Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pol godziny temu wysłałem CV do Empiku, wlasnie zadzwonił człowiek zapraszając mnie na rozmowę kwalifikacyjną w piątek :D.

Na stanowisko? :>

 

No dupy nie urywa, doradca klienta, ale i tak jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :D. Nienudne CV kluczem.

 

Będą testy? :D Kiedyś byłem na rozmowie, to były taaaakie testy, później rozmowa i jak usłyszałem kwotę to śmiechłem i powiedziałem, że tracę czas na takie rzeczy ;) A pani mnie zachęcała zniżką 30% :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Pol godziny temu wysłałem CV do Empiku, wlasnie zadzwonił człowiek zapraszając mnie na rozmowę kwalifikacyjną w piątek :D.

Na stanowisko? :>

 

No dupy nie urywa, doradca klienta, ale i tak jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :D. Nienudne CV kluczem.

 

Doradca klienta? Myslalem ze wystartowales na teachera? :-k

Odnośnik do komentarza

Ok, zadzwonili ze szkoły językowej, Jahu bierz ten Empik :D.


 

 

 

Pol godziny temu wysłałem CV do Empiku, wlasnie zadzwonił człowiek zapraszając mnie na rozmowę kwalifikacyjną w piątek :D.

Na stanowisko? :>

 

No dupy nie urywa, doradca klienta, ale i tak jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :D. Nienudne CV kluczem.

 

Doradca klienta? Myslalem ze wystartowales na teachera? :-k

 

O tym nie myślałem, zobaczyłem ogłoszenie i zaaplikowałem, muszę spojrzeć ich ofertę dla nauczycieli :-k

Odnośnik do komentarza

Jakbyś chciał na szybko robotę jako lektor angielskiego, to mogę Ci dać kontakt do szkół Callana. Banalnie prosta praca, pieniądze ok. 20-30 zł za 50min.

20zl? W Warszawie? ja pierdole, jakie zdzierstwo :D to juz Kuchar lepiej przyjedz do mnie do Olesnicy - dam Ci grupe z Callana za te 30-35zl ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...