Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja lekko na bani(jestem abstynentem,napiłem się dla towarzystwa) cały czas widziałem brązowo-okom piękność.Wysoka,zgrabne nogi,opalona, przyprawiała mnie o bulgotanie u podnóży miednicy.Zmierzała w moim kierunku.Uprzedzając jej pytanie, sam zapytałem

- Jak masz na imię?

- Magda-odpowiedziała podchodząc trochę za blisko jak na 15 sekund znajomości.- A ty?

- Filip

Pogadaliśmy o dupie Maryni,aż w końcu wypaliłem

 

- Przejdziemy się na górę?

- Chętnie

I podczas tego aktu seksualnego , jak podejrzewam poczęliśmy dziecko.

co?

Za dzieciaka czytałem podobne odpowiadania w Nowym Wampie :)

Odnośnik do komentarza

 

Skoro to UŚ to mnie to nie dziwi. Siłą by mnie nie zaciągnęli na studia tam.

Z drugiej strony przynależność do władz samorządu to ustawienie na długie lata, jeśli ktoś ma niewygórowane ambicje. Proces wygląda tak: kumpel członków samorządu -> członek samorządu -> lokalizacja w jakimś lolowym organie samorządu -> wybór do ichniego zarządu -> ciepły etat w administracji UŚ -> etat we władzach miasta. Chyba że jesteś laską, to wtedy dochodzą ci wcześniej dodatkowe obowiązki. ;)

Parę lat temu kilku prominentnych działaczy młodzieżówki PO nie dostało się na listy przy jakiś tam wyborach, to się wkurzyli i poszli do PiS, którego młodzieżówka na Śląsku jest, jakby to powiedzieć... Jak Jahu. No to ich wzięli od razu na wysokie pozycje - i w efekcie wylądowali we władzach miasta jako radni bądź rzecznicy. No i teraz zatrudniają dawnych kolegów, miernych ale wiernych.

I tak się to kręci. Nawet ładnie to sobie urządzili.

 

 

Odpierdolisz się wreszcie ode mnie! Czy mam Mitnicka na ciebie wynająć!????

 

Odnośnik do komentarza

A można zacząć drugi sezon bez oglądania pierwszego? Ktoś chyba gdzieś pisał, ze to zupełnie inna historia.

To jest ta sama okolica, ale jakies 30 lat wczesniej. Chyba wlasciwie tylko 2 postacie (ale oczywiscie w drugiej czesci duzo mlodsze) sa osia dla obu czesci.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja lekko na bani(jestem abstynentem,napiłem się dla towarzystwa) cały czas widziałem brązowo-okom piękność.Wysoka,zgrabne nogi,opalona, przyprawiała mnie o bulgotanie u podnóży miednicy.Zmierzała w moim kierunku.Uprzedzając jej pytanie, sam zapytałem

- Jak masz na imię?

- Magda-odpowiedziała podchodząc trochę za blisko jak na 15 sekund znajomości.- A ty?

- Filip

Pogadaliśmy o dupie Maryni,aż w końcu wypaliłem

 

- Przejdziemy się na górę?

- Chętnie

I podczas tego aktu seksualnego , jak podejrzewam poczęliśmy dziecko.

co?

Za dzieciaka czytałem podobne odpowiadania w Nowym Wampie :)

 

Przynajmniej były opatrzone fotkami :P

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Ja lekko na bani(jestem abstynentem,napiłem się dla towarzystwa) cały czas widziałem brązowo-okom piękność.Wysoka,zgrabne nogi,opalona, przyprawiała mnie o bulgotanie u podnóży miednicy.Zmierzała w moim kierunku.Uprzedzając jej pytanie, sam zapytałem

- Jak masz na imię?

- Magda-odpowiedziała podchodząc trochę za blisko jak na 15 sekund znajomości.- A ty?

- Filip

Pogadaliśmy o dupie Maryni,aż w końcu wypaliłem

 

- Przejdziemy się na górę?

