Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

kaczy1982 - sam się o to pytałeś jakiś czas temu :P aż specjalnie odkopałem bo pamiętałem, że było takie pytanie :D

 

 

 

Czy mozna dodac zdjeci do swojego profilu w grze jesli sie tego nie zrobilo przy jej rozpoczeciu?Jesli tak to gdzie sie to dadaje , bo za cholere nie moge znelzc.

oczywiście że można. najpierw weź zdjęcie jakie chcesz. odpal FM. w opcjach zaznacz ażeby pokazywało ID. wejdź w swój profil i spisz ID menacho. następnie te same cyferki wpisz jako nazwa zdjęcia. w configu wpisz tą samą nazwę (cyferkową). wrzucasz do folderu graphics\face czy jak tam masz nazwany katalog z paszczami tudzież z logami. pojawi Ci się paszcza w grze.

Odnośnik do komentarza

Wgrałem piłki, bandy, siatki i mówię...a sprawdzę spójność plików :) Z 5 razy z rzędu sprawdzałem i ciągle coś pobierało (zawsze coś pobiera?), po czym włączam grę i piłka i siatki wróciły do poprzedniego stanu... Na logikę biorąc, to nic nie wolno podmieniać plików w folderze z grą, tylko grafikę dodawać w "moich Dokumentach", racja? Bo ta spójność będzie tu polegała na ściągnięciu standardowych plików. A więc: czy można piłki i siatki wrzucić do Moich Dokumentów, żeby zatrybiło?

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze stosować rotację w składzie ? Bo zawsze mam takich, którzy się wkurzają, że mało grają. A jak staram się grać ciągle tą samą 11 to mam lepsze wyniki, a jak zacznę stosować rotację to się robi gorzej.

Pomoże ktoś ?

Ja chyba nigdy nie wypuszczam tej samej 11-stki i dlatego nie mam takich problemów co Ty chyba :) Do tego zawsze w meczu wykorzystuję wszystkie zmiany, żeby każdy z nich miał jakieś tam ogranie. Całej 11-stki nie musisz wymieniać, ale tak 1-2 zawodników co mecz i powinno być ok ;)

Odnośnik do komentarza

Z tą rotacją to wszystko zależy od zawodników, od zespołu i ligi, w której grasz. Ja staram się robić tak aby na każdą pozycję mieć dwóch w miarę równorzędnych zawodników. Na mocniejsze mecze daję tych lepszych (uwzględniając oczywiście ich obecną formę jak i kondycję). Rotuję składem tak, że staram się conajmniej co drugi/trzeci mecz zmienić 2-3 zawodników, nie więcej aby nie stracić na sile zespołu. Jeżeli masz sporo meczy do rozegrania, grasz w kilku rozgrywkach, to rotuj skład w zależności od meczu. Ja np. często przed ważny, ,meczem lepszym zawodnikom daję odpocząć. Ale tak jak już prędzej pisałem, wszystko zależy od ligi i zawodników, bo jedni się szybciej obrażają inni są spokojniejsi.

Odnośnik do komentarza

Niestety musze uruchomic edytor czasu rzeczywistego. Podczas meczu otwarcia nowego stadionu Górnika Zabrze pojawia sie 4800 widzów(na 24000). Mam nadzieje, ze wiecej zmieniac sie nie skuszę.

 

Wspominałem już o tym wcześniej. Dla mnie to spore nieporozumienie, szczególnie, że dochody z tytułu sprzedanych biletów są sporą częścią budżetu przed grą w Lidze Mistrzów. Po 5 sezonach gry, mistrzostwach Polski, grze w Lidze Mistrzów średnia widzów to nadal ok. 7500 kibiców na mecz. W rzeczywistości już więcej chodziło na mecze, gdy Górnik grał w 1. lidze.

 

Długo biłem się z myślami, jednak nie zmieniłem tak jak Ty danych w edytorze czasu rzeczywistego. Mimo, że to ewidentne niedopatrzenie, to jakoś źle bym się czuł zmieniając cokolwiek przez edytor ;)

Odnośnik do komentarza

Siema :>

 

pilna sprawa mam problem z FM 12. Gra zatrzymuje sie 7 marca 2013 i nie chce dalej kontynuować. Próbowałem juz grac na wczesniejszym save ale tez zatrzymuje sie w tym samym miejscu. Gram na patchu 12.0.4. Prosze o szybka pomoc.

 

Próbowałeś przejść ten dzień na urlopie ?

Odnośnik do komentarza

Siema :>

 

pilna sprawa mam problem z FM 12. Gra zatrzymuje sie 7 marca 2013 i nie chce dalej kontynuować. Próbowałem juz grac na wczesniejszym save ale tez zatrzymuje sie w tym samym miejscu. Gram na patchu 12.0.4. Prosze o szybka pomoc.

 

Próbowałeś przejść ten dzień na urlopie ?

 

Tak niestety nic nie daje

Odnośnik do komentarza

Niestety musze uruchomic edytor czasu rzeczywistego. Podczas meczu otwarcia nowego stadionu Górnika Zabrze pojawia sie 4800 widzów(na 24000). Mam nadzieje, ze wiecej zmieniac sie nie skuszę.

 

Wspominałem już o tym wcześniej. Dla mnie to spore nieporozumienie, szczególnie, że dochody z tytułu sprzedanych biletów są sporą częścią budżetu przed grą w Lidze Mistrzów. Po 5 sezonach gry, mistrzostwach Polski, grze w Lidze Mistrzów średnia widzów to nadal ok. 7500 kibiców na mecz. W rzeczywistości już więcej chodziło na mecze, gdy Górnik grał w 1. lidze.

 

Długo biłem się z myślami, jednak nie zmieniłem tak jak Ty danych w edytorze czasu rzeczywistego. Mimo, że to ewidentne niedopatrzenie, to jakoś źle bym się czuł zmieniając cokolwiek przez edytor ;)

 

To coś rzeczywiście jest spieprzone, bo ja po 1 sezonie w Ekstraklasie Wartą miałem średnią frekwencje na poziomie 17 tys :| Na LM przychodziły komplety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...