Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że te więcej hajsu idzie właśnie na kumulację. Zauważasz z każdym losowaniem bez wygranej kwota nie wzrasta stale o 2 mln. Ja losowania dawno nie widziałem, ale jeśli nadal korzysta się z tradycyjnej maszyny, to nic nie da wyciąganie skreślonych kombinacji z systemu.

 

Przecież to proste jak kij w dupie, myślałem, że z matmą jesteś za pan brat.

 

Kumulacja nie jest od Lotto, bo rzucimy im więcej hajsu tylko dlatego, że więcej ludzi puści kupony i oni będą mieli więcej kasy dla siebie i część dadzą do puli ;)

Kwota zawsze "przewidywana".

 

A o maszynie już pisałem, wystarczy, że wybrane kulki będą cięższe od reszty albo z innego materiału.

 

No bo jak chcesz wytłumaczyć fakt, że kiedyś kumulacje były rzadko i małe, a teraz praktycznie co dwa tygodnie minimum 15 mln?

Odnośnik do komentarza

 

Tyle, że te więcej hajsu idzie właśnie na kumulację. Zauważasz z każdym losowaniem bez wygranej kwota nie wzrasta stale o 2 mln. Ja losowania dawno nie widziałem, ale jeśli nadal korzysta się z tradycyjnej maszyny, to nic nie da wyciąganie skreślonych kombinacji z systemu.

 

Przecież to proste jak kij w dupie, myślałem, że z matmą jesteś za pan brat.

 

Kumulacja nie jest od Lotto, bo rzucimy im więcej hajsu tylko dlatego, że więcej ludzi puści kupony i oni będą mieli więcej kasy dla siebie i część dadzą do puli ;)

Kwota zawsze "przewidywana".

 

A o maszynie już pisałem, wystarczy, że wybrane kulki będą cięższe od reszty albo z innego materiału.

 

No bo jak chcesz wytłumaczyć fakt, że kiedyś kumulacje były rzadko i małe, a teraz praktycznie co dwa tygodnie minimum 15 mln?

 

bo kiedyś były losowania dwa razy w tygodniu i kupony po 2 zł, teraz 3 razy w tygodniu i kupon 3 zł? :roll:

Odnośnik do komentarza

 

Tyle, że te więcej hajsu idzie właśnie na kumulację. Zauważasz z każdym losowaniem bez wygranej kwota nie wzrasta stale o 2 mln. Ja losowania dawno nie widziałem, ale jeśli nadal korzysta się z tradycyjnej maszyny, to nic nie da wyciąganie skreślonych kombinacji z systemu.

 

Przecież to proste jak kij w dupie, myślałem, że z matmą jesteś za pan brat.

 

Kumulacja nie jest od Lotto, bo rzucimy im więcej hajsu tylko dlatego, że więcej ludzi puści kupony i oni będą mieli więcej kasy dla siebie i część dadzą do puli ;)

Kwota zawsze "przewidywana".

 

A o maszynie już pisałem, wystarczy, że wybrane kulki będą cięższe od reszty albo z innego materiału.

 

No bo jak chcesz wytłumaczyć fakt, że kiedyś kumulacje były rzadko i małe, a teraz praktycznie co dwa tygodnie minimum 15 mln?

 

 

Co ty bredzisz? :doh!: Kwota wyjściowa to jest 2 mln. Kumulacja nie wzrasta arytmetycznie. Im większa kumulacja tym większy wzrost. Wzrost pochodzi właśnie z większej ilości sprzedanych kuponów. Może lepiej sam przypomnij sobie matmę. Pojęcia nie masz co mówisz, jeśli uważasz, że co 2 tygodnie jest 15 mln do wyjęcia. I to jest raz. Dwa, kumulacje były mniejsze, bo kwota wyjściowa była mniejsza. I losowania były 2, a nie 3 razy w tygodniu. Tak jak napisał Hawk, Lotto i tak swoje kosi. Wyważone kulki im potrzebne jak łysemu grzebień.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...