- Chętnie

I podczas tego aktu seksualnego , jak podejrzewam poczęliśmy dziecko.

co?

Za dzieciaka czytałem podobne odpowiadania w Nowym Wampie :)

 

Przynajmniej były opatrzone fotkami :P

 

A to juz nie wiem, bo wiekszosc byla posklejana xD

Odnośnik do komentarza

 

https://www.youtube.com/watch?v=UE7QMuDFD8A

 

Było? Bo jak nie to robi wrażenie.

Jakoś tak śmierdzi fejkiem. Jednak zbyt oczywista jest ta rozmowa na początku.

 

 

Smierdzi idiotyzmem ze strony goscia, ze lyknal takie cienkie teksty. Dziewczyna ktora ma 13 lat w zyciu by w ten sposob nie pisala.

Odnośnik do komentarza

 

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik Gran Derbi to jest jakaś porażka, ja myślę że to katalońskie, kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli która wspierała tych kurwów karakanów z Barcelony to jest jakieś kurwa.... nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaaangaa, zaangażowanie w kibicowanie Realowi jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło te pierdolone dwie czy trzy sytuacje w meczu, to was powinno się jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Barcelona. Sevilla nas tak nie wyruchała, jak wyruchała nas Barca, kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały... z bólu. To jest dramat kurwa. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media kurwa nie były w stanie powiedzieć, że Real Madryt zbezczeszczono, że ten klub wygrał z Barceloną 11-1 w 1410r, że te katalońskie KURWY! powtarzam katalońskie KURWY! katalońskie KURWY ten klub oskarżały bezpodstawnie i po latach dalej oskarżały, że to nie jest czymś wartym tego, by raz porządnie rozjebać te szmaty w Gran Derbi.
Będzie was Perez ruchał w dupę, będzie was Perez kurwa dymał tak, jak was Calderon nie dymał. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Benitez śmieć, zniszczy was. Sport, Mundo Deportivo telewizje La Sexta będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Narodowi, madryccy idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak! Wypierdolę jeszcze dzisiaj, już konto zarejestrowane, z realmadryt.pl i będę się z was kurwa madrycckie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy te kurewstwo benitezowskie wspierali. Nie na Mourinho, nie na Ancelottiego, tylko na jakieś kurwy Benitezów, grubasów w dupę jebanych kurwa, na Zidanów popierdoleńców głosowali. To właśnie jest ta kurwa Perez. Przez taką kurwę Pereza, przez was kurwa chuje nic się w tym klubie nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą pierdolonych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście kibicowali, którzyście wspierali Real, dziękuję. Bo to garstka madridistów... garstka madridistów, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten hymn Barcelony, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się kurwa w tej kurwie Realu Madryt nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście popierdali, że kurwa wasze pierdolone letnie transfery to jest wasz MAJE-STAT, wasza godność. Transfery kurwa i nowy trener po sezonie, to wy kurwa madridiści, chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście tych popierdoleńców popierali niech was szlag trafi, chuj warci jesteście, anty-madridistami jesteście. Dobranoc. Co jest kurwa pedale? (Perez.jpg) Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypierdalam. Kurwa, szkoda było 10 wygranych Lig Mistrzów, szkoła było kurwa ujawniać afery Neymar-gate. Głupi Real, głupie piłkarzyki kurwa, was do Camp Nou tylko zaprowadzić kurwa, hymn Barcy włączyć. Szkoda kurwa było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.

 

 

Nadal śmieszy.

Odnośnik do komentarza

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=UE7QMuDFD8A

 

Było? Bo jak nie to robi wrażenie.

Jakoś tak śmierdzi fejkiem. Jednak zbyt oczywista jest ta rozmowa na początku.

 

 

Smierdzi idiotyzmem ze strony goscia, ze lyknal takie cienkie teksty. Dziewczyna ktora ma 13 lat w zyciu by w ten sposob nie pisala.

 

Dawno nie gadałem z 13-tkami, więc muszę uwierzyć na słowo :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...