Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak miał hełm to i 3 głowy z glocka z większej odległości mogłyby nie wystarczyć :keke:. Ja to bym stawiał, że to była pierwsza runda, wiec hełmu przeciwnik nie mógł mieć. W zasadzie zawsze grając full Eco po stronie terro kupuje się p250. Dobrze, że nie miał teca bo jakby zaczął napierdalac to by pół parafii ujebał :roll:.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio w Maryni wszyscy piszą u sukcesach zawodowych. Ta passa i mi się udzieliła. Załapałem fajną dodatkową robotkę. Będę sobie po godzinach zasuwał zdalnie dla firmy z parku technologicznego i złoto będzie do mnie płynąć. Szkoda tylko, że na pierwszy zalew trzeba będzie poczekać, a przydałby się już.

Odnośnik do komentarza

 

Fejs jest bezlitosny, właśnie mi przypomniał, że 19 października rok temu udostępniłem taką fotę:

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/t1.0-9/10154972_705616852860990_5108106059861574966_n.jpg?oh=0dc5f1414e731999cbcee5958a0cb887&oe=568C2C57

W Stanach był podobny przypadek, tyle, że wyskoczyło zdjęcie ze spalonego domu gościa, ten napisał do facebooka to go przeprosili i dali jakieś zadośćuczynienie :-k

 

 

Rotfl, to po chuj wrzucał :D

Odnośnik do komentarza

O to samo można by się zapytać Ciebie. ;) No wiadomo jak to w Stanach, oni wrzucają wszystko. Swoją drogą czekam aż facebook wprowadzi przycisk nie lubię (a wprowadzi, Zuckenberg zapowiedział), zobaczycie ile będzie płaczu o nastolatkach popełniających samobójstwo z powodu dużej ilości unlike'ów. :D

 

Chodziło mi o samo domaganie się czegokolwiek od fejsa za to, że przypomniał. Skrypty nie patrzą na moralność i uczucia ;).

Odnośnik do komentarza

 

O to samo można by się zapytać Ciebie. ;) No wiadomo jak to w Stanach, oni wrzucają wszystko. Swoją drogą czekam aż facebook wprowadzi przycisk nie lubię (a wprowadzi, Zuckenberg zapowiedział), zobaczycie ile będzie płaczu o nastolatkach popełniających samobójstwo z powodu dużej ilości unlike'ów. :D

 

Chodziło mi o samo domaganie się czegokolwiek od fejsa za to, że przypomniał. Skrypty nie patrzą na moralność i uczucia ;).

 

Ale to są Stany, tam się sądzą o wszystko, nie biorą możliwości istnienia automatycznych skryptów. ;) Tak czy siak koleś dostał przeprosiny i jakieś zadośćuczynienie od facebooka.

 

Kurde kiedy odpalę tego cs'a ...

 

Macie jakieś skrypty w konfigach ? Czy to juz nie te czasy ? Counter ? Hawk?

Ja ściągnąłem konfig Pashy, trochę pozmieniałem pod siebie niektóre klawisze, no i sensitivity z 2 na 3. :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...