ktoś na forum SI opisywał jaką strategię wyjściową ustalać przed spotkaniem mając podane notowania bukmacherów. Wygląda to tak:

 

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 4.00<, Ofensywna & Płynna/Bardzo Płynna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 3.00-4,00, Defensywna/Kontry& Sztywna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 2.50–3.00, Kontratak/Standard & Zrównoważona/Płynna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 2.20–2.50, Standard/Kontrola & Zrównoważona/Sztywna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 1,80 - 2.20, Kontrol & Sztywna

Jeżeli Twoje szanse na zwycięstwo to: 1.80>, Ofensywna & Bardzo sztywna

Jeżeli szanse Twojego rywala na zwycięstwo to: 5.00<, Defensywna/Kontratak & Płynna/Bardzo płynna

 

(w ustawieniach musicie zmienić format na "dziesiętny", żeby tak było widać szanse)

A więc chciałem uprzedzić, że w żadnym wypadku nie można się posługiwać tym schematem, bo często on nie zadziała ;) Gram III ligę łódzką, i przed meczem z Ostrołęką byłem faworytem i notowania na mnie były 2.0, a więc co - idealnie pasuje Kontrola&sztywna :) Problem w tym, że oni na 8 meczów żadnego nie przegrali mając bilans bramek 27:2, do tego grałem na wyjeździe :D Po 20 minutach było 0:2 i żadnych oznak, że się coś zmieni, bo we wszystkim przeważali. Dla mnie od początku był to co najmniej Kontratak&Zrównoważona, ale mówię: "przetestuję jeszcze raz" ;) (Wcześniej w podobnej sytuacji wtopiłem u siebie 1:4) Skończyło się na 2:5, a chyba tylko dlatego, że w 2 połowie nie wytrzymałem i zmieniłem taksę, co zaowocowało dwiema bramkami ;)

I czemu się tak dzieje? Te notowania odnoszą się chyba do przedsezonowych prognoz dotyczących szans zespołów, Ostrołęce dali 16 pozycję i dlatego pewnie byłem faworytem ;) Brakuje mi tutaj dynamicznych kursów bukmachera :( Dla przykładu niech mam szanse 3.0 - nie ustawię przecież Kontra&Sztywna grając z drużyną z dołu tabeli, która 3 ostatnie mecze przegrała, mająca mega słabe morale i jeszcze może któryś z mocniejszych grajków jest kontuzjowany :) Bukmacherka bazuje tylko na tych przedsezonowych prognozach nie uwzględniając, że drużyna wzmocniła klub 14 zawodnikami czy tym, o czym pisałem.

 

Z innej beczki. Jako że, ostatnim eFeM-em w jakiego grałem był '07 :), ten jest dla mnie czymś nowym, ogrom całkiem nowych opcji i mam pytania:

1) "Znajomość taktyki" - jak podnieść współczynnik mentalności?

2) Przy defensywnych rożnych jeden z zawodników nie stosuje się do polecenia krótkiego krycia, na początku jak zaczynałem to kilka razy był na swoim miejscu, a od dłuższego czasu nie słucha.

3) Jest coś takiego jak wybór bramki, jedenastki miesiąca itp.?

 

Bo czasami wystarczy pokierować się swoją menedzerską intuicją. Ja też na niektóre zespoły wychodzę defensywnie, mimo innych zaleceń.

Odnośnik do komentarza

zatrudnilem fizjoterapeute, patrze a to kobieta :D

Jakby kobieta była zatrudniona jako lekarka w mojej uczelnianej drużynie, to codziennie chodziłbym na masaż, bo by mnie bolało.

 

Swoją drogą w FM jest niby coś takiego jak rzecznik kibica, mogliby wprowadzić osobę od kontaktów z mediami. W końcu w tym fachu pojawiają się panie, np. w Lechu i rep. Hiszpanii

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...