Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Steven Gleason na twitterze:

 

 

Hey Falcons! #NeverPunt

 

 

 

 

Pozdro dla kumatych (a dla niekumatych, Steven Gleason to były zawodnik Saints, obecnie na wózku walczący ze stwardnieniem zanikowym bocznym, słynny ze zblokowanego punta w meczu z Atlanta Falcons, pierwszego w Superdome po tym jak huragan Katrina zdewastował pół Nowego Orleanu - podobna sytuacja miała miejsce we wczorajszym meczu :D)

Odnośnik do komentarza

10 dni po zlozeniu dokumentow i zaplaceniu akcyzy wciaz nie ma potwierdzenia w bazie danych :ściana:

 

 

Polska.

a ja juz we wtorek dostalem smsa ze dowod rejestracyjny czeka na mnie do odbioru w Starostwie :jupi: piec dni po zlozeniu wniosku :jupi:

czyli jednak nie kazdy ma pod gorke :P

 

a tak w ogole to czolem po urlopie!

Odnośnik do komentarza

 

10 dni po zlozeniu dokumentow i zaplaceniu akcyzy wciaz nie ma potwierdzenia w bazie danych :ściana:

 

 

Polska.

a ja juz we wtorek dostalem smsa ze dowod rejestracyjny czeka na mnie do odbioru w Starostwie :jupi: piec dni po zlozeniu wniosku :jupi:

czyli jednak nie kazdy ma pod gorke :P

 

a tak w ogole to czolem po urlopie!

 

No tak, tyle ze Ty nie musiales placic tej jebanej akcyzy. Dowod rejstracyjny to juz wlasciwie od reki sie zalatwia.

Odnośnik do komentarza

 

10 dni po zlozeniu dokumentow i zaplaceniu akcyzy wciaz nie ma potwierdzenia w bazie danych :ściana:

 

 

Polska.

Ale co, bez tego nie mozesz jezdzic? Jakies potwierdzenie nie wystarczy?

 

Musze miec potwierdzenie z urzedu (ponoc dwie linijki pisma) ze zlozylem dokumenty i zaplacilem odpowiednia akcyze. Jezdzic moge, ale bez tego pisma nie moge isc do urzedu komunikacji w celu wyrobienia polskiego dowodu rejestracyjnego i blach. Wobec tego caly czas jezdze na zjazdowkach i OC, ktore jest wazne do konca miesiaca.

Odnośnik do komentarza

 

 

10 dni po zlozeniu dokumentow i zaplaceniu akcyzy wciaz nie ma potwierdzenia w bazie danych :ściana:

 

 

Polska.

Ale co, bez tego nie mozesz jezdzic? Jakies potwierdzenie nie wystarczy?

 

Musze miec potwierdzenie z urzedu (ponoc dwie linijki pisma) ze zlozylem dokumenty i zaplacilem odpowiednia akcyze. Jezdzic moge, ale bez tego pisma nie moge isc do urzedu komunikacji w celu wyrobienia polskiego dowodu rejestracyjnego i blach. Wobec tego caly czas jezdze na zjazdowkach i OC, ktore jest wazne do konca miesiaca.

 

Przynajmniej mandatu z fotoradaru nie dostaniesz :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...