Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Poniedziałki - Vami vs. świat

2. Wtorki - Kij w dupie czyli perypetie białostockie

3. Środy - Sensoryczny orgazm czyli jaki browar pić i czemu nie jeść schabowego z duraleksu

4. Czwartki - Kącik logiczny z psychoanalizy czyli a wynika z b i implikuje na c

5. Piątki - kącik zdrowia czyli co cię boli

6. Soboty - Kącik sportowca, kujemy dupę czy za dużo jemy sera?

7. Niedziele - Miszmasz ;-)

Odnośnik do komentarza

1. Poniedziałki - Vami vs. świat

2. Wtorki - Kij w dupie czyli perypetie białostockie

3. Środy - Sensoryczny orgazm czyli jaki browar pić i czemu nie jeść schabowego z duraleksu

4. Czwartki - Kącik logiczny z psychoanalizy czyli a wynika z b i implikuje na c

5. Piątki - kącik zdrowia czyli co cię boli

6. Soboty - Kącik sportowca, kujemy dupę czy za dużo jemy sera?

7. Niedziele - Miszmasz ;-)

Noce - jutubowy przegląd Micha.

Odnośnik do komentarza

A jeśli chodzi o tego typowego jasnego lagera(który jest moim ulubionym rodzajem i w sumie jedynym jakie pijam ;) ) to co w tej kategorii jest jest godne polecenia? Oczywiście z rzeczy raczej dostępnych w normalnych sklepach. Ja pijam klasycznego Ciechana(tego z zieloną etykietką) i bardzo mi smakuje, ale może jest jakiś oczywisty inny killer. ;)

Odnośnik do komentarza

Z Radlerów to mi Okocim podchodzi najbardziej. A niedawno to jak chce smakowo znalazłem piwo na czerwonej porzeczce, a drugie na kwiatach bzu. Nie pamiętam jaka nazwa, ale etykieta jak odlschoolowa oranżada. Pyszne oba.

 

Tylko Lech Shandy pomarańczowy :wub:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...