Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co do reputacji ligi i przydziału miejsc pucharowych: to jest to wielki bubel w FM. Z tego co czytałem, to nawet jakbyśmy mieli 4 drużyny w LE (Wisła, Legia, Śląsk, Jagiellonia) i wyszły by one z grupy, to zmiana w rankingu państw UEFA byłaby i tak nie wystarczająca na bezpośrednie miejsce w LM. A ja tu widzę grając w Niemczech czy Rosji, że Polska z sezonu na sezon w FM albo dostaje nowe albo wyższe przydziały.

 

EDIT: dlaczego w lidze polskiej jak zawodnik dostanie czerwoną kartkę po dwóch żółtych to musi pauzować 2 mecze? Przecież normalnie się to liczy jako 2 żółte kartki bez kary meczu.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym sie pochwalic skladem Legii: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae1f104f68845cab.html

Prezes(miliarder z Chile) wykupił stadion, rozbudował bazę treningowa i szkółkę młodzieżowa do doskonałego poziomu i co okienko sypie szczodrze kasą :)

 

Widzę kogoś poniosło. Nawet mając od razu wysoki budżet, jak udało Ci się sprowadzić takich graczy jak Gourcouff czy Andy Carroll?

Odnośnik do komentarza

Witam...Tak gram i gram swoja Malagą drugi sezon, jestem w LM i moje pytanie związane z LM: Dlaczego wszystkie mecze grupowe są w środy?? I dlaczego mecze połfinałowe i ćwierc finalowe są o godz 19:40?? To są chyba błędy prawda??

Z góry dzieki

 

W poprzednich FM'ach w ustawieniach jest "Przenoszenie meczów do TV" i zazwyczaj trzeba było o zaznaczyć, żeby godziny się zgadzały.

 

Macie może jakiś pomysł jak stworzyć najgorszą taktykę? Tak żeby przegrywać 30:0

 

5 napastników, 2 obrońców, na pozycję bramkarza wstawić kogoś z pola, tak samo zamiast obrońców ustawić napastników i odwrotnie

 

EDIT

 

Łatwiejsze rozwiązanie: wysuń bramkarza do linii obrony

Odnośnik do komentarza

Chciałbym sie pochwalic skladem Legii: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae1f104f68845cab.html

Prezes(miliarder z Chile) wykupił stadion, rozbudował bazę treningowa i szkółkę młodzieżowa do doskonałego poziomu i co okienko sypie szczodrze kasą :)

 

Widzę kogoś poniosło. Nawet mając od razu wysoki budżet, jak udało Ci się sprowadzić takich graczy jak Gourcouff czy Andy Carroll?

 

 

Nie wiem. może to jest spowodowane doskonałymi warunkami do treningów, tym,że u mnie można dobrze zarobić (nawet do 70 tys.), 3,5 gwiazdkowa reputacja i tym, że w swoim klubie grał małą ilość meczy. Mogę wam potem pokazać kto jesz chętny przyjść do mojego klubu.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym sie pochwalic skladem Legii: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae1f104f68845cab.html

Prezes(miliarder z Chile) wykupił stadion, rozbudował bazę treningowa i szkółkę młodzieżowa do doskonałego poziomu i co okienko sypie szczodrze kasą :)

 

Widzę kogoś poniosło. Nawet mając od razu wysoki budżet, jak udało Ci się sprowadzić takich graczy jak Gourcouff czy Andy Carroll?

 

 

Nie wiem. może to jest spowodowane doskonałymi warunkami do treningów, tym,że u mnie można dobrze zarobić (nawet do 70 tys.), 3,5 gwiazdkowa reputacja i tym, że w swoim klubie grał małą ilość meczy. Mogę wam potem pokazać kto jesz chętny przyjść do mojego klubu.

 

no to pokaz

Odnośnik do komentarza

Lukaszghose: a może pokaż screena z okienkiem z transferów? Zobaczymy tez jakie miliony na nich musiałeś wydać

 

Ja mam zaznaczone przenoszenie meczy do TV i z czasem nie mam problemów. Co mnie dziwi to to, że zdefiniowałem sobie w edytorze rozkład kolejek w polskiej ekstraklasie taki jak jest w rzeczywistości, ale w grze jest on i tak inny.

