Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

O to samo można by się zapytać Ciebie. ;) No wiadomo jak to w Stanach, oni wrzucają wszystko. Swoją drogą czekam aż facebook wprowadzi przycisk nie lubię (a wprowadzi, Zuckenberg zapowiedział), zobaczycie ile będzie płaczu o nastolatkach popełniających samobójstwo z powodu dużej ilości unlike'ów. :D

 

Chodziło mi o samo domaganie się czegokolwiek od fejsa za to, że przypomniał. Skrypty nie patrzą na moralność i uczucia ;).

Ale to są Stany, tam się sądzą o wszystko, nie biorą możliwości istnienia automatycznych skryptów. ;) Tak czy siak koleś dostał przeprosiny i jakieś zadośćuczynienie od facebooka.

 

Kurde kiedy odpalę tego cs'a ...

Macie jakieś skrypty w konfigach ? Czy to juz nie te czasy ? Counter ? Hawk?

 

Ja ściągnąłem konfig Pashy, trochę pozmieniałem pod siebie niektóre klawisze, no i sensitivity z 2 na 3. :P
Podeslesz orginal i przeróbkę ? LO k na PW Please albo @ bsmetkowski (ta) gmail.com

 

Przyciski F1 - F12 do czegoś domyślnie w CS go służą?

Odnośnik do komentarza

Krzysfiol bedzie glosowal na pis:(

 

Pewnie nie będę głosował w ogóle, bo nie zerwę się do Ostródy w niedzielę. ;) A poza tym naprawdę nie ma na kogo głosować (mam właściwie identyczne zastrzeżenia jak Feanor), a z PiS w moim okręgu startuje mój dawny sąsiad, który w sumie jest dobrym człowiekiem i dosyć pracowitym na dodatek jeśli chodzi o bycie posłem.

 

Ogólnie to daleko mi od sporów politycznych, niezbyt mnie to zajmuje i nie uznaje podziału partyjnego społeczeństwa, który niestety pogłębia się w zastraszającym tempie.

Odnośnik do komentarza

 

Krzysfiol, jak tam konsola? Widziałem, że w NBA sporo pogrywasz :)

 

A wiesz, jestem zachwycony :D Muszę kupić sobie PS+, żeby móc grać online i wtedy można jakąś fifkę ogarnąć.

 

A w co Wy gracie, żeby ewentualnie kupić i móc do Was dołączyć? :)

Jeżeli chodzi o coop to swego czasu sporo graliśmy w Helldivers, GTA i Rocket League. Teraz gramy głównie w Wiedźmina, Fifę i to co akurat jest pod ręką ;). Myślimy mocno z szymkiem (bo michu ma za wolne palce już ;) ) nad Destiny: The Taken King.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...