Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, zadzwonili ze szkoły językowej, Jahu bierz ten Empik :D.

 

 

 

Pol godziny temu wysłałem CV do Empiku, wlasnie zadzwonił człowiek zapraszając mnie na rozmowę kwalifikacyjną w piątek :D.

Na stanowisko? :>

 

No dupy nie urywa, doradca klienta, ale i tak jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :D. Nienudne CV kluczem.

 

Doradca klienta? Myslalem ze wystartowales na teachera? :-k

 

O tym nie myślałem, zobaczyłem ogłoszenie i zaaplikowałem, muszę spojrzeć ich ofertę dla nauczycieli :-k

Biere biere 3/4 etatu 126 godzin wychodzi 1700 ziko ;)

No ja miałem ofertę pracy, nauka informatyki w jakimś Cosinusie czy coś to dawali 25zł na rękę, tylko godzin mało.

W Cosinusie raczej nie bo Cosinus jest za darmo :)

Odnośnik do komentarza

 

 

No ja miałem ofertę pracy, nauka informatyki w jakimś Cosinusie czy coś to dawali 25zł na rękę, tylko godzin mało.

W Cosinusie raczej nie bo Cosinus jest za darmo :)

 

O kurwa :rotfl:

 

Jahu, Ty rozumiemy zakładasz, że prowadzący zajęcia w Cosinusie prowadzą wolontariat? :keke:

 

Dokładnie wiem to z pewnego źródła ;)

Chyba jasne że jak nie płacisz za szkołę czesnego to nauczyciel nie ma skąd wziąć pensji? :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No ja miałem ofertę pracy, nauka informatyki w jakimś Cosinusie czy coś to dawali 25zł na rękę, tylko godzin mało.

W Cosinusie raczej nie bo Cosinus jest za darmo :)

 

O kurwa :rotfl:

 

Jahu, Ty rozumiemy zakładasz, że prowadzący zajęcia w Cosinusie prowadzą wolontariat? :keke:

 

Dokładnie wiem to z pewnego źródła ;)

Chyba jasne że jak nie płacisz za szkołę czesnego to nauczyciel nie ma skąd wziąć pensji? :D

 

Nie wierzę, że to napisałeś serio, nie wierzę. :|

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

No ja miałem ofertę pracy, nauka informatyki w jakimś Cosinusie czy coś to dawali 25zł na rękę, tylko godzin mało.

 

W Cosinusie raczej nie bo Cosinus jest za darmo :)

O kurwa :rotfl:

Jahu, Ty rozumiemy zakładasz, że prowadzący zajęcia w Cosinusie prowadzą wolontariat? :keke:

Dokładnie wiem to z pewnego źródła ;)

Chyba jasne że jak nie płacisz za szkołę czesnego to nauczyciel nie ma skąd wziąć pensji? :D

Nie wierzę, że to napisałeś serio, nie wierzę. :|
Ty na CMF od wczoraj, ateisto? :)
Odnośnik do komentarza

No ja wiem jaki Jahu jest, no ale no kurdę, sam mówi o sowitej pensji dla swojej dobrej pracy, a tu myśli, że ludzie pracują za uścisk serdecznego dziekana. :D

No hej, ale przecież Jahu wyraźnie zaznaczył, że on nie z takich głupich. On będzie pracował za sowite wynagrodzenie w Empiku. Cosinus zadowala się życiowymi przegrańcami których przecież wszędzie pełno.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...