 

Tak z ciekawości się jeszcze zapytam: jaki ustawiacie sobie poziom doświadczenia waszego managera? Ja zawsze wybierałem automatyczny, ale chyba zacznę zaznaczać zawodowiec lub reprezentant kraju, żeby mieć szanse z biegiem czasu objąć jakąś reprezentację.

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może czemu:

 

http://img580.imageshack.us/img580/4438/footballmanager20122011.png

 

Tutaj nie mogę się zgłosić na selekcjonera i jak klikam na Wielka Brytania to mnie przenosi w okienko 'świat' ? No Wielka Brytania gra na Olimpiadzie, a nie Anglia? o_O

 

Natomiast:

 

http://img100.imageshack.us/img100/4438/footballmanager20122011.png

 

Tu już mogę. Mam zarówno ligę angielską, jak i brazylijską załadowaną. Musiałbym mieć jeszcze inne ligi z Wysp?

 

No i w 'stabilności posady' tych reprezentacji już dostępnych nie mam...

Odnośnik do komentarza

Może to właśnie przez Wielką Brytanię? Bo piłkarze nie mają narodowości brytyjskiej tylko: angielską, szkocką, walijską...itd.

Co do samego faktu występowania Wielkiej Brytanii, to przez niezrozumiałą upartość MKOL to państwa Wielkiej Brytanii występują pod jednym szyldem na olimpiadzie, mimo, że nie wszyscy zainteresowani się na to godzą.

Odnośnik do komentarza

Lukaszghose: a może pokaż screena z okienkiem z transferów? Zobaczymy tez jakie miliony na nich musiałeś wydać

 

Ja mam zaznaczone przenoszenie meczy do TV i z czasem nie mam problemów. Co mnie dziwi to to, że zdefiniowałem sobie w edytorze rozkład kolejek w polskiej ekstraklasie taki jak jest w rzeczywistości, ale w grze jest on i tak inny.

 

Tak z ciekawości się jeszcze zapytam: jaki ustawiacie sobie poziom doświadczenia waszego managera? Ja zawsze wybierałem automatyczny, ale chyba zacznę zaznaczać zawodowiec lub reprezentant kraju, żeby mieć szanse z biegiem czasu objąć jakąś reprezentację.

 

Proszę bardzo nie mam nic do ukrycia http://www.fotosik.pl/u/lukaszghost/album/1019582

Odnośnik do komentarza

Skończyło się El Dorado w FM 2012 :) do tej pory jak ktoś chciał szybko naprawić budżet to wybierał się do Australii na serię sparingów i wracał do klubu z kieszeniami wypchanymi euro (ewentualnie $ australijskimi ;) ). Na pewno nie miało to zbyt wiele wspólnego z realiami, bo jaki klub zgodzi się co kilka dni grać sparing z tym samym zespołem i płacić mu kilkaset tysięcy euro za przyjazd na mecz? :)

 

A może znalazł już ktoś równie ciekawy sposób łatwego zarobku w nowym FMie?

Odnośnik do komentarza

Witam mam mały problem z Edytorem do FMa12 , włączyłem go raz i wszystko ekstra działało zrobiłem sobie małe poprawki jednak ich nie zapisałem przez przypadek , następnie jak chciałem znów włączyć Edytora FMa12 to wyskakuje mi coś takiego http://imageshack.us/photo/my-images/94/22944496.png/ .

Nie wiem co jest grane. W innych FMach nie miałem takich problemów z edytorami :/

Odnośnik do komentarza

Hmmm, gram BvB i dziwi mnie jedno, praktycznie na wszystkie mecze u siebie w Bundeslige przychodzi komplet kibiców, a na mecze w Lidze Mistrzów zawsze około 65 tys. kibiców. Nawet jak grałem u siebie ćwierćfinał z Manchesterem City, to kibiców było TYLKO 63tys. Hmm dlaczego? To na pewno jakiś bug

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...